Bebeğimle ilk tatil telaşımız

Giysilerinden elinizde yikamanizi gerektirerecekler olabilir o yüzden bebeğiniz için kullandığınız çamaşır deterjanından biraz alabilirsiniz yanınıza. Alt açma bezi ve vitaminlerini de ekleyebilirsiniz listeye. Calpol ve burun aspiratörü onermisler zaten. İyi tatiller.

Eve mi gidiyorsunuz otele mi? Sinek ısırığı ya da yanık olursa diye krem önerisi isteyin doktorunuzdan. Bize sinek ısırıkları için stilexi jel vermişti.
Otele de gitseniz bebek arabanız yanınızda olsun biz otelde ağaç altı sakin bir köşe bulmuştuk direkt orayı kapıyorduk öğlen orada 2 saat uyuyordu biz de keyif yapıyorduk

Arkadaşlar yazmış ama bol zibin alin yaniniza.
Şapka ve yere sermeye piknik örtüsü veya büyük bir havlu. Benim Oğlum yerde ornamayi çok severdi.
Pişik için eğer kullanıyorsaniz pudra alin yaniniza.

1 yaş bebek için denize girme aparatlarından hangilerini tercih etmeliyiz?
gölgelikli simit
kolluk
mayo şapka vs önerileri ben de alırımm🫶

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi ve sağlıklı günler diliyorum. Benim şu an 6 aylık bir bebeğim var. İlk kez bu bayram sonrası tatile çıkıyoruz. Ek gıdayada geçtik. 7 saatlik Yolda giderken doktorumuza sorarak hazırlayacağım yoğurtlu elma püresi, çorba, ve bir sebze haşlayıp ezerek yol şartlarını bilmediğim için biraz fazladan gıda yanımda hazır bulunduracağım. Bu süreçte zaten mama ile beslenen bir bebek sütüm çok az olduğu için almıyor ama meme de veriyorum aldığı kadar. Gıda ile ilgili bir korkum yok fakat size zahmet tavsiyelerinizi de alabilirsem çok sevinirim. Benim asıl sorum tatilde ne götüreceğim. Ben bir liste yaptım fakat çocuğumu mağdur etmemek adına birde siz gözlen geçirip bana fikirlerinizle destek olursanız çok mutlu olurum. Henüz tecrübesiz 24 yaşında bir anne olarak etrafımda danışabileceğim küçük çocuğu olan tanıdığım yok bundan dolayı sizlerden yardım almak istedim, Gereksiz eşya da almak istemiyorum o yüzden. herkesin bayramını kutluyor ve sağlıklı günler diliyorum. Listemi aşağıya görsel olarak bırakıyorum.
Hippin 5 tahıllı maması çok işime yaramıştı. Yemek bulamadığımda su ile karıştırıp vermiştim.

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi ve sağlıklı günler diliyorum. Benim şu an 6 aylık bir bebeğim var. İlk kez bu bayram sonrası tatile çıkıyoruz. Ek gıdayada geçtik. 7 saatlik Yolda giderken doktorumuza sorarak hazırlayacağım yoğurtlu elma püresi, çorba, ve bir sebze haşlayıp ezerek yol şartlarını bilmediğim için biraz fazladan gıda yanımda hazır bulunduracağım. Bu süreçte zaten mama ile beslenen bir bebek sütüm çok az olduğu için almıyor ama meme de veriyorum aldığı kadar. Gıda ile ilgili bir korkum yok fakat size zahmet tavsiyelerinizi de alabilirsem çok sevinirim. Benim asıl sorum tatilde ne götüreceğim. Ben bir liste yaptım fakat çocuğumu mağdur etmemek adına birde siz gözlen geçirip bana fikirlerinizle destek olursanız çok mutlu olurum. Henüz tecrübesiz 24 yaşında bir anne olarak etrafımda danışabileceğim küçük çocuğu olan tanıdığım yok bundan dolayı sizlerden yardım almak istedim, Gereksiz eşya da almak istemiyorum o yüzden. herkesin bayramını kutluyor ve sağlıklı günler diliyorum. Listemi aşağıya görsel olarak bırakıyorum.
Bizde ilk tatile çıktığımızda 7 aylıktı 8e girmişti yediğimiz yemeklerden tattırdım sizin yaptığınız gibi yanıma bişeyler aldım çok kasmayın yürümediği için bebek arabasında çok rahat geziliyor sürünmeye yer olmadığı için mescite götürüyordum enerjisini atsın diye denize girecekse çocuk mayosu tavsiye ederim onlar için şişme şeyler varya içine girdikleri 😁 ondan işte bide en önemlisi sinek savar kesinlikle yanına al sivriler çok kötü yiyor

Ben tatile gittigimizde buharli pisirici goturmustum elektrikli. Ogunlerini onda hazirliyordium zaten yedigi 6 cm kabak 6 cm havuc küçük dilim patatesse ornegin hemen hazirliyordum bitti gitti

X