Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benimkinde hala indirim yok.Alicam mecbur.3 stogum bitmek üzere.Artik 4 e baslicam ben kızlar.8 civarı olduk biz.

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-06-00-32-28-782_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-04-06-00-32-28-782_com.android.chrome.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 39
Ama oglanlar illa daha iri oluyo. 🥲

Ya bi de çok üzülmüş aman güvenmeuin sakın güvenmeyin. Yok mune benim uyelik almamı yasaklasın bilmem ne diyo. E gelmeee 🤣🤣
Ne bilim biz uzun da değiliz ama bu biraz uzun cikti galiba, sanirsamsa hdhdhd

Ya hshdhshdh defalarca da yazmis, guvenmeyin diye geldim aggdhsvdhevfbdv

Ay yeni oyuncaklarımıza bakın çokzel ya. Işin en keyif aldığım kısmı oyuncak almak oldu 🥲

Öyle olur mu ayol tutabileceği şeyler vercez bol bol ellerine kendileri o hırsla kaşıyacaklar hem de kavrama kabiliyetleri gelisecek.

Eki Görüntüle 3041765

Bak şu seffaf olan süper çok da hafif ama onu atıyo sevmedi. Ortadakine bayıldı onu hic bırakmıyo iki taraftan tutup yemesi boyutu filan çok rahat oluyo. Elleri göğüs hizasında kalıyo filan açıyi simdi tam anlatamıyorum ama bayılıyo. Onu kemirirken biraz vakit gecirebiliyo. Kurabiye olanın da dokusu sertliği cok güzel ama kırmızı halkasını çok iyi tutuyo kemiriyo o yeşilimsi halka da hışirdayan kitabınındı ses olsun diye taktım. Hışırdayan kitabı çok sevmedi. Bi de kuyruklu almışrtım ebebekten o kuyrukları çok sokar ağzına diye ben basından ayrılırsam asla vermiyorum.

Kanzın bi oyuncagı var o da süper ama görümcemde var diye alamadım. 🤣 onun yerine bu iki link attım ya onları aldım. Onu da linkliyorum benzer oyuncağı olmayan varsa alsın.

Şu an burda indirimli.

Şu tecrübe meşajlarımı hamileler de görsün.

merve merve kuşum o dış kasiyicilardan bende de var.Halkalarini kavrio ama pek de sevdiğini soleyemicem.Dis kasiyicilar hariç herşeyi ağzına goturuo benimki.

merve merve kuşum o dış kasiyicilardan bende de var.Halkalarini kavrio ama pek de sevdiğini soleyemicem.Dis kasiyicilar hariç herşeyi ağzına goturuo benimki.
Her şeyi sokacak canım 2 yaşa kadar. Ama bu halkalıları çok güzel tutuyo. Benimki yeni kolunu uzatıp tutmaya başladı bi kaç gündür. 🥲 Daha once ben veriyodum eline.

Tüm isteyenlere nasip olsun 🤲🏻
Amiin İnshaAllah.. yıllar önce bir düşük olmuştu onda da hamile olduğumu bilmiyordum.. PCOS var diye zaten ihtimal vermedim.. doktorda öğrenmiştim ama üzülmedim çok sevindim hamile kalabilmek de güzeldi sonuçta.. Neyse işte yıllar sonra Ocak ayında hamile kaldım onu da testler filan değilde Şubat ayına geldikten sonra adet olmayınca doktora gittiğimde direkt keseyi gördü öyle öğrendim ama uzun sürmedi düştü..

Hemen düşük ten sonra kanama bitince Hsg cekildkm temiz çıktı çok şükür eşim dede herşey normal çıktı.. tek sıkıntı sağlıklı yumurtlama olayı.. doktor bana karışık vitamin yazmiştiı düşük başlayınca kilo da verdim biraz .. işte mart ayında adet olmam gerekirken olmadım doktora gittim birşey göremedi bana duphastron verdi işte o bitince adet olucam ki tedaviye başlayalım işte yumurtma buyutmece falan filan.. ilaç bitti hala adet olmadım doktora gideceğim bu hafta bakalım ne çıkacak.. belirtilerim var.. bu arada adet hep olurum hiç gecikmem pcosa rağmen

Stres kardeşi olak biz 😂😂 bende aynı kan verirken komaya giresim geliyor. . Neyse bakalım hangimiz önce doğum yapar . Önce yapan sonrakine haber versin 😅
Olalım valla 😂 off aynı valla şimdi özelde bi tane abla buldum kan vermede. O olmadan vermiyorum. Elinden ameliyat olmuş kan almıyormuş rica ettim aldırdım. Abla doğumda seni bulcam diyorum 😂 tek damar var bildiğin kanı ordan alıyorlar sadece başka da yok😂

Muhtemelen ben önce yaparım sana anlatırım 😂

Yaa ekledim 1 numarayı ama kodu kullanamiyormusuz bu üründe 😓😓😓

Aaa bir arkadaş burda yazmıştı kullanabildim diye neden kullanılmadı acaba😣😣
Min. 150 tl alışverişte geçerli oluyor. Bir de bizde tarayıcıdan değil mobil uygulama üzerinden kodu kabul etti.
Bu arada Eşimin ilk alışveriş olmamasına rağmen onda da kabul etti💛

Olalım valla 😂 off aynı valla şimdi özelde bi tane abla buldum kan vermede. O olmadan vermiyorum. Elinden ameliyat olmuş kan almıyormuş rica ettim aldırdım. Abla doğumda seni bulcam diyorum 😂 tek damar var bildiğin kanı ordan alıyorlar sadece başka da yok😂

Muhtemelen ben önce yaparım sana anlatırım 😂
Ay bende çok istiyorum bi ebeyle filan tanışmak doğumdan önce ama nerde . Sadece doktoru görüyorum o kadar . Hangi hastanede yapıcaksın bilgi aldın mı Doğumla ilgili

Ay bende çok istiyorum bi ebeyle filan tanışmak doğumdan önce ama nerde . Sadece doktoru görüyorum o kadar . Hangi hastanede yapıcaksın bilgi aldın mı Doğumla ilgili
Yaşadığım şehirde 1 tane özel hastane var oraya gidiyorum. Doğum paketi aldım başta. Doktorum geçen kontrolde ilk kez doğumdan bahsetti normal deneyelim ne düşünüyorsun dedi. Ben tabi hiç bir şey düşünmüyorum 🤭 normal normal olmadı sezeryana döneriz falan dedi de. Daha erken tabi bunun için

X