Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dede fikri çok iyi niyeti de varmış baksana bakıyormuş

Mamas papas ocarro. Sağlama ama Hafif hiç değil

Değişik tadları almış bir kere daha tutamazsınız diş kaşıma için havuç iyi fikirmiş

Kızlar benim arabam Kraft Lima. Çok memnunum, hem pusetli hem de hiç ağır değil ve katlandığında küçük. Arabamı tavsiye ederim. Burdakilerin bazıları puseti erken bırakmış ama ben hala kullanıyorum valla dışarıda da hem kendi arabamızda da puseti kullanıyorum. Hakkını verdim baya

Oto koltuğu olarak da Elele nin oto koltuğunu düşünüyorum. Bebek arabasını Kraft almasaydık eğer Elele nin arabasını alacaktık. Aklımıza geldi gittik baktık oto koltuğunu da beğendik. Fikrimiz değişmezse onu almayı düşünüyoruz

Merhaba ben daha 8. Haftama girdim ama bir şeyler almamak için zor duruyorum . Bebek arabalarını araştırdım bayağı kabin boy cybex ya da bagi neo travel biraz aklıma yattı gibi bagi de puset var oto koltugu olarak da kullanılıyormuş ve diğer travellere göre çok ağır değilmiş sanırım deneyimleyen var mı gerçi daha zamanım çok kış bebeği olacak zaten ama merak işte

8.haftada ben progestandan midemin derdimdeydim Maşallah diyelim
Kış bebeği de olsa bebek arabası puseti şart. Bizim doğum Ocaktaydı. Çok aktif kullandık

174 günde puset kullandırıyorsa süper bizimki hem daralıyordu bence hem de ben daralıyordum çok uğraştırıcı geliyor

8.haftada ben progestandan midemin derdimdeydim Maşallah diyelim
Kış bebeği de olsa bebek arabası puseti şart. Bizim doğum Ocaktaydı. Çok aktif kullandık
Ya zaten midem beni mahvetmiş durumda hem ağrı hem bulantı ilaç kullanmama rağmen :-( Ama kendimde olduğum boş zamanlarımda bu gibi şeylere bakıyorum hep
O zaman ben de çok ertelemeyeym ileride karar verip alırım inşallah

Alışveriş yapacak güzel anneler , doğum paketi aldıysanız hastanenizle de görüşün bence, bazı hastaneler hediye veriyor, benimkiler mustelanin yağ pişik kremi şampuan setini hediye etti, şampuan hala onu kullanıyorum, önceden bilseydim şampuanı erkenden almazdım mesela

Ben de hastaneninkilerin bi kısmını kullanıyorum. Çantasını setini hepsini. Sadece yağ hariç. Yağı önermiyor doktorumuz. Öylece duruyor.

Ben de hastaneninkilerin bi kısmını kullanıyorum. Çantasını setini hepsini. Sadece yağ hariç. Yağı önermiyor doktorumuz. Öylece duruyor.
Bizde çanta yoktu seninki daha iyiymiş bende yağını başta 2 3 kez kullandim çok kuruydu cildi, sonra hiç kullanmadım.aslinda şampuanlar falan da sağlıklı değil ama onlar mecbur . Bizim Dr kullandığımız bebek bezlerine de cok karşı, her defasında ben size bebek bezleriyle ilgili bilgi verdim değil mi diyor ama iste uygulayamiyoruz malesef

Peki ne öneriyordu bebek bezi ile ilgili ? Söyleyebilir misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…