Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hastane bana paket içinde hediye getirdi
İçinde bebek bezi olarak Önlem markası bir de baby turco vardı
Az önce Önlem 1 numarayı çıkardım
Sleepy bio natural e göre büyük
Ayrıca göbek deliği oyuntusu da yokmuş

Zaten oğlan sanırım anladı, daha pantolonu giydirirken güzelce bi daha doldurdu

Önlem 1 numara iptal

Tv reklamını görmüştüm. Dedim bula bula böyle bir isim mi bulmuşlar “Önlem” Hazal Kaya oynuyor. Zaten bu ünlülerde her doğuran bebek malzemesi reklamına çıkmasa şaşarım. Fırsat değerlendiriyorlar. Başak Dizdar’a teklif gelmiş bir bebek ürünü markasından. Kocası Kıvanç Tatlıtuğ kabul etmemiş.

Güya önlüyor demeye getiriyor da
ilk elime alınca yumuşak geldi ama göbek bağı oyuntusu yok, diğer bezlerin 1 numarasına göre biraz büyük bu sebeple de kenar boşlukları fazla kalıyor.

İnstagram influencer ana dolu
Bi de gerçekten kullanmış olsalar

Selam kızlar nasılsınız. Tecrübeli anneler bende şubat indirimini bekliyordum bez için şimdilik 1 numaradan 70lik 2 paket, 2 numaradan 60lık 2 paket , 3 numaradan 96lık 1 paket aldım ne kadar daha alsam yada doğduktan sonra kilosuna mı göre alsam indirimdeyken biraz daha alayım mı bana yardımcı olun

Prima kullanırsan 2 no al bebeğim 3.850 doğdu 2 ile başladık 200 adet gider ilk dönem 3 no da alabilirsin ilerisi işin ihtiyaç olacak sonuçta
1 noyu ihtiyaca göre o an çoğaltırsın
Diğer bezleri bilemiyorum

1 alma daha birer paker daha 2 3 alınabilir.

1 başka alma, kilosu düşük olur da lazım olursa o zaman alırsın. Ben direkt 2 numara ile başladım canım 300 400 arası gitti. 2yi arttırabilirsin. 3 de uzun gider büyük ihtimalle

Teşekkür ederim kızlar evet prima aldım o zaman 1 daha almayıp 2den ve 3den stok yapayım ıslak mendil önerileriniz uni baby yada sleepy düşünüyorum

Kızlar baby turco almayın sakın 3 gündür kıyafet değiştirmekten bi hal olduk. Çişi bile çıkartıyo. Sleepy bio kullandım hiç böyle şeyler yaşamamıştım indirimden baby turco aldım hemde baya almıştım 3 ve 4 no pişmanım şuan. merve ne kullanıyosun şuan?

Goon kullanıyorum memnunum. Sleepy 3 nuamaralr da bitirdi beni.

Teşekkür ederim kızlar evet prima aldım o zaman 1 daha almayıp 2den ve 3den stok yapayım ıslak mendil önerileriniz uni baby yada sleepy düşünüyorum
Bugün indirim vardı ebebekte prima kaçırma o zmn 2 den 200 al çok alma elinde kalmasın
Eksik olursa alırsın 3 den aynı şekilde
Bn pamuk kullanıyorum ılık suyla ıslatıp
Islak mendilde prima pure çok güzel dışarda onu kullanıyorum

Bende indirimi bekliyordum bez için aldım ıslak mendil de hem pamuk alıcam hemde dışarı için mendil alayım dedim teşekkür ederim bitter

Bebeler ikiz, beklenen dogum kilolar 2-2.5 civari mevcut stok durumum şöyle
1 no: prima pure 105 adet
2 no: 120 adet prima premium care, 102 adet sleepy bio natural
3 no: 52 adet prima premium care, 84 adet sleepy bio natural

2yi bitince marketten alirim ama 3numara primadan biraz daha stoklayayim ben derim ne dersiniz? (Yerim var)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…