Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
1 ay sürüyormuş. Ama gittikçe etkisi azalır. Neler oluyor atakta??
Sürekli bir ağlama halinde ne yapsam memnun edemiyorum 3 saatlik uykuyla ayaktayım bugün oyun oynatıyorum, gezdiriyorum, konuşuyorum, ne yapsam olmuyor sürekli ağlıyor ☹ uykusu geliyor uyumuyor uyuşmasa 10 dk sonra uyanıyor, 2 aydan beri gece kesintisiz uyurdu 3 4 gündür sürekli uyanıp mizirdaniyor, dün 3 buçukta uyuduk sabah 6 buçukta ayaktaydik

Uyku gerilemesi de 4. Ayda ya da sonrasında oluyormuş. Kızımda ay sonu 4 aylık olacak

benim oglan ekonomik ne öyle zırt pırt bezmi değişir beze verilen para yemeğe verilsin diyor sanırım.
Akıllı bıdık benimki ile biraz takılsa anlatsa bir şunu
Biz normalde 8-10 değiştiriyorduk. Şimdi bakıcı ablamız durup oturup değiştiriyor Pişik olmasından çok korkuyor. Çizgi olayını gösterdim çiş olduğunda çizginin boydan boya mavileşmesi lazım dedim de bir tık sanki azalttı ama bir tık

Bnde çok uzun tutmuyorum 3 max 4 saatte hele kaka yaptıysa hemen değişiyorum
Az önce altını temizledim kaka yaptı şimdi onu açıcam

Ilk hafta en zoru sonra azalır. 15 günu geçti bizim emerek uyur tan uykuya dalacak birakıp ağlıyo filan hala arada. Piş piş yapıyorum bi yandan emerken de uyuyo dövüşerek

Ilk hafta en zoru sonra azalır. 15 günu geçti bizim emerek uyur tan uykuya dalacak birakıp ağlıyo filan hala arada. Piş piş yapıyorum bi yandan emerken de uyuyo dövüşerek
Ay diğer ay atakları es geçmişti bizi 4. Ay fena vurdu kendimi geçtim artık ona üzülüyorum sürekli ağlıyor katıla katıla sanki bir yeri acımış gibi

Hemen bir araya getirelim bir toplanti yapsin anlatsın bizimki benim minnoş doğdu doğalı rahatsız olmuyor ıslak bezden gerçi sadece gece degistirmiyorum gündüz max 4 saat durur altında alirim hemen

Ay bu aşı bizi etkiledi ya. Keyfi cok yerindeydi birden bi basladı ağlamaa nefesi kesildi yarim saat boyunca. Ates beklemeden verdik şurup
Benimde en korktuğum ateş diğer aşıları kolay atlattik ama 4. Ay aşısı genelde asi yapıyormuş olmadı bende eve gelir gelmez surup veriyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…