Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim kız meme reddine basladı ilk günler 2 dk kavga kıyamet alıyodu sonra almıyordu memeyi ve aç kalıyordu ama inadı inat tabi yürek dayanmıyordu bi zaman sonra pes ediyordum(aralıksız 6-7 saat aç kaldığını bilirim) veriyordum mamayı.doktoruna sorduğumda dünyayı keşfetmeye başladı ilgisi başka yerlerde olacak meme emmek istemeyecek emzirirken ortamı karanlık yap gece gibi olsun dedi.(geceleri uykuluyken verebiliyordum 1 2 kere) .kavgalaşırken kucağımda evi gezer gibi verdim ağzına memeyi 2 cokcok yapıyordu kafayı çekiyordu kucakta geziyo sanıyordu sonra yine alıyordu memeyi derken derken 2 haftaya yakın gündüzleri hep ayakta gezinerek verdim çok verimli emmiyordu ama en azından az da olsa emiyordu.. bağırsa da bana vursa da verdim valla😁 çok şükür geçti o günler şimdi de uyku savaşları var işte her level farklı bir macera🥲
Bu arada Pera hanımı da iyi bilirim ne kadar memeci olduğunu 😁 kopmaz memeden korkma ama bence bağırsa da vermeye çalış ayakta gezinirken dene mutlaka işe yarayacaktır , uyuduğu zamanlarda ağzına ver memeyi o zaman da uysal oluyor alıyor uyku sersemiyken🌺
Sen muhtesem biseysin pastelmom pastelmom 😀❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye ben sezaryen doğum yaptım ve dependden başkası benden akan kanı tutmaya yeterli gelmedi. İlk 4 ya da 5 gün sırf depend kullandım. Sonra lohusa pedine geçtim, onları hakkını vere vere 1 hafta kullandım. En son gece pedine geçtim, onunla epey zaman geçirdim ve en son 2 aylık olana kadar günlük ped kullandım, zaten kanamam da 2 ayı geçtikten sonra tamamen kesildi.
Oo baya olmuş sizin kanama. Peki lohusa pedi nasıl. Normal pedler gibi mi yoksa baya büyük mü oluyor

merve merve ve B BitterCikilata bana hediye olarak 2 paket bez gelme ihtimali var.
Almayın desemde parasını bana vermeyecekler biliyorum.
Bu yüzden ses çıkarmamaya karar verdim. Sadece kaç numara istediğimi söyleyeceğim onlara.
Yine prima premium alınacak

Elimde 2 numaradan 240 adet var (4-8 kg)
3 numaradanda 144 adet var. (6-10kg)
Ben gelecek bu 2 paket bezi kaç numara isteyeyim o_O

merve merve ve B BitterCikilata bana hediye olarak 2 paket bez gelme ihtimali var.
Almayın desemde parasını bana vermeyecekler biliyorum.
Bu yüzden ses çıkarmamaya karar verdim. Sadece kaç numara istediğimi söyleyeceğim onlara.
Yine prima premium alınacak

Elimde 2 numaradan 240 adet var (4-8 kg)
3 numaradanda 144 adet var. (6-10kg)
Ben gelecek bu 2 paket bezi kaç numara isteyeyim o_O
3 istenebilir 6 kilodan 10 kiloya daha uzun sürede çıkacak. 4 de istenebilir nasılsa kullanılacak.

3 istenebilir 6 kilodan 10 kiloya daha uzun sürede çıkacak. 4 de istenebilir nasılsa kullanılacak.
Eşimin tarafından gelecek
Yakın tarihte kullanılacak olan numarayı istemeliyim ki
Sonra para verip almayalım. Yani başıma ekşimesin :KK48:
144’lü 3 numaradan 2 tane istesem fazla mı gelir.
Nazımın geçtiği kişiler 2 numarayada 60 lı bir paket ekleme yaptırayımmı :KK70:

2ye ekleme yaptırma 3e geçmek uzun sürmüyo fazla gelmeyebilir 3 numaradan istesen gibi geliyo ama bitter de yorum yapsın primacı olan o.

merve merve nin dediği gibi 3 al
Biz 2 no dan 3 paket 96 adet kullandık hala 3 no kullanıyoruz
1 paket 3
1 paket 4 aldır nasılsa kullanılacak
4 de geçmemize daha var indirimde diye aldım

Sen artık takı takmayın bez alın demeyesin 🤣🤣

B BitterCikilata bitterim senin kız kaç kilo oldu 3 numara mi kullanıosun şimdi?Benim kız şuan 2 numara Prima Premium Care kullanio.Gecen gün indirimliymis diye 288 li 3 numara Premium Care aldım 728 TL ye. merve merve uzun gidio 3 numara diyince alayim dedim ben de.Sence daha alsam olur mu 3 numara❤️

B BitterCikilata bitterim senin kız kaç kilo oldu 3 numara mi kullanıosun şimdi?Benim kız şuan 2 numara Prima Premium Care kullanio.Gecen gün indirimliymis diye 288 li 3 numara Premium Care aldım 728 TL ye. merve merve uzun gidio 3 numara diyince alayim dedim ben de.Sence daha alsam olur mu 3 numara❤️
Evet cnm 3 no kullanıyorum
Keşke e bebeğin indirim zamanı alsaydın
Yeni 3 e geçtiysen kullanırsın bn aldım saymadım hiç🙄
Biz bu ara çok kilo verdik hastalıktan daha da kullanırız

Eylul 5.5filandır 4.5 kilodan beri kullanıyom ben bacaklar tontiklendi biraz bilekler ince ama iz çok pluyodu 45 gunlukken filan gectik

şikayet vara yazdım bugün civil kargomu gönderdi hemennn. sadece banyo ihtiyaçlarımız kaldı. deterjan olarakta zaten temiz elbiseleri unibaby alıcam. kirlenince daha kaliteli bir şeye geçerim diye düşündüm :)

Bende prima denemek istiyorum sleepy çok dolunca sızdırıyoe malesef. Prima nasıl? 2 numara ile 3 arasında çok fark var mı? Kaç kilo da 2 olması gerekiyor prima hakkında hiç fikrim yok
Gayet güzel bn memnunun sızdırma olmadı hiç Biz ilk yeni doğduğunda 2 nola başladık
Bacak sıkmaya başlayınca 3 e geçtik boy farkı var

X