Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar Bebeklerinizin altını kac saatte bi değiştiriyorsunuz kaka yapmadığı sürece? Sleepy kullaniyodum 1den gayet memnundum 2ye geçtim sızdırmaya basladi
Bizim bezde sarı renk bı şerit var canım.Serit mavi olduğunda bezin değişmesi gerekio demek.Ben o rengi takip edip değiştiriyorum.

Bizim bezde sarı renk bı şerit var canım.Serit mavi olduğunda bezin değişmesi gerekio demek.Ben o rengi takip edip değiştiriyorum.
Uygulamasını da kullsnıyor musun? Fişleri taratınca Puan birikiyor hediye bez alabiliyorsun
Bn bugün hediyemi aldım 😬

Çalışmaya devam edeceksen süt sağma makinesi 👍🏻
Çalışmıyorum ama meme reddi problemi yaşadım başta süt sağma makinesi elim ayağım oldu mastit olmama engel oldu ve çocuğumu enjektör ile besledim o olayı mama desteği almadan atlattık 1 yaşına gelecek hala çok güzel emiyo bence herkese lazım alın aldırın 😁

Kızlar Bebeklerinizin altını kac saatte bi değiştiriyorsunuz kaka yapmadığı sürece? Sleepy kullaniyodum 1den gayet memnundum 2ye geçtim sızdırmaya basladi
Ojgeldiiiinnn 🤭 napmislarsa bu 2 noya, ben de bilmiyorum. 1 ve 3te hic sorun yaşamadım ama 2 bitene kadar sinirlerim yiprandi, günde 6-7ust bas degistryordum cocugun 👹

Ojgeldiiiinnn 🤭 napmislarsa bu 2 noya, ben de bilmiyorum. 1 ve 3te hic sorun yaşamadım ama 2 bitene kadar sinirlerim yiprandi, günde 6-7ust bas degistryordum cocugun 👹
Hakkaten ya ben yasamam belki dedim ama yaşadım 😆 uzun mu kalıyor acaba ondan mi diyorum ama değil demek

Benim yeri geliyor gece boyu 12 saat kalıyor sızdırmıyor, bezlerin bazıları defolu falan olabilir mi diye geçiyor aklımdan.. dolulukla alakalı değil bence çünkü

Insallah siliiipi sızdırması diildir 😬

Ya bu hikaye bana cok tanidik geldi 🥴🥴 insallah devaminda sizdirmaz, ben 1de hic sorun yaşamayip, 2de komple gunde 6-7 kiyafet değiştiriyordum 🙈

Valla şimdi pipiyi düz tutup bağlıyorum
Gece 1 kere tek değiştiriyorum
Şimdilik bi sızma olmadı 🤷🏻‍♀️
3 numara almamıştım, marka değişikliği yapıp yapmama konusunda kararsızım 🙄😅

X