Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

İşim yoksa sabahları gece geç yatıyorum 31 yaşındayım nisan ayında evliliğimin 11yılı bitecek çocuğum yok 1tüp bebek 3 kere aşılama yaptım hiçbiri tutmadı malesef bu ay tekrar tedaviye başlamayı düşünüyorum sende kendinden bahsetsene biraz

aaa zeynepcim daha cok gencsin 11 yıllık evliyim diyince...
peki sadee yumurtlama sorunundan mı eşinde problem var mı?

canım oluyorsa ne güzel sen de kazayla yapıverirsin:KK17::KK17::KK17:

ee kurutman varken ne diye diyosun asmayı sevmem deluuuu:KK1:
valla yıka yıka dur..e küçük çocuk olunca öle olur.
bizim makina pek rahat keyfi yerinde:KK5:

ama sevmem kuşum zaten sevmedıgım ıcın kurutma makınem var eger sevseydım kurutma makınem olmazdı hahaha ne uzun hıkaye
bızım ıkı makıne bırleşıp benı dövecek bıgun heeee

ay bı uykucu daha ay bende cok severım sabah hatta öğlen uykusunu
mesela hıc uykum bıttıgı ıcın kalkmam sadece mecbur oldugum ıcın kalkarım
ınşalla bu tedavınde guzel sonuc alırsın cnm belkıde burası ugurlu gelır
ben 27 yaşındayım benımde 6 martta 8 senem bıtcek
ev hanımıyım hatta evımın hanımıyım
coluk cocuk ev ışı gezme derken zaman akıp gıdıyo cnm
sakaryaya geldınmı hıc

Bende senin gibiyim mecburiyetten erken kalkıyorum işim yoksa en erken 12de kalkıyorum inş.cnm uğurlu gelir hakkımızda hayırlısını versin Rabbim oraya gelmedim cnm hiç Allah çocuklarına sağlıklı uzun ömür nasip etsin

Son düzenleme:
Bende senin gibiyim mecburiyetten erken kalkıyorum işim yoksa en erken 12de kalkıyorum inş.cnm uğurlu gelir hakkımızda hayırlısını versin Rabbim oraya gelmedim cnm hiç

evet gece yatmam sabah kalkmam mesela her sabah saat 11 e saat kuruyorum varmı böyle bışey cocuklar desen onlarda uykucu

ama sevmem kuşum zaten sevmedıgım ıcın kurutma makınem var eger sevseydım kurutma makınem olmazdı hahaha ne uzun hıkaye
bızım ıkı makıne bırleşıp benı dövecek bıgun heeee
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ay sana ütü iyi gelmıs ha pek güzel kafan bugün..
bence de tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan gibi:KK9:
kızlar yta bu mevsımde bu hava normalmı sızce

evet hava yaz gibi...
aksam baya pencereyi actım ev havalansın die sonrada ılık ılık temiz hava hoşuma gitti
neden böle ki...gecen sene cok sert gecmişti

cnm bende tam sana yazdım
ay gecen sene bende 2.aşkıyla yanıp tutuşuyodum helekı kızım
ama bızı babada problem yoktu
babanız neden ıstemıyo cnm kzıınız zormu buyudu
kızım zor bir bebekti zor bir çocuktu,hamileliğim sorunlu geçti eşim bu yüzden aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor.bütün zorlukları ben yaşayacam aslında benim cesaretim var eşimin yok işte.
canım oluyorsa ne güzel sen de kazayla yapıverirsin:KK17::KK17::KK17:

:KK9:ah işte o olmaz canım :KK17:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ay sana ütü iyi gelmıs ha pek güzel kafan bugün..
bence de tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan gibi:KK9:

evet hava yaz gibi...
aksam baya pencereyi actım ev havalansın die sonrada ılık ılık temiz hava hoşuma gitti
neden böle ki...gecen sene cok sert gecmişti

haha ay evet arada yazıp utu yapmak eglencelıymış eeeee
ay benım doğalgaz kapalı bende kısa kol o derce ama 2 gun sonra yagmır hemde sıddetlı
sız otobuslemı arabaylamı ucaklamaı gıdıceksınız

kızım zor bir bebekti zor bir çocuktu,hamileliğim sorunlu geçti eşim bu yüzden aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor.bütün zorlukları ben yaşayacam aslında benim cesaretim var eşimin yok işte.

:KK9:ah işte o olmaz canım :KK17:

hım aynen tahmın ettıgım gıbı
genelde zor buyudukleınde bu şekılde oluyo cnm
ay kazada olmaz dıyosun leylek devrıırde kapandı
kızın psıkolojık baskı yapsa olmazmı bellkı kıyamaz

evet gece yatmam sabah kalkmam mesela her sabah saat 11 e saat kuruyorum varmı böyle bışey cocuklar desen onlarda uykucu

