bebeişlerimizin cicilerini ne ile yıkıyacaksınız

hala yikamadim,ustune eksikleride bitmedi,odamizda hala gelemedi,bu hafta gelecekti hirsiz girmis getiremediler,acayip stres yapiyorum,ne zaman bitecek,odasi gelsin yaparim diyodum bakalim 15 gun icinde gelecekmis,ay yardim edecek kimsede yok,
kiyafetleride burada sabun tozu aradim ama bulamadim,deterjanda alerji yapar sanirim,bebe sampuaniyla elimde yikicam artik,allah kolaylik versin benim gibi yanliz olanlara kizlarrrr

DALİN YUMUŞATICI ve SIVI SABUN ALDIĞIMI DAHA ÖNCE SÖYLEMİŞTİM.
HAFTA SONU KULLANDIM.
YUMUŞACIK, MİS GİBİ OLDU.

ya ben 2 gündür yıkayacam kuzumun cicilerini ama aksilik işte 2 gündür sular kesik...dün akşam gelmişti sular,bugünde gelirse yıkarım büyük ihtimal,yoksa çatlayacam artık.çok hevesleniyorum...

Ben de haftasonu yıkadım ve ütüledim. omo baby ve yumoş baby kullandım. mis gibi koktular... giydireceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum....

bende tembellikten halaa hiç bişeyini yıkamadımm deterjanını bile almadıım. ne olcak benim bu halimm. bir üşengeçlik var anlatamam kızlar yaaa...

bende daha yapmadım üşengeçlikten degilde daha erken gibi geliyor bana

ay kızlar bzim cicilerimiz makinede şuanda.birazdan asacam...

haftaya annem gelicekti ütü için ama dayanamayıp azar azar yaparım ben belki.

kızlar örgülerı yıkasam mı bıraz buyukler hemen gıyemıyecek akıl verın bana yıkayım mı yıkamayım mı

Canim Annem Geçen Hafta ördüklerini Verdi.ama Yikamiş.ister Istemez Elde örülürken Kirleniyo.getirdim Dolabina Dizdim.ama Sen Bilirsin Canim Ama Annem Hepsini Yikamiş

bende örguler konusunda kararsızım...çogunu bu yıl giymeyecek...giyecekleri zaman yıkasak diye dusunuyorum ama annemde ister istemez örerken kirleniyor...yıkayalım temiz temiz dolabına koyalım diyor...
anneme kalırsak yıkarız...

kızlar ya
30-31.haftalarda olanlar yıkamıssınız kıyafetlerini daha normal dogum zamanımızı düşünürsek38li haftaları daha en erken 1.5 ay var...kirlenmezmi yıkadıklarınız...35.haftadan sonra yıkasak olmazmı...

onca ben ilerde daha zor olur bizim için diye yıkadım ve hepsini kirlenmemeleri için sardım. zaten durdukları yerde açık kalmadıkları sürece tozlanıp kirlenmezler. ben ütü yapmayı sevmem pek gerçi bebişinkileri ütülemekten büyük keyif aldım ama ilerde hem de havalar iyice ısınınca ütü yapmak işkence haline gelecek. o yüzden şimdiden yapıp kaldırmak en iyisi.

benim cantam hazir degil yavrumunki de pek hazir degil sadece bi kac kiyafet koydum bady falan ben cok kalcam ya hastanede ondan sonracima
kendime gecelik falan almadim daha ondan bilmiom yikicam giysileri kalanlari ama hava sogukdu kac gundur yagmurlu kurumaz diye yikamadim
bugun biraz guzel bakalim nesem olursa yikicam

aslında hastane çantası hazırlıklarımı tamamladım sayılır kendi pijama ve yedek geceliğim eksik ama daha hiç bişey yıkamadım...haziranı bekliom 35. haftamda yaparım diye şartlandırdım bikez kendimi...ev temizliğini de haziranın ilk haftasından itibaren başlayacağım zaten evim temiz sadece yıkanacak perde ve silinecek camlar ve halılar var zaten yardımcı bir kadın gelcek o yüzden şimdiden yaptırmayayım dedim nasılsa kirlenir gene...

cnm ben önümüzdeki 2 hafta içinde yıkıcam kıyafetlerini ve doğum çantasını hazırlıcam .. bizim burda komşu 20 gün önce doğum yaptı .. çantamızı hazırlamamız lazım dolayısıyla kıyafetleri de yıkamalıyız bence .. son zamana bırakırsak çok zor olur çünkü 15-20 gün sonra hem sıcaktan hem de son aya gireceğimizden hiç bişey yapamıcaz büyük ihtimalle.. 10 gün sonra mobilyası gelince de dolabına yerleştiririm haziranın 15 ine 20 sine kadar temizlik dahil herşey bitsin istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…