Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Fiyatı uygun olan mıydı baktım ona biraz daha sağlam bişey olsun diyoruz. Bebek odası yok şimdilik en azından 3 4 yaşına kadar idare etsin 🤗

Çok tatlış duruyor güle güle kullansın 🤗🤗 biz biraz daha büyük olsun istiyoruz kendi odası olmadığı için 🤗
Tüü kapitalist ruhuna yavrum nerrrrrden bildin sağlam olmadığını 🤣 Bilinmedik bi marka da deģildi 🤣

Selam kızlar 🙋🏼‍♀️ Belki şimdiye kadar defalarca sorulmuştur ama araştırmama rağmen net bir cevaba ulaşamadım ☺️

Bebeğe 1 numara bezden kac tane/ kaçlı almak lazım?
Prima premium care alacağım 44 lü 70 li ve 144 lü paketler var, benimki kız bebek olacak kaçlı alayım sizce ☺️
Ben 1 numaradan 140 adet
2 numaradan 240 adet
3 numaradanda 144 adet aldım
Hiçbiri ziyan olmaz umarım 🤲

Selam kızlar 🙋🏼‍♀️ Belki şimdiye kadar defalarca sorulmuştur ama araştırmama rağmen net bir cevaba ulaşamadım ☺️

Bebeğe 1 numara bezden kac tane/ kaçlı almak lazım?
Prima premium care alacağım 44 lü 70 li ve 144 lü paketler var, benimki kız bebek olacak kaçlı alayım sizce ☺️
3,5 kg ve üzeri olacaksa 1 alma 2yle başla 144 lü alabilirsin
1 no da elimde olsun dersen 70 Li al ilk zaman çok kaka yapılıyor

Ben 1 numara 70liden 2 paket aldım, 2 numara daha çok kullanılıyor demişlerdi o yüzden 2 numara 60lı 4 paket aldım

Ben 1 numaradan 140 adet
2 numaradan 240 adet
3 numaradanda 144 adet aldım
Hiçbiri ziyan olmaz umarım 🤲

3,5 kg ve üzeri olacaksa 1 alma 2yle başla 144 lü alabilirsin
1 no da elimde olsun dersen 70 Li al ilk zaman çok kaka yapılıyor

o zaman hemen hemen fikirler aynı 👍🏻 Benden sanki üç buçuk kilo üzeri çıkmayacak gibi 😄😄 ben yine 70 lilerden alıyorum o halde çok teşekkürler kızlar ☺️🌸

Yalnız sanırım 1 subatta prima indirimleri kaçtı tekrar gelir mi ki bu ay içinde ben de sizin gibi 2 numara falan da alırdım 😕

o zaman hemen hemen fikirler aynı 👍🏻 Benden sanki üç buçuk kilo üzeri çıkmayacak gibi 😄😄 ben yine 70 lilerden alıyorum o halde çok teşekkürler kızlar ☺️🌸

Yalnız sanırım 1 subatta prima indirimleri kaçtı tekrar gelir mi ki bu ay içinde ben de sizin gibi 2 numara falan da alırdım 😕
E bebekte prima indirimi yok şubatta bir daha

Bedava ama ney 😂😂😂
Screenshot_2022-02-08-22-02-07-100_com.solidict.ebebek.jpg

Her mağazasında aynı mı bilmiyorum ama Hilltown avmdeki joker baby’de tekstil ürünlerinde çok iyi indirimler vardı. Zıbınlar, tulumlar, içlikler falan aldık tam aradığım tarzda bulabildim.
Biz de bebeğimizle ilk avm gezimizi yaptık 🥰 Bebeğiyle avmye gidecekler ve İstanbul Anadolu yakasında olanlar için Hilltown un anne bebek odasını çok beğendik. Emzirme alanları özel ayrılmış aşırı konforlu. Bezleme alanları temizliği her şeyi bayıldık. Baba bebek bakım odası da aynı şekilde başarılı. Tavsiye ederim.

X