Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bugün bebeğimin yatağını kurucaz. Kaç gündür eşimin başını yedim bugün kurup bakalım dedi. Markası kraf Orlando. Kullanan var mı acaba. Memnun musunuz :)
Merhaba kurduktan sonra düşüncelerinizi paylaşır mısınız. Kalitesi duruşu nasıl 🤗 bizde park yatak düşünüyoruz ama bakmaya gidemedik bir türlü. Eşimde görmeden almam diye tutturdu 🤭

Merhaba kurduktan sonra düşüncelerinizi paylaşır mısınız. Kalitesi duruşu nasıl 🤗 bizde park yatak düşünüyoruz ama bakmaya gidemedik bir türlü. Eşimde görmeden almam diye tutturdu 🤭
Tabii akşam kuracağız. Fotoğrafını paylaşırım :) netteki yorumlarına bakarak almıştık bizde. Genelde memnuniyet vardı. Bakalım

Merhaba biz de joie kubbie park yatak aldık hem anne yanı olma özelliği var, hemde park yatak. Anne yanlarına göre büyük, park yataklara göre biraz küçük. 1-1,5 yaşına kadar bebek rahat yatar.
Haftasonu açıp baktık çok beğendik. Size de fikir olsun belki bakmak istersiniz🤗
Tam net çekmemişim ama elimdekiler bunlar😅

Eklentiler

• 124F1C86-54C8-4CF8-972F-A3297576F460.jpeg
    124F1C86-54C8-4CF8-972F-A3297576F460.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 67
  • 3F136D88-E442-4B1C-A9E9-6C19BFB1A602.jpeg
    3F136D88-E442-4B1C-A9E9-6C19BFB1A602.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba biz de joie kubbie park yatak aldık hem anne yanı olma özelliği var, hemde park yatak. Anne yanlarına göre büyük, park yataklara göre biraz küçük. 1-1,5 yaşına kadar bebek rahat yatar.
Haftasonu açıp baktık çok beğendik. Size de fikir olsun belki bakmak istersiniz🤗
Ama sallanmıyooo

Selam kızlar 🙋🏼‍♀️ Belki şimdiye kadar defalarca sorulmuştur ama araştırmama rağmen net bir cevaba ulaşamadım ☺️

Bebeğe 1 numara bezden kac tane/ kaçlı almak lazım?
Prima premium care alacağım 44 lü 70 li ve 144 lü paketler var, benimki kız bebek olacak kaçlı alayım sizce ☺️

Selam kızlar 🙋🏼‍♀️ Belki şimdiye kadar defalarca sorulmuştur ama araştırmama rağmen net bir cevaba ulaşamadım ☺️

Prima premium care alacağım 44 lü 70 li ve 144 lü paketler var, benimki kız bebek olacak kaçlı alayım sizce ☺️
B BitterCikilata primacı kendisi yardımcı olur😂

Ben dün link attım inceledin mi
Fiyatı uygun olan mıydı baktım ona biraz daha sağlam bişey olsun diyoruz. Bebek odası yok şimdilik en azından 3 4 yaşına kadar idare etsin 🤗
Çok tatlış duruyor güle güle kullansın 🤗🤗 biz biraz daha büyük olsun istiyoruz kendi odası olmadığı için 🤗

Ben 1 numara 70liden 2 paket aldım, 2 numara daha çok kullanılıyor demişlerdi o yüzden 2 numara 60lı 4 paket aldım

Fiyatı uygun olan mıydı baktım ona biraz daha sağlam bişey olsun diyoruz. Bebek odası yok şimdilik en azından 3 4 yaşına kadar idare etsin 🤗

Çok tatlış duruyor güle güle kullansın 🤗🤗 biz biraz daha büyük olsun istiyoruz kendi odası olmadığı için 🤗
Prego anne yani park yatak aldım ben tavsiye ederim

X