Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Selamlar kızlar doktordan geliyorum şuan:)kistim 1 mmden daha küçükmüş zararı olmaz dedi doktor aşılamaya başladık.yarından itibaren 4 gün gonal f vurulcam.cumartesi yumurtaların durumuna bakacak.benden böyle umut dolu bi ay diliyorum allahım isteyen herkese nasip etsin anneliği.

dedigin ilaç göbekden vurulan mı ben 5 gün die biliıdum onu
sen ne kadara aldın ilaçlaarını canımm

dedigin ilaç göbekden vurulan mı ben 5 gün die biliıdum onu
sen ne kadara aldın ilaçlaarını canımm

ewet canım göbekten...benim yumurtlamamda problem olmadığı için 4 gün dedi heralde:44:cumartesi gel yumurtalara bakalım duruma göre karar veririz dedi...bide düşük dozdan başladı 75lik....245 liraya aldık canım

$image.jpg $image.jpg
Evettt teyzelerım annemın sizin yanınıza gelememesının tek nedenı benım. Bu yüzden hepinizi tek tek öperim :KK54:

ewet canım göbekten...benim yumurtlamamda problem olmadığı için 4 gün dedi heralde:44:cumartesi gel yumurtalara bakalım duruma göre karar veririz dedi...bide düşük dozdan başladı 75lik....245 liraya aldık canım

yaa igneye göre degişior muu bunlar benim tanıstıgım bi arkadas var aynı zaman da asılama olmustuk
o bu ay igne ile olmacakmıs 5 gün göbekden igne vurulmus 320 tl ye almısss
daha buna ek catlatma ignesii hastanaeye ödenecek paraa katılacak
sanırım 550 tl yii bulacakk ALLAH yardımcımız olsunnn

Eki Görüntüle 631273 Eki Görüntüle 631274
Evettt teyzelerım annemın sizin yanınıza gelememesının tek nedenı benım. Bu yüzden hepinizi tek tek öperim :KK54:

çok tatlııııııııııı ben yerimmmmmmmmmmmm onuuu MAŞAALLAAHHH:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ALLLAHIM nazardan korusunn elifcimm cok sevimlii çokkk:nazar::nazar::nazar::nazar:

saol canım ben iyiim sükür sen nasılsınn çatlatma igne ni vurulmusmuyun sen

Bende iyiyim ama moralim bozuldu biraz cuma vuruldum çatlatma iğnemi 2haftadır rahatsızdım bugün doktora gittim ultrason çekti rahmime de baktı sağyumurtalığımda 30mm kist oluşmuş sence buna rağmen hamile kalma şansım varmıdır

Bende iyiyim ama moralim bozuldu biraz cuma vuruldum çatlatma iğnemi 2haftadır rahatsızdım bugün doktora gittim ultrason çekti rahmime de baktı sağyumurtalığımda 30mm kist oluşmuş sence buna rağmen hamile kalma şansım varmıdır

ben bilmiyorumm canım sana yardımcı olamıcamm sen neden doktora gitmiştin kii
ben dee persembe vuruldum catlatma ignemii
doktor bişiy demedimii kist le hamile kalan birini hatırlıyorumm sankii ama tam emin diilimm
hamileykenmii kisti vardı sonra mı olduu ben de pek bilmiorumm

ben bilmiyorumm canım sana yardımcı olamıcamm sen neden doktora gitmiştin kii
ben dee persembe vuruldum catlatma ignemii
doktor bişiy demedimii kist le hamile kalan birini hatırlıyorumm sankii ama tam emin diilimm
hamileykenmii kisti vardı sonra mı olduu ben de pek bilmiorumm

Anladım cnm ya ben kaç gündür çok halsiz ve mide bulantım vardı dahiliyeye gittim işte oda ultrason istedi orda çıktı kist yumurtlama takibi yaptırırken yoktu kist olsaydı sölerdi ozaman doktor herhalde neyse kısmetimde varsa olur çocuk senin kaç yumurtan olmuştu cnm

Anladım cnm ya ben kaç gündür çok halsiz ve mide bulantım vardı dahiliyeye gittim işte oda ultrason istedi orda çıktı kist yumurtlama takibi yaptırırken yoktu kist olsaydı sölerdi ozaman doktor herhalde neyse kısmetimde varsa olur çocuk senin kaç yumurtan olmuştu cnm

benim doktorum sölemedii canım benim de sormak aklıma gelmedii
kaç yumurtam var bilmiorumm
benimde çok migde bulantım var kasıklarımdaa agrı var bidee
bende intihapdah şüpheleriyorumm ama doktora gitmediim bi daha

benim doktorum sölemedii canım benim de sormak aklıma gelmedii
kaç yumurtam var bilmiorumm
benimde çok migde bulantım var kasıklarımdaa agrı var bidee
bende intihapdah şüpheleriyorumm ama doktora gitmediim bi daha

Benimde iki gündür kasık ağrım var geçmiş olsun sana cnm inş.Allah gönlüne göre verir sen hastanedemi yaptırdın aşılamanı

Benimde iki gündür kasık ağrım var geçmiş olsun sana cnm inş.Allah gönlüne göre verir sen hastanedemi yaptırdın aşılamanı

saol sanada geçmiş olsun
ge üniversitesindee oldum asılamayı canımm ben
şimdi çıkıorum esim geldi sonra görüşürüz inşş iii aksamlarr

Kızlar merhabalar.. uzun zaman oldu pek yazamıyorum siteye.. aranızdan hatırlayanlar bilir.. ben de pko luydum.. fazla kilom var.. ekim kasım aralık dr um glukofen önerdi.. yanında folik asit kullandım.. aralık ta 2 yumurtam olmuş.. Ben de bir ay dr ara verdim.. ocakta kaç yumurtam oldu bilmiyorum ama geçen hafta gebelik müjdesini aldık.. allaha sukurler olsun.. Bugün de keseyi gördük.. hayirlisi ile ilerliyoruz insallah.. sizden ricam ne olur dualarinizi dilinizden umidinizi gönlünüzden dusurmeyin..her güzel anın bir zamanı varmış.. rabbim cumlemize sabır ihsan eylesin.. ha bu arada hala kistim var.. ama allahın izni ile dr um bir tehlike arzetmedigini söyledi..

Kızlar merhabalar.. uzun zaman oldu pek yazamıyorum siteye.. aranızdan hatırlayanlar bilir.. ben de pko luydum.. fazla kilom var.. ekim kasım aralık dr um glukofen önerdi.. yanında folik asit kullandım.. aralık ta 2 yumurtam olmuş.. Ben de bir ay dr ara verdim.. ocakta kaç yumurtam oldu bilmiyorum ama geçen hafta gebelik müjdesini aldık.. allaha sukurler olsun.. Bugün de keseyi gördük.. hayirlisi ile ilerliyoruz insallah.. sizden ricam ne olur dualarinizi dilinizden umidinizi gönlünüzden dusurmeyin..her güzel anın bir zamanı varmış.. rabbim cumlemize sabır ihsan eylesin.. ha bu arada hala kistim var.. ama allahın izni ile dr um bir tehlike arzetmedigini söyledi..

Cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kistin varkenmi gebe kaldın

Kızlar ilk iğnemi oldum.kaynanama yaptırdım..göbek deliğimin hemen caprazına biraz alt kısma yaptırdım.bu iğnelerin saati önemlimi kızlar???

X