Bebeğin uyurken ve dışarı çıkarken kıyafeti

Ben bu kıyafet işine o kadar takığım ki psikologluk olacağım nerdeyse. Yenidoğan döneminde hem gece hem gündüz hep uyanıyor ya o yüzden ayrımı nasıl yapacağımı bilemedim
Merak etme kendisi kusarak ve kaka yaparak mecbur birakiyor, sen sadece gece ve gunduz kiyafeti ayrimi yap, ya da soyle gunduz / ev
Gece / ev
Gunduz / misafirlik
Gece / misafirlik

Ama bence hic ayirma cunku ayirirsan aldigin kiyafetler ortalama 1 ay icinde giyilemez hale gelecegi icin, icinde ukte kalabilir.

Ama bence hic ayirma cunku ayirirsan aldigin kiyafetler ortalama 1 ay icinde giyilemez hale gelecegi icin, icinde ukte kalabilir.
Tam olarak bu sebepten ayırmayayım diye düşünüyorum. Benim bedenim belli. Kendime ayırdım giyiyorum tamam ama bebek hemen büyüyor kıyafetlerini giyemez ki.. sadece çok kalın olan hırka/peluş tulum tarzı şeyleri dışarda giydireyim geri kalanı karışık giydiririm diye düşündüm

Allah bağışlasın
Teşekkür ederim. Ben gündüz ve gece diye ayırabileyim en fazla muhtemelen. Yoksa dışarı işin mont dışında kıyafet ayarlasam az dışarı çıkacağından hiç giyemeden büyüyebilir

Teşekkür ederim:) zaten iki üç tane takım ayırdım ben de dışarı çıkarken güzel olsun diye gerisi hep günlük. Gerçekten sürekli kusuyolar mutlaka leke oluyo o kadar özenmeye gerek yokmuş

Bence çocuk rahat etsin ya. Bebek bu. Özel zamanlarda süslersin. Hep yatıyor zaten şimdi

Benim oğlumda kış bebeği olacak.
En güzeli vallahi. Allah aratmadan nasıp eder de bir gün ikinci çocuğu düşünürsem doğumum kışa denk gelecek şekilde planlayacagim.benim oğlan Ağustos dogumlu, insan oturduğu yerde eriyor, çocuğa muslin hastane çıkışı giydiriyordum isilik oluyordu 1 haftalikti sadece askılı zıbın vardı üstünde. Kuş yavrusu kadardı zaten en son anneannem tülbent kalınlığında bir kumaştan alt üst yaptırdı da çocuğum rahat etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…