bebeğinizin karnınızda canlandığını ilk nezaman hissettiniz??bende bi sorun mu var:(

Selamlar,
Benim de ilk gebeliğim ve 23. haftamdayım. Bebeğim çok sağlıklı diyor doktor ama ben çok net hissetmiyorum hareketlerini bi şey olmaz demi hanımlar?

canım korkmana gerek yok demekki seninkide benimki gibi birazcık tembel bi bebek zaten ilk başlarda gaz hareketleri gibi hissediyorsun.

Bende 19.haftaya girdim, daha tam net bir vuruş hissedemedim.
Arada pıt pıtlıyor ama yine de o vurucu tekmesini bekliyorum kızımın..)
Artık anneyi tekmele Melisim...

merseldim tam anne olmuşsun bence annelik mazoşistliktir çünkü acı çekeceğini bile bile tekme bekliyorsun bi vursunda ben göreyim:sm_cool: neyse canım yinede hareket etmesi güzel biran önce kocaman bi tekme atsın sana melis bebek.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

eftelyaacım, vallahi annelik böyle bişey sanırım ilk kez tadacağım inşallah. Ama gerçekten bekliyorum dört gözle tekmesini. Her gün tekmelesin varlığını bileyim yavrumun. Bu haftalar çok zor, ne yapıyor, iyimi şöyle mi böyle mi insan gerçekten takıyor kafaya.
Allah hepimize sağ salim kucağımıza almasını nasip etsin yavrularımızı...

bende ilk başlarda seğirmeler hissettim şuan 19 haftalığız pıtır pıtır şeyleri hissediyorum.yani gün içinde sürekli hareket halinde azranazım.

en son yazdığım yazının üzerinden 14 gün geçmiş
o zamn 2 haftaya kadar hissederim yazmışım ama hala daha bir tekme yok ortada:))
kas hareketi gün içinde çok sık oluyor.pıt pıt şeklinde.
artık tekmelesin istiyorum canım kızııımm yaaaaaa

ben ilk 18.hafta da hissetmiştim.şimdi 29 haftalık oldu.hissetmek gerçekten çok güzel,ama ondan sonra da manyak gibi süreklı oynasın dıye beklıyosun bazen saatlerce uyuyor paranoya yapıp beklıyosun vursun dıye:)

Ben 19 hafta hafiften hissettim ilkini ama doğru düzgün 20 haftadan sonra hissettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…