Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
15 tl indirim kodu geldi şimdi veriyim mi🤭
15 lira 15 liradir :KK70:
ama her üründe mi geçirli acaba

Ben kullanıyoruum banyoda tek başıma rahatça yıkamamı sağlıyoor

Masaya tezgaha oturtan da var ama ven devrilir diye ona girişmedim mutfakta yere fayansa yapıştırıyorum bazen ama kurtlu bir bebek kaç dk oturabilir ki 🤣
bende kısa vadeli anlar için istiyorum,
biri yazmış açılan modelleri seçmeyin cocuk düşüyor
biri açılmayan modelleri seçmeyin cocuğu yerleştirmek zor oluyor

demiş

çok merci bebekim, ama baby plus için gecersiz 🥺🥺😢😢

demiş

Sadece bez mi bi ara baska bi seylerde de on lira da az seyoluyoduydu sanki. Neyse kismet 😬

Tecrübeli annelerden, teyzelerden,halalardan kullandıkları ürünlerden işe yarayan ve yaramayanları öğrenmek istiyorum. Şunu kesin al ya da şunu kesin alma dediğiniz ne var?

Tabi hamile arkadaşlarımdan da yorumlar bekliyorum.
🥲Bi sene onkeymisya ben tarihe hic bakmadim bildirim gelince yazmak istedim🙄

demiş

Tüm alışverişlerde geçerli yazıyor

Screenshot_2022-06-24-17-58-55-697_com.google.android.apps.messaging.jpg

selam herkese :) tecrübeli annelere soruyorum ateş ölçer olarak hangi markayı modeli tavsiye edersiniz acaba? bir de bebek dolabı için nasıl bir şey almalıyım? sadece şifonyer alsam yeter mi acaba
Ben braun hem kulaktan hem çubuk olandan kullanıyorum memnunum.
Bence şifonyer yetersiz kalır büyük birşey olması lazım bizim hem dolap hem sifonyer var

Bende düşünüyorum duzelirmi diye içim rahat etti şimdi 🤭🤭 ne yaparsam yapayım sağ tarafa yatmayı daha çok seviyor sola çeviriyorum bir bakmışım o minnak kafa yine sağa dönmüş 😂😂
Ayy kızlar kafa şeklini mi diyorsunuz benimde arkayı düzleştirmem lazım ama yatmıyor öyle 😬

Tecrübeli annelerden, teyzelerden,halalardan kullandıkları ürünlerden işe yarayan ve yaramayanları öğrenmek istiyorum. Şunu kesin al ya da şunu kesin alma dediğiniz ne var?

Tabi hamile arkadaşlarımdan da yorumlar bekliyorum.
Çok kıyafet alma çünkü çok çabuk büyüyorlar zıbın en önemlisi en çok o değişiyor üstte çoraplari önemli ayağına biraz büyük corap al sıkmasın tenini tulum ki oluyor ve hoş görünüyor ama cogunlukla takım al bence tulumu da olsun ama bazen içinde sıkılabiliyorlar çift biberon kullan mutlaka sürekli aynı biberonu veya sulugu kullanma yaka mendilleri olsun bol bol bez olarak da aynı numaradan çok Alma sonra elinde kalır çabuk büyüyorlar çünkü sağlıcakla sağ salim büyüsün 🙏🌸

X