Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben alcam kız ciddi ciddi. Ama boyutu nedir şimdi diğerlerine göre küçük mü? dün sanki enden geniş olduğunu yazmıştın. Bana şöyle ortalama 1-2-3 no lardan adet söylersen alıcam şimdilerde, sonra diğer no lar için de seni takip etmek istiyorum 🤣
Prima gibi kalıbı bence. Dur bi foto vardı bulup döneyim.

20220128_144739.jpg

Bak goon 2 sleepy ve baby turco 3 numara burda. Boydan 3ler daha uzun tabi ama enden goon onlardan da geniş.

20220128_144613.jpg

-Sunshine -Sunshine

Bana adet söyle nolur 🤣 uykularım kaçıyor başım ağrıyor her gün zam geliyo bi an önce almak istiyorum 🤣
Yavrum belki 4.5 kilo doğurcan ama ne biliyim yav. Neyse al olmazsa satarsın dolapta. 🤣

1den 100 adet al kalıp büyük 2den 200 adet 3 valla kaç kullandım bilmiyom aldıklarımı bulup bi toplamam lazım. Onu sonra söyleyeyim.

Kızlar bişey soracağım şimdi kimler hangi marka bebek bezinden memnun en son 🤣
Sanırım ilk bir ayda çok önemli değil değiştiği için babyturco sleepy ya da goon alabilirim 1 ve 2 numara için değil mi 3 ve 4 numaraya geçince üçüncü aydan itibaren ne almalıyım
Prima dan şaşma ,2 aydan fazla oluyor kullanıyorum çocuğumun asla nem bile kıyafetinde olmadı

Yavrum belki 4.5 kilo doğurcan ama ne biliyim yav. Neyse al olmazsa satarsın dolapta. 🤣

1den 100 adet al kalıp büyük 2den 200 adet 3 valla kaç kullandım bilmiyom aldıklarımı bulup bi toplamam lazım. Onu sonra söyleyeyim.
Ohh be reklamda dediği gibi AY NASI FERAHLADIM :rolleyes: 1 numara ilk zamanlar Ortalama 8-9 kullanırsa 100 adet 12 gün ancak gider sanırım dimi. Neyse ben açılışı yapayım bu şekilde sonra kupon filan denk gelirse alırım.
Teşekkür ederim 🤩
Peki bir şey daha dışarı sızdırma çok yaşamadın sanırım denk gelmedim yazdığına hiç sanki?

1 ,2 ve 3 numarayı goon alalım o zaman kac tane alalım -Sunshine -Sunshine ve ben acemiyiz de 🤣
Kuzum bence açılışı böyle yapabiliriz duruma göre ekleme çıkarma yapılır.😂

Ohh be reklamda dediği gibi AY NASI FERAHLADIM :rolleyes: 1 numara ilk zamanlar Ortalama 8-9 kullanırsa 100 adet 12 gün ancak gider sanırım dimi. Neyse ben açılışı yapayım bu şekilde sonra kupon filan denk gelirse alırım.
Teşekkür ederim 🤩
Peki bir şey daha dışarı sızdırma çok yaşamadın sanırım denk gelmedim yazdığına hiç sanki?

Kuzum bence açılışı böyle yapabiliriz duruma göre ekleme çıkarma yapılır.😂
Ya bilmiyorum erken mi davranırız ki almakla

Arada fiyat farkı beni korkutuyor 😅
Haklısın ama onda da indirimleri filan takip etmen lazım mesela ben 2 ay önceden 4 numaraya dek stokladim ,şuan 3 numara tam oluyor bebeğime benimki öyle çok tontik değil ama 2 numara 3 paket 72*3 =216 adet kullandım ,son 1 aydır da 3 numaradayım 3 paket bitirdim o da ,şuanda da hem külotlu hemde normal cırt cırtlı devam ediyorum 3 paketim daha var 3 nodan, 4 de dek biter zaten . Ben indirim kovaliyorum indirim olunca kolili aliyorum

Haklısın ama onda da indirimleri filan takip etmen lazım mesela ben 2 ay önceden 4 numaraya dek stokladim ,şuan 3 numara tam oluyor bebeğime benimki öyle çok tontik değil ama 2 numara 3 paket 72*3 =216 adet kullandım ,son 1 aydır da 3 numaradayım 3 paket bitirdim o da ,şuanda da hem külotlu hemde normal cırt cırtlı devam ediyorum 3 paketim daha var 3 nodan, 4 de dek biter zaten . Ben indirim kovaliyorum indirim olunca kolili aliyorum
Çok teşekkür ederim canım bende not alayım onları o zaman yani üç numaradan sonra sanırım Prima hem kaliteli hemde en iyisi

şimdiiiii bugün aşımız vardı ama meğerse aşı bitmiş hamşire bana haber vermeyi unutmuş :kızgın:
neyse gelmişken kilo ıvır zıvırına bakalım dediler, pişiğin her şeye rağmen geçmediğini görünce büyük ihtimalle bezi pişik yapıyor dedi

şimdi bez değiştireceğim ama acaba hangi bezi denesem , kararsız kaldım :işsiz:
pişik geçsinde ardı arkası parası möhüm değel, ama ilk seçeceğim bez daha da artırırsa diye korkuyorum

6 paket de 76lı 3 no almışım 5.5 kilodan beri kullanıyorum şu an 7yi geçmiştir ama 7.5 yoktur bence. Son 5 paketi bitirmeye az kaldı. Toplamda günde en az 5 6 oluyo ortalama
En uzun giden 3 numara sanırım zaten beden büyüdükçe kullanım aralıkları da artıyor galiba. Tamam kaydettim hep bunları cok teşekkür ederim 💕
Zaten ben de pek beze yapmamışım annem sonradan akıl etmiş beni tuvalete tutmayı. Evde olacağım zaten uslu bi cociğim olursa ben de çocikimi tuvalete tutmayı düşünüyorum kısmet 🥲

Ya bilmiyorum erken mi davranırız ki almakla
Valla en garanti ihtiyaç bebek bezi bence 🤣 bu çocukların çişli olacağı kesin 🤣

X