Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar Vodafone yanımda uygulamasında Vodafone’lu olmasanızda alışveriş yapabiliyorsunuz ve 150 TLye 100 TL indirim var.

Ben prima Aqua ıslak mendilin kolisini 100 TLye aldım.
En ucuz 150 TLye almıştım bu zamana kadar.

İnstagramda bugünevime ne aldım diye bir sayfa var. Orada detaylı anlatmışlar zaten bir bakın isterseniz

Benimkide sen beceremiyosun bağlamayı diyor 😆inşallah onun bağladığı sızdırir😆
Kesin sizdiracak, şaşmaz 🤣🤣
Kızlar sızdıran sleepy ler bio natural mi, natural mi?

Bio naturali hep sızdırıyor diye duymuştum zaten ondan almamıştım
Bio naturaldi benimki 🥴
söyleyin hanginiz nazar değdirdiniz 🤣🤣🤣🤣🤣
yeminle hemen mi çişi sızdırır hele muhabetin üzerinden bi gün geceydi 🤣
-evet canım bio natural almıştım
Hahshahshsh kesin benimdir 🤣🤣🤣
Kızlar konu ile alakasız ama benim bebem battaniyesini kafasına kadar çekiyor WC gidiyorum veya mutfaga bi bakıyorum battaniyeyi beynine kadar çekmiş 😭 ışık sevmiyor uyurken napıcam ben bu kızla artık işemeye bile gidemez oldum
Kesinlikle uyku tulumu giydirmelisin.
Ya vijdansız kadın bi prima mı iyi ya 🤣 Sleepyden bile hala memnun olan var. Görümcemin 9 aylık oldu sizdırdı diyom aa nasil sızdırdı diyo 🤣
Ablamin da 9 aylik ve asiri memnun ben anlamadim bu işi 🥴

Kızlar Vodafone yanımda uygulamasında Vodafone’lu olmasanızda alışveriş yapabiliyorsunuz ve 150 TLye 100 TL indirim var.

İnstagramda bugünevime ne aldım diye bir sayfa var. Orada detaylı anlatmışlar zaten bir bakın isterseniz
Hemen baktım🙈 219dan 119a düşüyor ben de canım. İndirim kodu girince de 150₺ye 100₺ kampanyasını iptal ediyor. Senin 100e nasıl düştü? 200 mü gözüküyor normal fiyatı?

Hemen baktım🙈 219dan 119a düşüyor ben de canım. İndirim kodu girince de 150₺ye 100₺ kampanyasını iptal ediyor. Senin 100e nasıl düştü? 200 mü gözüküyor normal fiyatı?
Bende 199.90 TL görünüyordu cnm hiç kod falanda girmedim
Sepete ekledim direk düştü

En son daha fazla ıslak mendil almam demiyor muydun😂 Stokculuğun sonu yok mu😂😂

Silipiciler hele bakın. Şu kadın acık bez satıyo. Yani bu nasıl olabiliyo. Demek ki defolu üretimler olabiliyo ve bu onları alabiliyo. Başka da açıklama bulamıyorum. Defolu değilse nasıl alabiliyo bu kadar bezi fabrikadan. E defolu üretim bu kadar çok fazla olabiliyosa. Bize de defolu seriler denk geldi diyorum.
Screenshot_20220303-162137_Dolap.jpg

Biri seni durdurmalı 🤣🤣
Yeter da yeter 🤣

Prima diyorum 😁😁😁 ne sızma,ne tasma hatta çiş varken ıslaklık bile görmedim.Cok memnunum.Hic başka bez denemedim.Kizlar Minisoya çocuk kitapları bölümü gelmiş.Cok güzeller ya 🥰bugün diş randevum var.Cikinca kitap alicam Peraya😍
Oğlan zaten minisoya bayılıyordu artık hiç çıkmayız desene 🤣🤣

Bende bir koca var kaynanadan beter uyku tulumu giydiriyorum çocuğun üstünü Gine örtüyor 🥴 bu sefer çocuk sıcaktan bunalıp ağlıyor
Aynı türden bnde de var 🤣 bu ne ki ısıtmaz diye diye beynimi yiyor giydirmiyorum artık evde sıcak he soğuk olda vay Halime😵‍💫

X