bebeğin cinsiyeti

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
42
arkadaşlar bebeğinizin erkek yada kız olması için öçöşitli yiöntemler varmış ,:eek:erkek için kadınların ilişki sırasında kadının zevk almaması sağa yatması ,kız için zevkalması sol taraftan kalkması gibi şeyler duydum bileniniz varmı,yada başka şekilleer erkeğin yemesi gereken acı tatlı vs gibi şeyler duydum.

ilişkiden sonra sola veya sağa yatma olayını bende okudum başka biyerde. Doğrulayan kişiler var ama bilmiyorum pek inandırıcı gelmedi bana.
bende yumurtlama döneminden önce ilişki olursa kız; yumurtlama anında veya sonrasında olursa erkek oluyomuş diye okudum burdaki forumlarda. bu yöntem spermlerin hızıyla alakalı sanırım.

canlarım sağa sola yatmayla alakası yok cinsiyeti belirleyen erkektir eğer yumurtalıklara y spermi gitmişsse erkek x spermi gitmişsse kız olur

ben ınanmıyorum boyle seylere bu ısın spermdekı x y kromozomlarınla alakası var cnm

hala daha böle şeylere inananlar çıkınca şaşırıyorum bi kere çoğuğun kız erkek olması erkekle ilgili biz sağa sola yatsak nolur bunuu öğrenin artıkkkk

hepsı sacmallllllllllllllllllllllllllllllıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııık ınanmyrum cahılık yapmayın boyle seylerı kaıle almayın ya lutfennn hangı devrdeyız yapmayın yaaaaaaa

saga yatinca kiz, sola yatinca erkek oluyorsa düz yatinca ne olur acaba. böyle sey olurmu hic.bu tamamen erkege bagli.maalesef hala bazi yörelerde bu yüzden kadini suclayan var.cahilligin gözü kör olsun.

arkadaşlar bebeğinizin erkek yada kız olması için öçöşitli yiöntemler varmış ,:eek:erkek için kadınların ilişki sırasında kadının zevk almaması sağa yatması ,kız için zevkalması sol taraftan kalkması gibi şeyler duydum bileniniz varmı,yada başka şekilleer erkeğin yemesi gereken acı tatlı vs gibi şeyler duydum.

sag sola yatma yöntemleri ne kadar dogru bilmiyorum ama diyer konuda ise tam tersini biliyorum ve arastirdim öyle okudum...yani erkek cocuk isteyinde kadin önce gelmesi gerekiyormus erkekden önce... kiz icinde önce erkek gelmesi gerekiyormus sebebini anlatirsam belki daha inandirici olacak..kadin önce geldiginde sivi degisiyormus ve disi spermler bu degisen siviya dayanikli deyillermis erkek spermler ise tam tersine bu sebeble daha kolay ve cabuk yolunu buluyormus...ve --yumurta sicrama gününde-- iliski sonrasi erkek bebek ....--yumurta sicramadan önce-- iliski sonrasi kiz bebek oluyormus sebebi erkek spermler daha kücük ve ömrü daha kisaymis ve yumurta sicrama gününde yine kadinin sivisi degisiyormus..yumurta ne kadar yakin olursa o kadar erkek spermler daha cabuk ulasir....ve kiz cocugu isteyinde daha sik iliskide bulunmak gerekiyormus...erkek bebek isteyinde 4-7 gün iliskiden uzak durulmasi gerekiyormus..erkek spermlerin daha yogun olmasi icin..kaydirigubbakcemile5.........birde kiz icin hamilelikten önce daha cok tatli yiyecekler tüketilmesi...erkek cocuk icinde tuzlu yiyecekle daha agirlikli olmasi gerekliymis...ve bu diyet 2.5 ay sürmeliymis

Son düzenleme:
baklavacimm
kiz ben bunlarin hepsini denedim sekerimm
erkek olsun diyee
ama nur topu bir kizim olduu
hatta dogumdan once ve doguncaya kadar bir forumda hep bu konulari yazistikk
yani bayaa bi arastirmalar yaptikk

baklavacimm
kiz ben bunlarin hepsini denedim sekerimm
erkek olsun diyee
ama nur topu bir kizim olduu
hatta dogumdan once ve doguncaya kadar bir forumda hep bu konulari yazistikk
yani bayaa bi arastirmalar yaptikk

Rabbimiz ne dilerse o olur....demekki senin icin öyle hayirlimis canim...........ama bu yöntemleri denemekte fayda var.....kiminde tutuyo kiminde tutmuyo kismet....Allah anali babali büyütsün canim...güle güle büyüt bebisini..a.s.

saga yatinca kiz, sola yatinca erkek oluyorsa düz yatinca ne olur acaba. böyle sey olurmu hic.bu tamamen erkege bagli.maalesef hala bazi yörelerde bu yüzden kadini suclayan var.cahilligin gözü kör olsun.

düz yatinca galiba biri kiz biri erkek oluyo. :):) haklisin canim gecen bir programda bi erkek cocuk dogurmasini beceremedi diye karisini döven ve üstüne kuma getiren bi herif gördüm bir tarafdan gülüyorum..bir tarafdanda üzülüyorum.bu devirde hala bu tür insanlar var malesef....Allah saglikli ve hayirli evlatlar versinde gerisi o kadar önemli deyil.....yinede insan sansini deneyebilir ...mesela ben bir sayfada okudum..ay burcu takvimi varmis...o günde cinsiyet belirleme yapilabilirmis.iliskiye girmeden önce mesela kaydirigubbakcemile2KIZ COCUGU icin boga,yengec,basak,akrep oglak ve balik günleri .
ERKEK COCUGU icinde..koc,ikiz,aslan,terazi,yay ve kova günleri tercih edilmeliymis.....tabi bunu yumurtlama gününede denk getirmek gerekiyormus.....kizda ise yumurtlamadan önce....birde bu yumurtlama günleri hesaplarina uymayabilir bazen bir kac gün gecikebilir stressden falan.....yumurtlama gününü hissedebilirse bi kadin o gün erkek bebek icin gece iliski olmasi dogruymus.süklusun orta günlerinde hafif sanci hissi...ay burcu takvimini almancasini bulabildim bakmak isterseniz...ilk tikladiginizda bu günün ay burcu hesabi cikacak..sonra asagidaki kücük oklarlan ileri geri tiklayabilirsiniz..Paungger-Poppe

Son düzenleme:
Bende internnet okumuştum, erkek bebek için kadının üstte olması ve erkekten önce boşalması ve zevk alması gerektiği yazıyordu, kız bebek için erkeğin önce boşalması ve kadının isteksiz olması yazıyordu, bilimsel açıklamasıda vardı ama hatırlamıyorum.

X