Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim yeri geliyor gece boyu 12 saat kalıyor sızdırmıyor, bezlerin bazıları defolu falan olabilir mi diye geçiyor aklımdan.. dolulukla alakalı değil bence çünkü
Yaa sleepy mi senin de? İnşallah defolu olduğu içindir, e bebekden aldik, ınsallah o paketten kaynaklidir, bide aksi gibi bi ablama sleepy kullanıyoruz dedim 2 paket almış oda 2 numara 😆

Ay ben de unuttum bunu. Baya bir aldım inşallah direkt hediye alabilirim😂

Yalnız prima premium care gerçekten sızdırma konusunda süper. 10 günü geçti alalı hiç sızdırmadı. Bu akşam geç değiştirdim. Bez olmuş 1 kilo😂 dolmuş taşmış. Ama sızdırma 0. Böyle devam eder inşallah
Ya bende diyorum prima ya mi geçsem ne güzel

Kızlar sızdıran sleepy ler bio natural mi, natural mi?

Bio naturali hep sızdırıyor diye duymuştum zaten ondan almamıştım

Ya bende diyorum prima ya mi geçsem ne güzel
Sleepy ve molfix denedim daha önce. Molfix yeni doğanı hastane vermişti. Onu çok beğenmiştin. 2 numara da 4 kg iken büyük geldi. Deneyemedim sızdırmayı.
Ama sleepy 1 numarada sızdırmalar oluyordu.

Şahsen ekstra bir durum olmazsa artık prima dışında kullanmayı tercih etmem

Pipi yoktu bizde moruk her bezde kıyafet değiştirdik bi ara. 😬

Pipiyi hep duz tutup bagliyoruz zaten de, 1 ve 3te de ben bağladım ustelik, ama olmayinca olmuyor hahdhshd
Bio natural mi senin de

söyleyin hanginiz nazar değdirdiniz 🤣🤣🤣🤣🤣
yeminle hemen mi çişi sızdırır hele muhabetin üzerinden bi gün geceydi 🤣
-evet canım bio natural almıştım

Yaa sleepy mi senin de? İnşallah defolu olduğu içindir, e bebekden aldik, ınsallah o paketten kaynaklidir, bide aksi gibi bi ablama sleepy kullanıyoruz dedim 2 paket almış oda 2 numara 😆
Bizde ilk kullandığımız sleepy de sorun yaşamıştık sürekli sızdırdı şimdi yaşamıyoruz çok şükür Gece boyu almıyorum altını, gün icindede çok emiyor çok çiş yapıyor ama sızdırmıyor.

Biz de istemezdik böyle olsun 🤣 o kadar zulam vardı primacılara bile hava atıyodum 1 numara kullanırken. J jijikalp sahit 🤣

ilk cocukta molfix kullanmıştım memnundum yine molfix düşünüyordum
sleepinin ikincisi 1. tl kampanyasının gazına gelmiştim
1 numara iyiydi 2 numarada 3cü güne 2 bez sızdı , bilemedim şimdi

Kızlar konu ile alakasız ama benim bebem battaniyesini kafasına kadar çekiyor WC gidiyorum veya mutfaga bi bakıyorum battaniyeyi beynine kadar çekmiş 😭 ışık sevmiyor uyurken napıcam ben bu kızla artık işemeye bile gidemez oldum

Kızlar konu ile alakasız ama benim bebem battaniyesini kafasına kadar çekiyor WC gidiyorum veya mutfaga bi bakıyorum battaniyeyi beynine kadar çekmiş 😭 ışık sevmiyor uyurken napıcam ben bu kızla artık işemeye bile gidemez oldum
Battaniye yerine uyku tulumu kullanabilirsin canım.

ilk cocukta molfix kullanmıştım memnundum yine molfix düşünüyordum
sleepinin ikincisi 1. tl kampanyasının gazına gelmiştim
1 numara iyiydi 2 numarada 3cü güne 2 bez sızdı , bilemedim şimdi
1 leri mükemmel yapıyolar zaten zulalayalım diye. Sana goon öveyim 🤣 yeni övdüğüm şey goon 🤣

X