Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Geçen eşim sordu kasiyere şuan sıkıntı görünmüyor kayıtlı üyemizsiniz demiş diğer türlü biz bilemeyiz demiş. Uygulamanın ayarlarında sms ayarı da var oradan baktın mı

Aynen canım fatura falan geliyor hatta eşim bişeyi iade etmiş. Telde konuşuyoruz iade etmişsin diyorum senden bi şey kaçmıyor bi daha kendi numaramı vercem diyor🤣🤣🤣🤣

Martta bize de gelmezse toplu isyan başlatalım 🤣🤣🤪🤪 Nefes0858 Nefes0858
Kesinlikle boykot edicem 😂😂😂 şubat indirimlerinden öncede 3 bine yakın alışveriş yaptım yine kod yollamadılar şubat indirimlerini de boş geçmiyorum yine bişey yok bunlar bizi sevmedi kurabiyem😂😂😂

Kızlar ebebek alışveriş yaptıkça indirim mi yolluyor. E bana niye hiç gelmedi. Her AVM ye gittiğimizde 300/400 TL lik alışveriş yaparım. 1.300 e ana kucağı, reflü yatağı, portbebe aldım daha bu ay. Bende şikayet edicem valla. İnsan 50 TL 100 TL bana da gönderirdi :63:

Kızlar ebebek alışveriş yaptıkça indirim mi yolluyor. E bana niye hiç gelmedi. Her AVM ye gittiğimizde 300/400 TL lik alışveriş yaparım. 1.300 e ana kucağı, reflü yatağı, portbebe aldım daha bu ay. Bende şikayet edicem valla. İnsan 50 TL 100 TL bana da gönderirdi :63:
Evet dun bende 350 TL alışveriş yaptım e bebekten mağazadan ama banada indirim gelmiyor nasıl oluyor bileyim bende yapayım 🤔🤔🤔

Öyle indirim değil baby me bebek bezinde 30, diğer bezlerde 20 lira indirim geliyor sadece

E-bebekten ilk alisverisimin ustune bi 50TL kupon aldim kullandim, bir daha da gormedim, oradan ufak tefek alisverislerim oluyor belki ondandir.
Ben de bu aralar Trendyola gicigim, zirt pirt elite kosullarini guncelliyor; 2-3 ayda 20.000TL alisveris yapiyorum, bir suru parca, cuzdan kullaniyorum, yok yorum yaz, degerlendir bilmem ne!! Sıkılıyorum bu kadar koşullu işten..

Aa takvime baktim dogumum yaklasmis benim :)) Max 49 gunum kalmis heyecanlandim (ikizde -15gun ile hesap ediyoruz) :dondurma:2 hafta sonra her an bekliyoruz :)) Geliyor gelmekte olan, hazir miyim ben acaba???

Sigorta policem yenilendi, Bebelerin bavulu ok, Benim bavul ok, bir tek babanin ihtiyaclari koyulmadi cantaya...
Evde bez var, mendil var, pompa var, mama alinmayacak....
park yatak kurulu, esyalar yikandi dolaplarina asildi, besikler kuruldu bi carsaf vb sermek lazim...
Kisisel bakim ve ufak bir genel temizlik lazim.

Aa takvime baktim dogumum yaklasmis benim :)) Max 49 gunum kalmis heyecanlandim (ikizde -15gun ile hesap ediyoruz) :dondurma:2 hafta sonra her an bekliyoruz :)) Geliyor gelmekte olan, hazir miyim ben acaba???

Sigorta policem yenilendi, Bebelerin bavulu ok, Benim bavul ok, bir tek babanin ihtiyaclari koyulmadi cantaya...
park yatak kurulu, esyalar yikandi dolaplarina asildi, besikler kuruldu bi carsaf vb sermek lazim...
Ooyy neredeyse her şey tamam😌 sağlıkla kavuşun inşallah yavruşlarınıza😍😍

Sağlıkla gelsinler inşallah 😍😍

Sağlıkla gelsinler 🥲🥲

Günaydın kızlar,
Hayırlı, huzurlu, mutlu sabahlar,

E bebek kargoları gelmiş.
Sprey leke çıkarıcısından 2 adet almıştım
1 adet gelmiş. Eşim bakmadan teslim alıyor
Şikayetvar’a yazdım ama bir çözüme ulaşacağını sanmıyorum :KK43:
E bebeği ara ya yollarlar ya da para iade yapılır
Bnm eksik gelmişti hemen hallettiler

Kızlar lansinohun yapışkanlı göğüs pedlerinden almıştım.
Bir yakınım gördüğünde sütün azalmasına sebep veriyormuş dedi. Önemli olan göğüsten bol bol süt akması fakat bu süt akışını kısıtlıyormuş dedi o_O
Aktığı zaman o ıslaklıkla nasıl Durucaz pedi de ıslatıyor zaten sütün üstümüzü ıslatmaması için kullanıyoruz

X