Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ayyy yarın randevum var gider gitmez size ultrason fotoğrafımı atıcamm çok merak ettim

Merhaba bende 9+6 haftalik hamileyim , karından bakildi, cinsiyeti sizce nedir? Her seyden once saglikli olsun ins, ilk bebegim olacak

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-24-08-13-16-645_com.whatsapp.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 121
Merhaba bende 9+6 haftalik hamileyim , karından bakildi, cinsiyeti sizce nedir? Her seyden once saglikli olsun ins, ilk bebegim olacak
kuzucum günaydın Allah sağlıcakla kucağına aldırsın öncelikle Erkek gibi duruyor

kesen çok güzel maşallah prenses gibi duruyor kuzum Allah sağlıcakla gönlünden geçeni nasip etsin
Benim degil canim bu arkadasimin benimkine once yorum yaptin banada kiz dedin ama bu arkadas bugun doktora gitti evet doktor kiz demis biraz once soylemis tebrik ederim

Benim degil canim bu arkadasimin benimkine once yorum yaptin banada kiz dedin ama bu arkadas bugun doktora gitti evet doktor kiz demis biraz once soylemis tebrik ederim
tebrik ediyorum arkadaşınızıda tahminlerimiz tutmaya devam ediyor maşallah

Neye gore tahmin ediyosun canim ? Bizede ogret
kuzu o kadar karmaşık ki mesajla inan mümkün değil sana anlatmam. Çocuğun kafa yapısı, omurilik yapısı, kesen şekli, ileriki haftalarsa nub şekli plesantanın durduğu taraf vs.... yani hepsini harmanlayıp bakıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…