bebeğinizin cinsiyetini öğrenen hamileler buyrun

Bence 4. ayda öğrenilmesi daha iyi, insanda acayip bi merak oluyor, herkes iddiaya giriyor, anne 4. ayın gelmesini iple çekiyor... herşeyin zamanı olması çok güzel. benim daha 2 ayım var merakla cinsiyetini bekliyoruz, gönlümden hep kız geçiyor ama eşimde erkek olacak sanki diyor.

arkadaşlar kaçıncı haftanızdasınız ve bebeğinizin yada bebeklerinizin cinsiyeti ne? bana erkek gibi dedi ama kesin bişey söylemedi bikaç hafta sonra iyice netleşir dedi
hayırlısı olsunnn hakkımızda:lepi:

ben 31+0 haftalık gebeyim ve Allah ın izni ile bir kızım olacak :CüvCüv: :nazar::nazar:

inşlh sonradan sürpriz yapmaz size bukonuya çok takıldım ben bikere muamma dedi ya dr. artık bu çocuk kız desede erkek desede tam olarak ikna olmuycam taki doğduğu zaman şeyini görene kadarsırnaşık şey
hayırlısıyla sağlıkla gelsinde minik meleklerimiz kız erkek çokta farketmez arkdşlr yaa helede ilk çocuklarımızsa dimi amaa:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

inşlh sonradan sürpriz yapmaz size bukonuya çok takıldım ben bikere muamma dedi ya dr. artık bu çocuk kız desede erkek desede tam olarak ikna olmuycam taki doğduğu zaman şeyini görene kadarsırnaşık şey
hayırlısıyla sağlıkla gelsinde minik meleklerimiz kız erkek çokta farketmez arkdşlr yaa helede ilk çocuklarımızsa dimi amaa:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

Bencede farketmez. Benimde %90 kızım olucak. Hayırlı ve sağlıklı olsunda pek önemli değil cinsiyeti. Allah her güzelliği tattırsın onlarla. kaydirigubbakcemile3

ewet negüzel demişsin gerçekten öyle inşlh her güzelliği onlarla tadarızzz:Saruboceq:

insan ikisinede hazırlıyor kendini ama bu ikilemde zor bi bekleyiş artık kesin olarak öğrenmeyi çooooooookkk istiyorum bayramda aileme wermek istiyorum müjdeli haberii(inşlh)
insan nasıl seweceğini şaşırıyor hiçbirşey alamıyor öremiyor isim bile düşünemiyorum v.s tuhaf bişi:)
biran ewwel öğrenmek ümidi ile kızlarr

canım benim 12 haftalıkken doktor pipi var erkek gibi demişti. 14 haftalıkken kesinleşti erkek olduğu. zaten bizde gördük erkek olduğunu. 2 ayrı doktoraynı şeyi söyedi 12 haftalıkken. bizim biraz erken belli oldu yani. erkek bebeklerin daha erken belli oluyor:sm_cool:

arkadaşlar ben 13 haftalığım doktora gittim dün cinsiyetini anca 1 ay sonra söyliycem dedi acaba kızmı da öyle diyo hani geç gösteriyorlarya birde 16. haftada mutlaka öğrenirim dimi?

ya arkdşlr sanırım bu hastane we dr.lada alakalı bi durum özelde gördükleri an sölüyolarmış ama dewlette v.s o tarz yerlerde sanırım dr.un vicdanına kalmış bi durum inatla sölemeyenler warmışş
yad dr.un ya çocugun vicdanına kaldık:sm_confused:

14 haftalıkken kız dedi doktorumuz ama net değil dedi. Bu hafta kesin olacak ama &89 kız..

birazdan dr.a gidicez arkdşlr dua edin nolur bizim welet göstersin şeyiniii:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
güle oynaya dönmek istiyorum ewime inşlhhh:nazar:

Benimkide belli oldu teyzeleri, erkekmiş. 17 haftalığım tam olarak bu gün gördük,aslında 2 hafta önce bacak arasında bir beyazlık görmüştük ama emin olamadı doktor.. Allah güzel bir kader, sağlık, hayırlı bir hayat nasip etsin oğluma diyeyim (de dilim alışsın),

yaw kizlar aklima takildi acaba uclu test yaptirmasak bir sorun olurmu ben ilk hamileligimde hic yaptirmamistim ve suan 16+1 hamileyim doktorum sordu ama mecburi deilmis belcikada herneyse gelelim cinsiyette valla doktorum kiz dedi ama iki hafta sonra kesinlesir dedi bakalim hayirli evlat saglikli dogsun da baska bisey istemiyom

ne güzel öğrenmişsiniz kızlar allah tamamına erdirsin onlarla bir ömür geçirmeyide nasip etsin . isimleride netlik kazanır artık cinsiyetlerden sonra yaaaaaa bende istiyorum öğrenmeyi ama söylemiyo dr.bi türlü yaaa paramı istiyo acaba :kızgın:

neyse bende elbet birgün yazıcam buraya kızım yada oğlum olucakmış diye beklenen gün gelicekse çekilen çile kutsaldır dimi ama:CüvCüv::lepi:

oohh siz baya erken ogrenmisiniz...
benim inattci kizim ancak 27.haftada gostermisti..
kizlar gec belli oluyor buna inandim...

benimkide kız ozaman
amaaan her halükarda iki seçeneğimiz yokmu zaten ya kız ya erkek işte :CüvCüv:

benim 16haftalıkken doktorum kesin erkek demişti ama 22.haftada kız oldugu kesinlesti ayrıntılı ultrasonda

benim 16haftalıkken doktorum kesin erkek demişti ama 22.haftada kız oldugu kesinlesti ayrıntılı ultrasonda

allahkızını sana bağışlasın ama buda büyük sürpriz olmuştur size herşeyi en önemlisi psikolojini hazırla sonra herşey değişsin oda zor...en iyisi herşeyde olduğu gibi bundada hayırlısını istemek...
insanın elinde diil merak ediyor işte amaa hayırlısı nezamansa ozaman göstersin

Bende 12.haftamda ögrendim kızım olucak allah kısmet ederse.şimdi 18.haftamdayım.48kiloydum şimdi 51 oldum....allah hepimize hayırlısını nasip etsin..:Saruboceq:

Bende bugün öğrendim oğluşum hemen gösterdi pipisini çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkeze bu duyguyu tattırır inşallah.

X