Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ay bu mercimeğe ne demeli erkek gibi canım Allah bilir sağlıcakla versin sen ne hissediyorsun
Ben hiç kestiremiyorum ya kızımda erkek dedim kız çıktı mesela tüm belirtiler erkek gösterirken doktor kız deyince çok sasirmistim
Amin canım sağ ol önemli olan sağlık
Bakalim ne olacak

Merhaba 6+5 çift yumurta ikizleri (iki ultrasonda ayrı )vajinal muayane 3. Fotoda iki kese görünüyor

Merhaba, 12 haftalık karından ultroson ile bakıldı cinsiyetini öğrenmek için 1 ayımız daha var. Sağlıklı olsun da önemli olan o ama insan merak etmiyor da değil. 9 yaşında da bi kızım var. Heycanla bekliyor kardeşini

Eklentiler

• IMG_20220329_013800.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 68
merhaba canım başka görüntüsü var mı?

Selam canım 6+1 deki ultrasonum yani geçen hafta karından ultrason canım en önemlisi sağlıklı olsun inşallah tabi ama merakta ettim yorumlardan sevinirim 7. Haftamızdayız Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Eklentiler

• IMG-20220321-WA0003.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 93
benimkine çok benziyor bir paşa gelecek gibi duruyor kuzum. Allah bilir tabi sağlıcakla inşallah

benimkine çok benziyor bir paşa gelecek gibi duruyor kuzum. Allah bilir tabi sağlıcakla inşallah
Teşekkür ederim canım benim Rabbim hayırlısını versin.. Belirtilerde erkek gibi bende rüyamda görmüştüm bilmiyorum hayırlısı seninki kaç haftalık canm

5+4 karından bakıldı çok mu küçük acaba bende bı şansımı denemek istedim

Eklentiler

• IMG_20220329_141028.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 79
Merhaba.banada söyler misiniz biri 8 hafta diğeri 12

Eklentiler

• IMG_20220329_161410.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20220329_161349.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 75
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…