Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Valla şimdi pipiyi düz tutup bağlıyorum
Gece 1 kere tek değiştiriyorum
Şimdilik bi sızma olmadı 🤷🏻‍♀️
3 numara almamıştım, marka değişikliği yapıp yapmama konusunda kararsızım 🙄😅
Pipiyi hep duz tutup bagliyoruz zaten de, 1 ve 3te de ben bağladım ustelik, ama olmayinca olmuyor hahdhshd
Bio natural mi senin de

Moro yu nasil sara ile karistirdi ki benzer miymis?
Benim bebe de uyurken ya da yeni uyanmisken surekli kollarini acip korkuyormus gibi yapiyor🙄 surekli dedigim arada ama yani baya siddetli sanki dusuyormus gibi korkuyormus gibi. Bu refleks ne zaman azalacak ya da refleks diye dusunup yaniliyor muyuz acaba simdi sen yazinda bi sorguladim
8 ayda geçiyormuş... Ellerini iki yana mı açıyor yoksa birleştiriyor mu ?

Uygulamasını da kullsnıyor musun? Fişleri taratınca Puan birikiyor hediye bez alabiliyorsun
Bn bugün hediyemi aldım 😬
Ay ben de unuttum bunu. Baya bir aldım inşallah direkt hediye alabilirim😂

Yalnız prima premium care gerçekten sızdırma konusunda süper. 10 günü geçti alalı hiç sızdırmadı. Bu akşam geç değiştirdim. Bez olmuş 1 kilo😂 dolmuş taşmış. Ama sızdırma 0. Böyle devam eder inşallah

Ay ben de unuttum bunu. Baya bir aldım inşallah direkt hediye alabilirim😂

Yalnız prima premium care gerçekten sızdırma konusunda süper. 10 günü geçti alalı hiç sızdırmadı. Bu akşam geç değiştirdim. Bez olmuş 1 kilo😂 dolmuş taşmış. Ama sızdırma 0. Böyle devam eder inşallah
Faturaları varsa olur eklersin 🤗
Evet maşallahı var o konuda 🤣

Amazondan almıştım vardır sistemde inşallah:)
Çok teşekkürler bu hediye konusunu söylemesen hayatta düşünmezdim🥰
Ya Amazon’un fatura pc den tek görüntüleniyormuş
Bn şifremi hatırlayamıyorum PC’den giremedim 250 puan kaldı
Fatura kimin adındaysa ona göre uygulamayı kur isim aynı olmalıymış

Ya Amazon’un fatura pc den tek görüntüleniyormuş
Bn şifremi hatırlayamıyorum PC’den giremedim 250 puan kaldı
Fatura kimin adındaysa ona göre uygulamayı kur isim aynı olmalıymış
Evet ben de telefondan baktım da öyleymiş ama üşenip açmadım henüz. Mail şifremi unuttum yapsan? Yazık puanlarına

Onu ayırt etmek çok zor değil mi ya. Tek başına yeterli bir belirti mi ki?
Uyurken zaten kendiyle elleriyle kollarıyla savaşıyor. Artık takacak yeni bir şey çıktı:KK43:(
Çok ta takılma bence.. epilepsi belirtilerini bir araştırdım 4 saniye göz dalması bile var... Anne olmak çok zor Muş 😂

Çalışmıyorum ama meme reddi problemi yaşadım başta süt sağma makinesi elim ayağım oldu mastit olmama engel oldu ve çocuğumu enjektör ile besledim o olayı mama desteği almadan atlattık 1 yaşına gelecek hala çok güzel emiyo bence herkese lazım alın aldırın 😁
Ne markalar kullanıyorsunuz?
Ben babyme almıştım hamileyken. Şimdi hiç işime yaramıyor. Çok az gücü.
Çalışınca şirkete gittiğim günlerde lazım olacak. Hem de sık sağınca süt arttırıyor diyorlar. O yüzden bir an önce, acıtmayan ama etkili birini almam lazım

Çok ta takılma bence.. epilepsi belirtilerini bir araştırdım 4 saniye göz dalması bile var... Anne olmak çok zor Muş 😂
Hem de ne zormuş. Boşuna yıllarca çocuk istememişim diyorum 😂😂 Sonra bir gülümsüyor. Oğlum olmadan ne boş yaşamışım diyorum:)

O kadar google yapıyorum ve aklımdan geçen başıma geliyor ki bunun belirtilerine bakmayacağım😂😂

X