Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Neden aç susuzdun ben sancı başlatıldığında açtım diye sıvı yiyecek ve içecekler getirdiler.
Gerçekten çok zorlamışlar
Neyse ki geçmiş gitmiş. Sağlıkla evladına kavuşmuşsun
Onlar getirdi yemek falan ama ben yiyemedim canım 1 lokma yediğim an istifra ediyordum. Çok şükür geçti gitti evlâdım yanimda

Benim goguslerim de yumuşacık moralim bozuluyor buralari okuyunca öyle akma Vs de olmuyor sadece ilk 10 gün akmisti
Ama bebeğim doyuyor Kilo alımı var bezleri dolu oluyor aç olsa aglardi sanırım
Bizim cocuk doktorumuz eger bebek cisini yapiyorsa besleniyor demektir demisti. Hep onu hatirlarim. Benim de yumusak ama emerken aglar gelmese yoruluyor cunku

Geçiyor Canim sabırlı ol 40 gün hiç ama hiç uyumadım sürekli memede dururdu sezaryen oldum sutum de azdı üstelik uzanmış sarılık oldu 60 gün surekli hastane ev arasında mekik dokuduk ama 40ndan sonra yavaş yavaş düzene girdi çok şükür seninde öyle olacak bu günleri hatırlamayacaksin bile

Istedigin yere şikayet et devlet hastanesinde bir sonuca bağlanmıyor malesef canim, doktorlari ebeleri gectim birde stajyerler var doktor muayene ediyor bizde edelim bizde edelim diye bağrışıyorlar
Herkes te devlet hastanesinin mahremiyet ihlalinden söz ediyor gerçekten anlamıyorum yani dengesizlik adeta . Özele gidiyorum ben son aya geldim nerdeyse daha bir kere alttan muayene bile etmedi beni kadın .zaruri durum neyse de o ne öyle bakalım bizde filan sanki öldük kadavrayız

Kızlar oto koltuğu arastirmaktan beynim yandı.Aranizda Cybex sirona S2 i size veya Cybex GB Uniall kullanan varsa bana bilgi verebilir mi?İkisinin arasında kaldık.

s_gofret o yazar şimdi. Bizim araba yok ama i burda birine anlatırken incelemiştim linki. Bence çok güzeldi. Kafanı karıştırıp durma.
Neydi o Mervem unuttum
Britax römer dualfix i-size
Oto koltuğumuzla aşk yaşıyoruz. Hele uyurken öyle rahatki anlatamam. Şu an hatta yoldayız keyif yapıyor üzerinde

Dualfix I-Sıze Br 0-18 kg Oto Koltuğu
Britax-Römer Dualfix I-Sıze Br 0-18 kg Oto Koltuğu

Yalnız senin bebeğin 9 a yakınsa kilosu bence yine Adac testinden geçen, 360’derece dönenlerden 9 kilo üzerini alman mantıklı

therealsinner ebebekte 2.araç gereçe %40 indirim var. Mama sandalyesi almasaydın ikisi uyguna gelirdi. Ya da başka ihtiyacın varsa değerlendir bence.
Başka oto koltuğu alacakla ortak olup alın ya da

Bu üründen kullanan var mı? Battaniyede sallanarak uyumaya alıştı tek başıma zor olacak. Acaba işe yarar mı? Yorumlar iyi ama burdan da sormak istedim

Eklentiler

• EB02E320-FECB-4D47-AA5B-B95F7A40FB06.png
    219,5 KB · Görüntüleme: 67
Bu üründen kullanan var mı? Battaniyede sallanarak uyumaya alıştı tek başıma zor olacak. Acaba işe yarar mı? Yorumlar iyi ama burdan da sormak istedim
Ben kullanıyorum canım, benimki katlanan model, bu katlanmıyor tek farkı bu. Benim oğlum da bir rahatsızlık geçirmişti, battaniyede sallama dışında asla uyumuyordu, o sebeple aldık. Şu an hala kullanıyoruz, hep onda uyuyor. Hatta şehir dışına çıkarken bile yanımızda götürdük.

Trendyolda fiyatı daha uygun bu arada

Biz kullandık. Annemin evinde gidince uyuması için duruyor. 1 aylık değildi kullanmaya başlayınca. 20 gün kadar onda uyudu. Sanki başının arkası düzleşti diye kullanmayı bıraktık. Öylece duruyor annemde.
Biz pek sallamıyorduk ama uykusunda uyanmak in çabalanınca sallanıyordu direkt. O yüzden uykusunu devan ettirdiği oluyordu.
Yalnız sizin şimdi 131 günlük olmuş. Açıkçası benim oğlum şimdi rahat uyuyamaz gibi geliyor. Kolları özgür takılmayı seviyor.
Gerçi battaniyede uyuyorsa her türlü kurtarıcı olur

Battaniyede uyuyp beşiğine alıyorum ama hep orda kalmıyo. Bende orda uyutup yerine almayı düşünmştm

Atabilir misin seninkini?

Kızlar yeni doğum yaptım göğüs uçlarim feci sızlıyor daha ikinci gün gümüş kapak alacağım, yalniz bunlar lansinoh kremle beraber mi kullaniliyor yoksa tek basina mi ve günde kac saat takmak lazım biliyor musunuz

Tek kullanılıyor diye biliyorum. Hayırlı olsun insallah alışırsınız hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…