Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Diyarbakır canım🤣sen bide evin içini görsen 270 metrekare yaa ben bu evi günde 3 kere süpürüyorum (eşimin memleketi buraların kalabalıklarına küçük bile🤣)
Maşallah düz daire mi 270 metrekare? Annemlerin de geniş 350 ydi eğer atmıyorsam😂😂 ama hem dubleks hem de Bursada evler öyle
Biz İstanbulda ne çekiyoruzya😂😂

Benimki kucak delisi. Ama özellikle bakıcıylayken halısında duruyor. Ben yanına gidince ilgisi dağılıyor ama😂 Bence alın en azından bir şeyler içilebilir dinlenilebilir
Hafta sonu ilk işim almak☺️

Bebeği kucağı sevip oyun halısı alan var mi? Cok hevesleniyorum ama annem ve eşim durmaz boşa alma diyolar
Üçüz birşey alıp deneyin benim bebegimde cok kucakciydi hala kucak sever şuan 5 aylık 3 aydan beri oyun halısına koyuyorum ilk başlarda istemedi ama artık alıştı seviyor üzerinde oynamayi

Üçüz birşey alıp deneyin benim bebegimde cok kucakciydi hala kucak sever şuan 5 aylık 3 aydan beri oyun halısına koyuyorum ilk başlarda istemedi ama artık alıştı seviyor üzerinde oynamayi
Hafta sonu alicam ya belki biraz durur da kahvaltıya yaparım rahatça

E komşuymuşuz ben de daha soğuk bi yer sandım. Al çocuğu çık dısarılara be. Bugün hava güzel
Biraz Uludağ eteklerindyiz biz 😍cidden baya serin ya bide sümükleri akıyor ya korkuyorum hasta olur diye

Valla 3 ayı dolmuştu sanırım, mız mız mızırdanıyordu, kendini öne atıyordu, denemek için kucağıma oturttum, oturmak istiyormuş meğer 😂 4 aylık falan olunca yastık koyarak beşiğine koltuğa oturtmaya başladım, sonra oyun halısına oturttum piyanonun tuşlarına elleriyle bassın diye. 1 hafta 10 gündür baktım yastıklara yaslanmıyor kendi oturabiliyor, aldım arkasından. %100 oturamıyor tabi, önündeki şeylere uzanırken sıkıntı yok da yan tarafta olursa devriliyor 🤗 gün geçtikçe kontrolü çoğaldı, bugün mesela devrilecekken elini yere koyup geri düzeldi

Bi de yemek yapacağım zamanlarda uyumuyorsa ve bensiz durmuyorsa mama sandalyesiyle yanıma alıyordum

Destekli oturmadan kastın tam olarak ne? Yaklaşık 90 derece oturup, sırtında sağında solunda yastık var ama başı boştayken kontrol ediyor olması mı?

Evet canım koyduğunda sağa sola bedeninin başının yığılmaması lazım
Bizimki uykudan uyanınca kendini salıyorya😂 baş maş tutmak istemiyor. Koala gibi yapışıyor🥰
Ama uykusunu aldıysa başını kontrol edebiliyor. 4 ay olacak 20 sinde. Acaba destekli oturtmayı denesem mi? Sen doktoruna sormuş muydun zaman olarak uygun mu diye

X