Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

doğrudur canım.ilk bebeğim 2006 da oldu ilk ay 4.ayında kalbi durdu kürtaj oldum.kızıma ise 2008 de ekim de ilk ay hamile kaldım.üçüncü nasıl olur bilemiyorum.senin de zor olmuş canım ya.herşey de vardır bir hayır.

hadı ya zor gunlerdır cnm 4 aylık baya buyuk ınşalla babanız dayanamaz en kısa zamanda ailenıze katılır

Geçtim kuzum sınavları.sırada parayı verip ehliyeti almak var:)

Kızlar ben birazdan kan tahliline gitcem.çikolata kisti şüphesi vardıya o kanda belli oluyomuş heralde?bide tiroidime baktırcam.

canım benim gözün aydınn ALLAHIM kucagını almayı nasip etsin inşşş
çok sevindimm
Canim col tesekkur ediyorum INSALLAH ALLAH TEZ ZAMANDA SANA NASIP ETSIN BITANEM
delyammm cnm benım bugun guzel haberlerle gelmişsın cok sevındım
kese kalp cınsıyet doğum haberlerınıde alırız ınşalla

AMIN canim INSALLAH ALLAH o gunleride nasip eder hayirlisiyla

Son düzenleme:

canım benım cok cok tebrık ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bızlerın başına rabbim seni ve meleğini korusun

canım benım cok cok tebrık ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bızlerın başına rabbim seni ve meleğini korusun

tatlim cookkk tesekkur ederim iyi dilekleriniz beni cok mutlu ediyor darisi en kisa zamanda hepinizin basina AMINNNN

eliffff burdasın kusum sanırım okuyosun ama yazmaya fırsat bulamıon..
altta ismini görüos devamı yok yoksa okur yazar degilmisin sen

ben de kendi kendie sohbet edeyim bari ne hoş

ay eskıden ne zaman gelsem topici bekleyen biri vardı

ama böle sessiz sakin ohhh kafa rahat.

canım ne yaptın gittin mi dr a sonuç ne inşallah çikolata kisti yoktur,bu arada kaç gün kaldı doğum kontrol hapını bitirmene?

slm benim tatlı hatunnlarım nasılsınız bakeemmm
delyam gözünaydın canım inşaallah hayırlısıyla kucanada almayı nasıp etsın rabbım
songulumm canım gecmıs olsun yaren nasıl oldu duzeldı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…