Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebeler ikiz, beklenen dogum kilolar 2-2.5 civari mevcut stok durumum şöyle
1 no: prima pure 105 adet
2 no: 120 adet prima premium care, 102 adet sleepy bio natural
3 no: 52 adet prima premium care, 84 adet sleepy bio natural

2yi bitince marketten alirim ama 3numara primadan biraz daha stoklayayim ben derim ne dersiniz? (Yerim var)
Bence 2 de alınabilir. 3430 doğan bebeye 200 1 no 170 civarı 2 no kullandım.

Guncellenen Bez Stoklarim :)) (Bebeler ikiz, beklenen dogum kilolar 2-2.5 civari)
1 no: prima pure 140 adet
2 no: 240 adet prima premium care, 102 adet sleepy bio natural
3 no: 196 adet prima premium care, 84 adet sleepy bio natural

Guncellenen Bez Stoklarim :)) (Bebeler ikiz, beklenen dogum kilolar 2-2.5 civari)
1 no: prima pure 140 adet
2 no: 240 adet prima premium care, 102 adet sleepy bio natural
3 no: 196 adet prima premium care, 84 adet sleepy bio natural
5 aylık tecrübeli ikiz anası olarak en çok 3no gidiyor 🤭
bence bez işi biraz da şans işi ya. Sleepy kullanıyorum normalde. 2numaralar sızdırdı. Bionatural hem sızdırdı hem pişik yaptı. Babyturco ve minies sızdırdı. Premium care bile sızdırdı 🙈

Annişler geçenlerde 3 saniyede ateş ölçen ates ölçerden bahsedilmisti iyi güzel diye, hangisiydi o , marka model neydi, ekran görüntüsü almıştım ama bulamıyorum 🙁

Merhaba benim tercih ettiğim braun prt2000 çubuk ateş ölçer 3 sn.de ölçüm yapıyor🤗
Ben se braun prt2000 kullaniyorum cok memnunum hizi da dogrulugu da cok iyi. Braun un temassizini da almistik hep yanlis olcuyor malesef.

Bu arada jokerde avent emzikler indirimde, ihtiyaci olan baksin🥳

Ben de bu topicten kaç zamandır bildirim gelmio diodum😀az önce Nişantaşı Citys den den bı emzik kabı aldım kızlar.90 dan 60 a düşmüş.Eve gidim resim aticam size😍❤️

X