Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Taze anneler ben bebeğimin camasirlari için green clean aldım ama hiç leke çıkarmıyor leke için e bebeğin leke çıkarıcı aldım ondan memnun kaldım ama green clean deterjan da ne bilim sanki tam yıkıyor çamaşırları ne alsam bilemedim sizce deterjan ne onerirsiniz

Roxy granül sabun iyi. Ben şimdi normal dalan aldım o da iyi.

K Kuf ben ilk goonlarımı kullandım. Güzel bez 2 numara aldım. Kızım maks 6 kilodur bence. 5.5 civarı diye düşünüyorum. 2 aldım. Boydan biraz kısa gibi sanki 3 alsam çok mu abartırım ki yav. Senin de başını şişirdim bez muhabnetimle he. bedenler arası cok fark var mı ki?

E bebegin leke cikaricisinin markasi ne cnm

Ben bu ikisinden de memnunum. Çocuğum gayet pasaklı bir çocuk. Kusuyor, tam bez değiştirirken çiş yapıyor. Dalin granül sabun aldım. Makina deterjan bölümünden çekemedi.

Eklentiler

• A8F0763B-3E86-40C6-B2C0-58127D8C8873.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 70
Kız yok ne baş sisirmesi. Goon a biraz ben de kırgınım bu konuda ahjsjd. Ya dün beni rezil etti. Kvnin yanındayız iki gündür, açılmamis paket goturmustum. Bağladım çocuğa çiş.sizdi.ilk.kez. Bir açtım ki içinde emici tanecik yok. Bu paket mi sıkıntılı yoksa artık goon da mi bozdu bilmiyorum. Acayip sinirim bozuldu ya. Eski bez bundan çok daha güzeldi. Bu arada 3 alabilirsin biraz sıkı baglarsin. Eski bez ne güzeldi yav bak yine dertlendim. Elimde beş paket var sanırım bitince yeni bez aricam baby turco doğadan çok mu kötü? Sıra bende gel darlicam

Ah canım benim o işler öyle olmuyor sen bebeği değil bebek seni yönetiyor malesef yeterki uyuzunda nasıl uyursa uyusun diyorsun
El kadar bebenin bana yapacaklarından çok korkuyorum
Baktımki çok zorluyor ettiğim lafları yutup elektrikli sallananlardan bir tanede ben alırım

Bezlerin kraliçesi
Ben 2 numara 60’lı paketden kaç adet almalıyım.
Yani elimde toplamda kaç adet bez olsun
Ona göre alışveriş yapacağım da

Birde senin bu bez yorumların beni çok korkutuyor.
Diyorumki 2 numarayı prima premium care alıp 3 numara beze ne olur ne olmaz hiç bulaşmasam mı

Hepsini yutturacak sana

Bacılar bir yetişin yardıma bebemin koyu renkli bir kiyafeti açık renklilerin arasına karışmış rengini vermiş ben bu çamaşırları nasıl kurtarcam Allah'tan çok değildi çamaşır

Dene valla ne desem yalan olur paketin ilk yarısı sövmekle geçti.ikinci yarısında sorun yok şu an

Bence prima ile başlamak çok iddialı. sweetgirlcandy gibi ucuzdan başlamalı.

Bi de numaralara dikkat sleepy küçük kalıp ben 300 adet civarı 2 numara alsam iyiymiş ya i ilk 1 ay için. Primada bilmiyorum kilo aralıklarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…