Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar benim oğlum 5 ay 10 günlük sırt üstü yatarken yüz üstü dönüyor ama geri sırt üstü dönemiyor birde hep sol tarafına doğru donuyor sağ tarafa dönmüyor sizin bebisler ne durumda, birde bu aylardaki bebisler oturmaya başladımı?

Arkadaşlar benim oğlum 5 ay 10 günlük sırt üstü yatarken yüz üstü dönüyor ama geri sırt üstü dönemiyor birde hep sol tarafına doğru donuyor sağ tarafa dönmüyor sizin bebisler ne durumda, birde bu aylardaki bebisler oturmaya başladımı?
Bizim de öyleydi canım merak etme zamanla alışacak her iki tarafa dönmeye

merhabalarr park yatak anne yanımı tercih ettiniz yoksa beşik olarak mı bana park yatak daha yakın geliyor ama bilmiyorum çok kararsız kaldım :KK43:

memnun musunuz fiyatı da uygunmuş alabilirim bunu
Evet canım memnunum, hafif, 25 kiloya kadar kullanılıyor, katlamaya gerek olmadan kapılardan geçiyor. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Sadece içinden mat çıkıyor ama yeterli gelmedi bana, Yataştan sünger yatak aldık içine

Deneyimli anneler :) bebişe oda yapmasak ne olur ?
şimdilik sadece park yatak ve belki küçük şifonyer alayım diyorum.
kışı atlatınca montessori yatak alıp oda yapayım diyorum.
çünkü kışın ısınma kolay oluyor diye küçük odada oturuyoruz, orayı oda yapsak hem bebek orada yatmayacak hem de salonu ısıtmak zor olacak. boşuna gibi olacak

çünkü kışın ısınma kolay oluyor diye küçük odada oturuyoruz, orayı oda yapsak hem bebek orada yatmayacak hem de salonu ısıtmak zor olacak. boşuna gibi olacak
Hiçbir şey olmaz. Benimki dört aylık. Hala odası yok. Bir süre daha yapmayı düşünmüyorum. Park yatağı bizim odada. Eşyaları küçük odada zaten önceden de var olan dolapta ve asıl büyük kısmı aylara göre ayrılmış şekilde minik hurçların içinde

Bizimde yok odamız 5 aylık bizim yanımızda uyuyor anne yanında çocuk odamızda bir dolap vardı onada eşyalarını koydum 1 yaşını geçene kadar oda yapmayı düşünmüyorum, oda yapsamda zaten odasında tek yatiramam kullanilmicak birseye yatırım yapmak saçma geliyor.

Hiçbir şey olmaz. Benimki dört aylık. Hala odası yok. Bir süre daha yapmayı düşünmüyorum. Park yatağı bizim odada. Eşyaları küçük odada zaten önceden de var olan dolapta ve asıl büyük kısmı aylara göre ayrılmış şekilde minik hurçların içinde
evet dolabımda yer açmayı düşündüm , bende hurç alayım
Bizimde yok odamız 5 aylık bizim yanımızda uyuyor anne yanında çocuk odamızda bir dolap vardı onada eşyalarını koydum 1 yaşını geçene kadar oda yapmayı düşünmüyorum, oda yapsamda zaten odasında tek yatiramam kullanilmicak birseye yatırım yapmak saçma geliyor.
dimi ya,
teşekkür ederim yanıtlarınız için :)

merhabalarr park yatak anne yanımı tercih ettiniz yoksa beşik olarak mı bana park yatak daha yakın geliyor ama bilmiyorum çok kararsız kaldım :KK43:
Anne yani tercih ettim altında aparatı var takip sallandirabiliyorsun hiç kullanmadım, yine olsa yine anne yani alırdım , yatağına yatınca bebeğini görüyorsun ne yapıyor, gözünü aç bak uyuyorsa sende devam et , kalkmana gerek yok 😊😊 bebeği koyarken de daha rahat bence

X