Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

Kızlar benimde şöle bi sıkıntım var.15 nisanda adet oldum.26 nisanda dr.a gittim smear testi için.Dr. muayne etti ve bu hafta yumurtlama haftan dedi.ılkkez korunmadık.Ancak sonuçları aldığımda dr.yoğun iltihabım olduğunu söyledi.Vagihex fitil verdi.1 kutu bitirdim.Gebelik fln beklemezken 14 Mayısta kan testi yaptım.Beta Hcg 238,6 çıktı.Şimdi dr. a yarın gidicem.Ve 5+2 olmuş oluyorum.Sizce bi sıkıntı olur mu?Kullandığım fitil zarar vermiş olurmu?Nasıl hamile kalmış olabilirim?ıltihap ve fitil engel olur diye düşünüyodum.Bana lütfen yardımcı olun

Arkadaşlar kimse yok mu? Yarın olmak bilmiyor.Korkuyorum ya kese görünmesse,ya kalp atışı duyulmazsa(

5+2 de ancak kese görünür kalp atışı duyulmaz canım.Ama zaten doktorlar diyor ki tek bir hücre şeklinde olduğundan eğer bebek zarar görmüşse gebelik olmaz. yani sen de de kanama olurdu o zaman. hamilelik varsa bişey olmamış demektir. ınş keseyi de görürsün.

umarım bi sorun yoktur içini ferah tut bende 4+5 günlük hamileyim kesem vajinal ultrasonda göründü tabi sabırsızlıkla kalbini duymayı bekliyorum sende sıkıntı yapma Allah bebeklerimizi korur

Nur_Ada çok teşekkür ederim.ıçim ferahladı.Yani eğer bu ay olmasaydı zaten şaşırmazdım.Olması şaşırttı.Fitilden ötürü korkuyodum.Sudemm eş zamanlı sayılırız.ınş.hayırlısıylan bebişlerimizi kucağımıza alırız.

slm kızlar ben de 5+3 günlük hamileyim benim hikayem biraz farklı.Benim 10 mayısta adet olmam gerekti ama ben 8 nisanda lekelenme görmeye başladım adet oluyorum sandım 2 gün önc geldi die de şaşırdım bekledim fakat bir türlü kamana çoğalmadı da azalmadıda sinirlerim bozuldu tabi kanı görüce gebelik aklıma bile gelmedi.Bekledim geçmedfi geçmeyin arkadaşım üstüne görme olabilir dedi ben de test yaptım hamileydim bu gün doktora gittim keseyi gördük ama bebeği göremedik görürüm değil mi arkadaşlar?

ADANZYE sanırım aynı dönem gebeliğimiz aminn inşş.benim çok belirtim yok yani sık idrar kasık ağrıları hafif arada sırada olan bide yeni yeni gögüslerim irileşmeye başladı çok çok azda bulantım var başkada bişey yok

Canım bende göğüs ağrısı çok fazla,dokunamıyorum nerdeyse.Ama onuda yüksek prolaktinime bağlıyorum.Bide Son 4 gündür fln akıntım beyazken sarıya döndü.Bilmiyorum.Bu akşam dr.gitcem bakalım neler dicek.Mübarek cuma günü,dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden...

Dualarım seninle hepimizin belirtileri farklı sanırım yaz sonra dr ne dedi diye herşey yolundadır inşşş

merhaba kızlar, bende hamileyim. en son adetimi 19 nisanda gördum. 3 haftalıkken öğrendım hamıle oldugumu. suan 4+4 günlük hamıleyım. ama geçtiğimiz hafta kasık ağrıları ve kahverengı lekenlemelerim oldu. doktorum sağ yumurtalıgımda da şişkinlik görunce dış gebelıkten korktu. bazı testler yapıldı. değerlerim normal çıktı ama Çok korkuyorum bende (( keseyi görsek rahatlıyacagım. günler geçmek bilmiyor.... (

merhaba kızla bende 4+3 günlük hamileyim dün keseyi gördük 22,2 mm olmuş kalp atışalarını ne zaman duyarız ya

bende 15 nisanda son adetimi gördüm ve hiç beklemediğim halde hamile olduğumu öğrendim...

kızlar 5 haftalık gebelikler normal ultrasonla görülür mü?vajşnal istemiyoruım da...ona göre görünmezse biraz daha bekleyeceğim

Dualarım seninle hepimizin belirtileri farklı sanırım yaz sonra dr ne dedi diye herşey yolundadır inşşş

sudemm gittim cnm ve çok büyük bi sürprizle karşılaştım.Dr.iki kese gördü.İkiz gebelik olabilir yani.Biri bazen kendi kendine kayboluyomuş.Benim durumum nolcak bilmiyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.Tabi sadece keseleri gördük.31.Mayısta bidaha gidicem.Umarım bu kez kalp atışını yada atışlarını alabilirim.Sen de iyisindir umarım...

merhaba kızla bende 4+3 günlük hamileyim dün keseyi gördük 22,2 mm olmuş kalp atışalarını ne zaman duyarız ya

aysadcım sanırım aynıyız senınle senın son adet tarıhın ne zaman ?

hayırlı olsun bu arada ınsallah sağlıkla kucagınıza alırsınız :)

kızlar 5 haftalık gebelikler normal ultrasonla görülür mü?vajşnal istemiyoruım da...ona göre görünmezse biraz daha bekleyeceğim

herkesın kı farklı kese görunmesı , kımısı 4 haftalıkken göruyor kımısı de okudugum kadarıyla 7 haftada gören var.. gıt bı dene bence normal ultrosanla göremessen bırazda bekler yıne gıdersın.

sağol egoler,bikaç gün içinde gideceğim inşallah doktora.umarım bi aksilik çıkmaz ilk muayenem olacak biraz tedirginim kötü bir şey söylerse diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…