Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Evet sempatik. Anne-kız aşkı çok başka.

Ben çok rahat ettim papatya. Küvet için eşime muhtaç kalıyor. Böyle kendi başıma yıkayabiliyorum.

Bol su kullanıyorum böylece. Biz küvette yıkadığımızda üşümesin diye tek kova su kullanıyoruz. Saçı da doğru düzgün durulanmıyor.
Ben küvette de tek yıkayabiliyorum ama artık küveti getir kovayı getir geri yerine kaldır uğraşmak istemiyorum canim bu hafta bir denicem kucakta yıkamayı

Ben küvette de tek yıkayabiliyorum ama artık küveti getir kovayı getir geri yerine kaldır uğraşmak istemiyorum canim bu hafta bir denicem kucakta yıkamayı
Doğru söylüyorsun. İnan duş daha pratik. Bak çömel, bebeğini de kucağında tek kolunla iyice kavra. Diğer kolunla da işte şampuan, lif, su.
Sen yine ilk sefer için küveti de hazır tut. Baktın bebeğin hareket ediyor, zorlanıyorsun küvete geçersin.

Doğru söylüyorsun. İnan duş daha pratik. Bak çömel, bebeğini de kucağında tek kolunla iyice kavra. Diğer kolunla da işte şampuan, lif, su.
Sen yine ilk sefer için küveti de hazır tut. Baktın bebeğin hareket ediyor, zorlanıyorsun küvete geçersin.
Tamamdır canım deneyince yazicam size

Kızlar burada 4moms ana kucağı ile ilgili konu geçmişti. 9 kg a kadar az gereksiz masraf demiştim ama abimlerde joie versiyonunu denedik. Oğlum bir sevdi bir sevdi ben de bin pişman oldum. Keşke alsaydım dedim.

Doğum yapacaklar ya da yeni doğum yapanlara tavsiye ederim. Kucak seven oğlum baya durdu hatta uyumak üzereydi de ben kaldırdım:)

Sansa Ev Tipi Ana Kucağı Otomatik Salıncak
Joie Sansa Ev Tipi Ana Kucağı Otomatik Salıncak
bende var 4moms. oglum 4.5 aylık oldu. ve mınıcıkkenden berı ara ara denedım kustu bı turlu begenemedı. sallanmak rahatsız ettı. ayakta da sallanmayı sevmez benım oglum kucagımda uyur...sımdı rahatsız olmuyor pek ben yemek yaparken yatırıyorum pata kute tepınınce korumaya alıyor ve alet duruyor halıyle :)) ama calıstırmadan puset gıbı yatırıp benı ızlemesını saglıyorum sonucta yatay dıkey konumu ayarlanabılıyor ıyı oluyor. ama belkı kardesı kullanır :) guzel alet:) muzık falan da var:) bence de alabılen alsın :)

bende var 4moms. oglum 4.5 aylık oldu. ve mınıcıkkenden berı ara ara denedım kustu bı turlu begenemedı. sallanmak rahatsız ettı. ayakta da sallanmayı sevmez benım oglum kucagımda uyur...sımdı rahatsız olmuyor pek ben yemek yaparken yatırıyorum pata kute tepınınce korumaya alıyor ve alet duruyor halıyle :)) ama calıstırmadan puset gıbı yatırıp benı ızlemesını saglıyorum sonucta yatay dıkey konumu ayarlanabılıyor ıyı oluyor. ama belkı kardesı kullanır :) guzel alet:) muzık falan da var:) bence de alabılen alsın :)
sallanmayı sevmeyen nadir ideal bebeklerdenmiş😂
Kardeşi kullanır inşallah ömürlük denebilecek bir alet sonuçta:)

Eklentiler

• BFD5B303-9682-49E1-856A-87BFAB2ECBBA.png
    BFD5B303-9682-49E1-856A-87BFAB2ECBBA.png
    319,6 KB · Görüntüleme: 30
Ek gıdaya geçenler beni bi bilgilendirin çok hazırlıksız hissediyorum kendimi
Ne alayım? Kaşıktır tabaktır ne öneriyorsunuz? Oioi nin tabaklar nasıl vakumu iyi mi?
Bebeğin olabildiğinde her şeyini ayrı tutmak istiyorum neler almalıyım?

B BitterCikilata therealsinner therealsinner geçenlerden aklıma siz geldiniz
Kaşıklarda wee baby’den çok memnunum Wee Baby Mama Kaşığı 2
Oioi kaşıklarını daha kullanmadım, önlük ve tabak oioi kullanıyorum bir de skip hop. İkisi de güzel. Oioi Vakumu fena değil harika da değil 😬 bende puzzle tabaklardan var

Ne alayım? Kaşıktır tabaktır ne öneriyorsunuz? Oioi nin tabaklar nasıl vakumu iyi mi?

ilk cocukta e bebekte melamin set almıştım, cocuk 6 yaşında hala kullanıyor
ali ekspresten de kaşık ve meyve suyu için aparat almıştım
cam rende ve buharda pişirme aparatıda listenizde olması lazım

Oioi lerde civilde yüzde 50 indirim varmış, şimdi gördüm 🤗

Munckinin vakumu daha iyiymiş doktorannemi takil edin bugün paylaşmış

Tecrübeli annelerden, teyzelerden,halalardan kullandıkları ürünlerden işe yarayan ve yaramayanları öğrenmek istiyorum. Şunu kesin al ya da şunu kesin alma dediğiniz ne var?

Tabi hamile arkadaşlarımdan da yorumlar bekliyorum.
yatak odası aldık bebeğimize dünya para tuttu her şey ateş pahası olmuş. İkinci el bebek mobilyası satan yerler var onları araştırabilirsin.

X