Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
O ilk denemeydi ya yıkamamıştım sandalyeyi. Sonra yıkadım doldurudm önünü bugün. Atmayı oyun sanıyo şimdi her seyi atıyo ben yedibinbeşyüzkez tekrar veriyorum 🤣
Oooo maşallah şimdiden başladıysa yaramazlığa daha bu iyi günlerin diyebilirim🤣benim biri 5 buçuk diğeri 2 yaşında 2 oğlan neler yapıyorlar bi bilsen anlatılmaz yaşanır🤣🤣🙏

Ya ćoooook korkuyom ben ek gıdadan delircem 🥲 hem blw yapasım var hem ağzına tıkıştırasım var uçak geliyolu filan. 🥲
Ahahah 😂😂 bize uçak geldi de ne oldu yani değil mii😂
Yere düşse bi şey değil bu benim ki nerelere fırlatır kim bilir 🤣
Ben de bugün bakıcı ile blw düşündüğümü paylaştım. Her yere fırlatır nasıl olacak dedi 😂 Artık öyle böyle olacak. Ama o benden daha çok korkuyor😂 Ben yerken eşlik eder kaçarım😂😂

Ahahah 😂😂 bize uçak geldi de ne oldu yani değil mii😂

Ben de bugün bakıcı ile blw düşündüğümü paylaştım. Her yere fırlatır nasıl olacak dedi 😂 Artık öyle böyle olacak. Ama o benden daha çok korkuyor😂 Ben yerken eşlik eder kaçarım😂😂
Vicdansızsın 🤣 ya aslında biz başlasak sonra kendi yese bi kaç ay sonra olur bence ya 😬😬 şimdi bilmiyo ki yemek nedir ben ağzına götürüyom kaşık açmıyo mesela. Biraz ben vereyim biraz kendi yesin karışık gidelim istiyorum. Ben çünkü direkt eliyle tutup bi şeyi yiyebilmesinden de korkuyorum. Ya büyük parça koparırsa filan diye.

Vicdansızsın 🤣 ya aslında biz başlasak sonra kendi yese bi kaç ay sonra olur bence ya 😬😬 şimdi bilmiyo ki yemek nedir ben ağzına götürüyom kaşık açmıyo mesela. Biraz ben vereyim biraz kendi yesin karışık gidelim istiyorum. Ben çünkü direkt eliyle tutup bi şeyi yiyebilmesinden de korkuyorum. Ya büyük parça koparırsa filan diye.
Kendi önüne koyarsan hep kendi yemek istiycek benim küçüğe öyle yaptım şimdi Maşallah hem döküyo hem yiyor ama kaç saatte 🤣
Geçen bi ara mutfağa git sandalyeyi Çek kendine çay doldurmaya çalışıyor afacan🤣

Yani zaten belli bir ölçüde vermeyecek misin? Hemen köfteyle başlamayacaksın o da alışacak. Yani ben de tam araştırmadım ama gördüğüm başlangıçta daha kolay şeyler tercih ediliyor sonra senin dediğin gibi kendi yiyor. Yani inşallah😂 zorluğu bir kaç ay gibi.
Sen bir başla da bize de deneyimlerini anlatırsın😂😂
Eylül’ün blw serüvenini okuyalım😂

Bizimki mesela bazen bardak ve kaşığı kendi tutmak istiyor, bazen ağzına verilsin istiyor (biz yerken yemek isterse boş bardak ve kaşık veriyoruz 😅) bebek kendi beliriyor biraz bence

X