Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar selamlar yeniden, kabin boy bebek arabası almak istiyorum bir de ekstra puset alacağım. Marka model öneriniz var mıdır? Bir de gümüş kapak alacağım onda marka önemli midir?
Merhaba, oyle goz gezdirirken gordum. Gumus kapagi ben once normal boy aldim ama rahata edemedim sonra XL boya gectim super rahatti. Eger Gogus ucunuz biraz buyukceneyse XL oneririm, ozel bir marka onerim yok 😊 Yalniz 999 ayar has gümüş olanlar maden cok yumusak oldugu icin cabuk yamuluyor, 925 ayar daha sert ve kullanisli geldi bana

Merhaba, oyle goz gezdirirken gordum. Gumus kapagi ben once normal boy aldim ama rahata edemedim sonra XL boya gectim super rahatti. Eger Gogus ucunuz biraz buyukceneyse XL oneririm, ozel bir marka onerim yok 😊 Yalniz 999 ayar has gümüş olanlar maden cok yumusak oldugu icin cabuk yamuluyor, 925 ayar daha sert ve kullanisli geldi bana
Çok teşekkür ederim dikkat edeceğim dediklerinize ☺️

Arkadaşlar ben bebek küvetini artık kullanmıyorum. 🤷🏻‍♀️ Kızımı kucağıma alıp duşta kendim yıkıyorum. Yine maşrapa ile su döküyorum. Tazikli sudan korkuyor. Ben böyle hem daha rahat ediyorum, hem de daha hijyenik olduğunu düşünüyorum.
Maşallah kuzuya, duruyorsa ne mutlu 🥰 ben bir kez deneyeyim dedim tövbe ettim 😂

Duruyor güneşcim. Uslu uslu bekliyor. Yıkanmayı da seviyor 😍
Bu arada 2 farklı bebek bezi aldım. merve merve tavsiyesi üzerine Goon. Benim kıza bel bandı dar oldu 🙁 Kanz indirimdeydi. Onun bedeni tam oldu. Ama daha net bir fikir yazmak için biraz denemem lazım.

Duruyor güneşcim. Uslu uslu bekliyor. Yıkanmayı da seviyor 😍
Bu arada 2 farklı bebek bezi aldım. merve merve tavsiyesi üzerine Goon. Benim kıza bel bandı dar oldu 🙁 Kanz indirimdeydi. Onun bedeni tam oldu. Ama daha net bir fikir yazmak için biraz denemem lazım.
Bizimki de yıkanmayı seviyor şükür, ama uslu durmayı sevmiyor 😂 babasıyla beraber küvette zor baş ediyoruz vallahi. Karnımda da hiç durmadı şimdi de öyle ❤️

Arkadaşlar ben bebek küvetini artık kullanmıyorum. 🤷🏻‍♀️ Kızımı kucağıma alıp duşta kendim yıkıyorum. Yine maşrapa ile su döküyorum. Tazikli sudan korkuyor. Ben böyle hem daha rahat ediyorum, hem de daha hijyenik olduğunu düşünüyorum.
Bende artık böyle yıkamak istiyorum ama, korkuyorum kucağımdan kayıp düşer diye zira oğlum sürekli kıpır kıpır kucakta bile asla rahat durmayan bir bebek, suyu seviyor, küvette yıkarken ses çıkarmaz güle oynaya yıkıyoruz.

Kızlar babynast kullanan veya almayi düşünen var mi aranızda. Bu aralar inst.da görüyorum cok hosuma gitti

Tekken ne küvette ne de duşta yıkayabilirim😂
Eşimleyken ben kucağıma alıyorum o yardımcı oluyor duşa giriyorum ama cuk cuk cuk omzumu emerken suları yutuyor. O yüzden mecbur kalmadıkça tercih etmiyorum. Gündüz küvetinde yıkıyoruz. Neden hijyenik değil? Her banyo sonrası temizleniyor.

Bende artık böyle yıkamak istiyorum ama, korkuyorum kucağımdan kayıp düşer diye zira oğlum sürekli kıpır kıpır kucakta bile asla rahat durmayan bir bebek, suyu seviyor, küvette yıkarken ses çıkarmaz güle oynaya yıkıyoruz.
Bence tek deneme. Biz eşimle zor tutuyoruz. Kıpır kıpır🥰

Kızlar burada 4moms ana kucağı ile ilgili konu geçmişti. 9 kg a kadar az gereksiz masraf demiştim ama abimlerde joie versiyonunu denedik. Oğlum bir sevdi bir sevdi ben de bin pişman oldum. Keşke alsaydım dedim.

Doğum yapacaklar ya da yeni doğum yapanlara tavsiye ederim. Kucak seven oğlum baya durdu hatta uyumak üzereydi de ben kaldırdım:)

Sansa Ev Tipi Ana Kucağı Otomatik Salıncak
Joie Sansa Ev Tipi Ana Kucağı Otomatik Salıncak

Yaaa bu benim hayalim :anne:
Kızım büyüsün inşaAllah bende böyle yıkayacağım 🥰

Yaaa bu benim hayalim :anne:
Kızım büyüsün inşaAllah bende böyle yıkayacağım 🥰
Evet sempatik. Anne-kız aşkı çok başka.
Ben çok rahat ettim papatya. Küvet için eşime muhtaç kalıyor. Böyle kendi başıma yıkayabiliyorum.
Eşimleyken ben kucağıma alıyorum o yardımcı oluyor duşa giriyorum ama cuk cuk cuk omzumu emerken suları yutuyor. O yüzden mecbur kalmadıkça tercih etmiyorum. Gündüz küvetinde yıkıyoruz. Neden hijyenik değil? Her banyo sonrası temizleniyor.
Bol su kullanıyorum böylece. Biz küvette yıkadığımızda üşümesin diye tek kova su kullanıyoruz. Saçı da doğru düzgün durulanmıyor.

Kuzular oturuyorsa yere kirli kıyafetini serin üzerine oturtun ohh miss biz öyle yıkanıyoruz kızımında çok hoşuna gidiyor 😍
Oturmaya başlasın oturtursun öyle yıkarsın cnm 😍

Kızlar burada 4moms ana kucağı ile ilgili konu geçmişti. 9 kg a kadar az gereksiz masraf demiştim ama abimlerde joie versiyonunu denedik. Oğlum bir sevdi bir sevdi ben de bin pişman oldum. Keşke alsaydım dedim.

Doğum yapacaklar ya da yeni doğum yapanlara tavsiye ederim. Kucak seven oğlum baya durdu hatta uyumak üzereydi de ben kaldırdım:)

Sansa Ev Tipi Ana Kucağı Otomatik Salıncak
Joie Sansa Ev Tipi Ana Kucağı Otomatik Salıncak
9 kgden sonra kullanılamıyor mu :/

X