BEBEK ARABASI

Ksmbnmcnm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
2.118
1.297
Kızlar bebek arabaları indirimde Ben de Hamilton R1 bakmıştım ama Arnavut kaldırım yani böyle küçük taşlarla örülmüş Yollar çok fazla Bulunduğum yerde Özellikle bu yollarda gidebilecek ama kabin boy bebek arabası önerebilir misiniz 9ay 7 kilo tek elle acilan kapanan bu araba cok iyi ama o yolda guvenli gelmedi.

Valla öyle bir araba yoktur bence. Sizin büyük tekerli travel sistem bir şey almanız lazım ki konfor olsun. Tek elle kapanan kabin boyların tekerleri küçük e haliyle o yollarda darbeyi absorbe edemez.

Valla öyle bir araba yoktur bence. Sizin büyük tekerli travel sistem bir şey almanız lazım ki konfor olsun. Tek elle kapanan kabin boyların tekerleri küçük e haliyle o yollarda darbeyi absorbe edemez.
Binada asansor yok travel cok zor maalesef

Cybex eezy s twist’e bakabilirsiniz, arka tekerlekleri daha büyük. Beezy de çok küçük değil tekerlek anlamında
Bunu favorilemisim simdi fark ettim bu iste arnavut yolda gider mi tas orülü yolda sallar mi bu parsyi vereceksem emin olmak istiyorum hamilton suan 6bucuk indirimde ama o da guvenli gelmedi

Ben Pierre Cardin Vovo kullaniyorum bir senedir bı sknti yaşamadım kabin boy yine çok büyük değil tekerleği ama arka tekerleği öne göre bı tık büyük.

Bunu favorilemisim simdi fark ettim bu iste arnavut yolda gider mi tas orülü yolda sallar mi bu parsyi vereceksem emin olmak istiyorum hamilton suan 6bucuk indirimde ama o da guvenli gelmedi
Kabin boy olup tekerlekleri daha büyük ve süspansiyonu iyi olan tek araba bu. Çok araştırıp aldım ben. Diğer kabinlerin tekerlekleri minnacık, Hamilton da öyle

Peki dedigim tarz yollarda rahat gider mi bu cok onemli.
Henüz doğum yapmadığım için kullanmadım ama arkadaşlarım kullanıyor memnunlar. Tabi ki travel sistem gibi olmaz ama dediğim gibi kabin boy olup tekerlekleri en büyük araba bu, daha büyük tekerleklisi yok zaten. Mağazaya gidip inceleyebilirsiniz

Kabin boy olup tekerlekleri daha büyük ve süspansiyonu iyi olan tek araba bu. Çok araştırıp aldım ben. Diğer kabinlerin tekerlekleri minnacık, Hamilton da öyle
Canım ben de çok baktım cybex bütçesi olan için müko. Fakat süspansiyon chicco arabalarda da çok iyi. Goddy XPlus var. En kolay kapanan ve en rahat arabalardan biri fiyatı cybex ten uygun ona bakabilirsin Ksmbnmcnm

Doğrudur denemedim ama tekerlekleri çok küçük o modelin, deneyip almakta fayda var
BEn de merakren inceledim de çiift yön olması filan da güzel ama çocuk bize bakarken yatırınca tamamen boşluğa yatıyo gibi oraya bi ağırlık koyup deneseniz iyi mi ki sarsılır gibi.

BEn de merakren inceledim de çiift yön olması filan da güzel ama çocuk bize bakarken yatırınca tamamen boşluğa yatıyo gibi oraya bi ağırlık koyup deneseniz iyi mi ki sarsılır gibi.
Benim bütün arkadaşlarım bundan kullanıyor hepsi çok memnun, yüzüstü dahil çok rahat yatıyorlar. Travel gibi büyük ve korunaklı görünmüyor ben de tereddüt etmiştim ama 12 kiloluk bir araba alıp 6 ay sonra kabin boy bakmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…