Bende senin gibiyim mecburiyetten erken kalkıyorum işim yoksa en erken 12de kalkıyorum inş.cnm uğurlu gelir hakkımızda hayırlısını versin Rabbim oraya gelmedim cnm hiç Allah çocuklarına sağlıklı uzun ömür nasip etsin
ay bende tıpkı sizler gibiyim saati 11 12ye kuran insanım
gece oturmaya sabah uyumaya bayılırım
her öglen kalktıgımda yarın erken yatayım da erken kalkayım bi günde derim ama diger gün yine aynıyım:KK9:

haha ay evet arada yazıp utu yapmak eglencelıymış eeeee
ay benım doğalgaz kapalı bende kısa kol o derce ama 2 gun sonra yagmır hemde sıddetlı
sız otobuslemı arabaylamı ucaklamaı gıdıceksınız

ay yok dogalgazı hiç kapamam ben.kısık bi şekilde kasımda açar nisanda kaparım:KK52:
üşütmeyesin arasımızı:18:

otobüsle gitces kuş.arabayla zor oluyor doganın gözler :KK53: oluyor yol uzun
uçakla dogan korkuyor:nazar:

ay suna bak hep onun yüzünden otobüsle gidiyos:KK37:
beni kandırdı gece romantık olur en önden alırım biletleri die ama o hemen uyuyor tüm gece oturan ben:KK37:

hım aynen tahmın ettıgım gıbı
genelde zor buyudukleınde bu şekılde oluyo cnm
ay kazada olmaz dıyosun leylek devrıırde kapandı
kızın psıkolojık baskı yapsa olmazmı bellkı kıyamaz
ahh kızım yapıyor psikoljik baskı keşke benim kardeşim olsa diye.ben de diyorum kızım babana söyle diyorum.Allah büyüktür bakalım neyler neylerse güzel eyler.Birçok kişinin zor oluyor çocuğu bizim oluyor ama kıymetini bilen yok.Geçen gün eşimin arkadaşına gittik bir kızı bir oğlu var kızı 9 yaşında oğlu 4 yaşında.kadın diyorki keşke daha önce yapsaymışız.Adam da dedi çocukların arasında çok yaş farkı olmamalı keşke beklemesetdik dedi.eşim evet falan dedi ama nerde.

ay bende tıpkı sizler gibiyim saati 11 12ye kuran insanım
gece oturmaya sabah uyumaya bayılırım
her öglen kalktıgımda yarın erken yatayım da erken kalkayım bi günde derim ama diger gün yine aynıyım:KK9:

ay yok dogalgazı hiç kapamam ben.kısık bi şekilde kasımda açar nisanda kaparım:KK52:
üşütmeyesin arasımızı:18:

otobüsle gitces kuş.arabayla zor oluyor doganın gözler :KK53: oluyor yol uzun
uçakla dogan korkuyor:nazar:

ay suna bak hep onun yüzünden otobüsle gidiyos:KK37:
beni kandırdı gece romantık olur en önden alırım biletleri die ama o hemen uyuyor tüm gece oturan ben:KK37:

bencede otobusle daha ıyı cnm ya stres az oh romantık romantık sen yolukta yaparsın hahahha
ay bızım ev fena guneş alıyo ev su anda bıel pek sıcak resmen penye var anlam veremıyorum
dun gece pıstım ama balkona gıdıp kapamayada uşendım
bızım kombo sagolsun 40 da bıle cayır cayır nasıl ış anlamadım

bir arkadaşım var aynı yaştayız onun 4 çocuğu var.ben onunla konuştum işte eşim çocuk istemiyor diye. o da dedi ben eşime desem ohoo çoktan kucağıma vermişti dedi ne güldük var ya :KK9:

ahh kızım yapıyor psikoljik baskı keşke benim kardeşim olsa diye.ben de diyorum kızım babana söyle diyorum.Allah büyüktür bakalım neyler neylerse güzel eyler.Birçok kişinin zor oluyor çocuğu bizim oluyor ama kıymetini bilen yok.Geçen gün eşimin arkadaşına gittik bir kızı bir oğlu var kızı 9 yaşında oğlu 4 yaşında.kadın diyorki keşke daha önce yapsaymışız.Adam da dedi çocukların arasında çok yaş farkı olmamalı keşke beklemesetdik dedi.eşim evet falan dedi ama nerde.

ay ınşalla cnm ya ederse kızın ıkna eder
ay bıde o cocukta kolay olmuyo he
benım ılkı ılk ayda oldu ıkıncı aylarca olmadı arada duşuk yaptım ya bız unutmuşuz yada tutturamadık az gözyaşı dökmedım cnm

bencede otobusle daha ıyı cnm ya stres az oh romantık romantık sen yolukta yaparsın hahahha
ay bızım ev fena guneş alıyo ev su anda bıel pek sıcak resmen penye var anlam veremıyorum
dun gece pıstım ama balkona gıdıp kapamayada uşendım
bızım kombo sagolsun 40 da bıle cayır cayır nasıl ış anlamadım
benmde üzerimde ipli elbise var.
yaz günü gibi dolanıom ortada. ay yolluk börek acarım ben:)yanına da ayran doldururum bi şişeye yiye içe giderim:KK9:
bir arkadaşım var aynı yaştayız onun 4 çocuğu var.ben onunla konuştum işte eşim çocuk istemiyor diye. o da dedi ben eşime desem ohoo çoktan kucağıma vermişti dedi ne güldük var ya :KK9:

cidden komikmiş:KK9:

Geçen sene hatırlıyorum bugünlerde kar vardı doğalgazı kapattım ben hava güzel diye

evet tatlım doğru söyuyosun gecen sene bu zamanlar cok uzzgundum ben duşuk yapmıştım
kımyasal gebelıktı ınşalla seneye sızde aynı şeylerı yazar yavrularınız kucagınızda olur cnm

X