Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Günaydın canlarım

Size yine efsane bir soruyla geldim Göğüs ucu kararan göbeğinde ve göğsünde kıllanma yaşayan veya memelerinden biri diğerinden daha çabuk büyüyen var mı?

Hepsi karindan. Neden erkek dedin ?
kuzu ben ilk fotoları vajinal diye yorumladım diğer fotolara da bakınca kararsız kalmıştım ama karından ise tüm fotolar birbirini destekliyor ve prenses geliyor haberin olsun

Okuzu ben ilk fotoları vajinal diye yorumladım diğer fotolara da bakınca kararsız kalmıştım ama karından ise tüm fotolar birbirini destekliyor ve prenses geliyor haberin olsun
Yaaa nur gercekten mi ? Dogru mu cikar genellikle tahminin ? Bir oglum var farkli bir meyve tadini o kadar cok almak istiyorum ki allah herkesin gönlunden geceni saglikli bir sekilde versin insallah.

Yaaa nur gercekten mi ? Dogru mu cikar genellikle tahminin ? Bir oglum var farkli bir meyve tadini o kadar cok almak istiyorum ki allah herkesin gönlunden geceni saglikli bir sekilde versin insallah.
Kuzum doğru çıkan çoğunlukta ama elbetteki çıkmayan da var . Allah gönlünden geçeni nasip etsin ama bence kız .. Mutlaka öğrenince haber ver

fıstık bir prensese benziyor canım lütfen öğrenince bizlere de haber ver
Herkese merhabaaaa az önce öğrendim gerçekten prenses geliyormuş ya doktorum geçen muayenede erkek olabilir demişti. Siz kız demiştiniz. Şimdi doktorum da kesin kız dedi. Siz bir harikasınız
Önce sağlık tabi ki ama çok heyecan yaptım çok mutlu oldum
Allahım herkese sağlıklı sıhhatli güzel evlatlar nasip etsin

yaaaaa canımmm bu muhteşem bir haber oh ohhh maşallah gönlünden geçen oldu sağlıcakla kucağınıza alın inşallah

Siz kac haftalik erkek olabilir dedi doktor ?

Siz kac haftalik erkek olabilir dedi doktor ?
9+6 iken erkek olabilir dedi. Yani Nur hanıma cinsiyet tahmini için gönderdiğim görüntülere bakarak demişti. Bir çıkıntı görmüştü. Ama erkendi zaten o sürede. Kızlarda da çıkıntı oluyor zaten. Ben umudumu kaybetmemiştim o sebeple sonuç kız çıktı

Evet cok erken bi tahminmis gercekten Bana 15’de erkek dedi ben umudumu kaybetmedim sordum banada kiz dedi bakalim ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…