Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kulaktan ölçülen al forevermorrenk forevermorrenk bütçen varsa. Ben kol altından ölçülen aldım ama kız rahat durmuyor, kıpraşıyor.
Bezi çok stoklama. Çabuk büyüyorlar. Bir de işte bazı markalar sızdırma yapıyor. Bana kardeşim Prima yolladı. Ben memnunum.
Alt açma bakım örtüsü baby me çok kaba saba. Ben sevmedim. Babe land ince, iş görüyor. Onu daha sevdim. merve merve Bim’e gelen alt açma minderine baktım ben. Plastik gibi. Bebelerimiz üşür onla.

Daha bez almadım en çok zorlandığım konu oldu :KK70:
Hala araştırıyorum herkese soruyorum işte devamlılık gerektiren bir şey ya memnun olmak istiyorum.
Tabi insan deneyerek anlıyor çoğu şeyi de.
Ateş ölçer de bir link geldi baktım oda baya uygun iyi yorumlar da var.

Alsam mı bilemedim.

Kodcu geldi haniiim🥰
Kullanmak isteyen varsa buyrun

Screenshot_2022-01-27-12-00-12-435_com.google.android.apps.messaging.jpg

Kızlar bu bebek losyonu ne işe yarıyor. Biz yeğenlerimi banyodan sonra bebe yağı ile yağlıyorduk. Losyonla napcaz şart mı?

Valla paketle alakalı diye düşünüyorum. Sorun bende olsa ilk acemilikte olurdu bence. 1 numara hic sorun vermedi. 2 numara son pakete kadar süperdi. Son pakette tüm kakalar sızdi. Ben artık küçük geldiğini düşundüm 3e geçtim 3te de tüm kakalar sızdı. Baby turco da sızdırdı tüm kakaları. Valla helak olduk.

Soğudum ikisinden de. Ama memnun olan dandik pakete denk gelmeyen arkadaşlar var hala. Ben dandik serileri olduğunu düşünüyorum artık. 🤷🏻‍♀️
Yaa bunu da ilk defa duydum .Daha neler öğreneceğiz acaba🤣🤣Çok teşekkür ederim ilginiz için🥰

Az önce letgoda geziniyordum
İkeanın beyaz beşiğini yatağıyla beraber 400 TLye koymuş biri.
Tertemiz duruyor resimlerde.
Sordum bir sıkıntısı var mı diye o da tertemiz duruyor dedi.

Pazarlık ettim 300e düştü.
Hemen benimkini aradım.
Normalde erken der oyalar beni.

Aradım bir panik nasıl hızlı konuşuyorum. Elden kaçırmayayım diye…
Dedim bu fiyata bulmamız imkansız.
Normalde beşiği bu kadar, yatağı bu kadar saydırıp duruyorum.
Hemen araya girdi. “Sen beğendin mi bunu?” dedi.
Evet deyince de tamam o zaman sorun yok dedi. Yani uzatma demeye getirdi :KK48:

Biz kadınlar kocanın Zeki, çevik ve aynı zamanda laf dinleyenini severiz :KK70::KK70::KK70:

Birazdan bakmaya gidecek. Gerçekten resimlerde göründüğü gibiyse beşik olayını da hallettim demektir

Sırada anne yanı var.
Onuda letgodan almayı düşünüyorum. Maksimum 250-350 TL arasında bir bütçede ona ayırdım

Hemen benimkini aradım.

Biz kadınlar kocanın Zeki, çevik ve aynı zamanda laf dinleyenini severiz :KK70::KK70::KK70:

Birazdan bakmaya gidecek. Gerçekten resimlerde göründüğü gibiyse beşik olayını da hallettim demektir

Sırada anne yanı var.
Onuda letgodan almayı düşünüyorum. Maksimum 250-350 TL arasında bir bütçede ona ayırdım
Çok iyi 300 e kısmetli bebiş ♥️

Hemen benimkini aradım.

Sırada anne yanı var.
Linklesene hangi beşik? Anne yanı falan filan gitme o olaylara bence. Bak benimki yanımda uyuyo 🥲
Kızlar kalça ultrasonunu ne zaman çektirdiniz? Bana doktor 1 aylık olunca gel demişti
40indan sonra cektir dedi ozeldeki doktor ben 45 günlukken cektirdim. Devlette 2 aylıkken cekiyolarmış. Bana erken sıra verdiler devletteki doktor saşırdı.

Linklesene hangi beşik? Anne yanı falan filan gitme o olaylara bence. Bak benimki yanımda uyuyo 🥲

40indan sonra cektir dedi ozeldeki doktor ben 45 günlukken cektirdim. Devlette 2 aylıkken cekiyolarmış. Bana erken sıra verdiler devletteki doktor saşırdı.
DF69060E-B6AD-444C-AFAF-88302447A235.png

İkeadan link bulup uğraşmadım. Direk ilandaki resmi attım 😀
Benimki arayıp bir daha görüşmüş eve yakın bir yerdeymiş.
Sabah birlikte gidip bakacağız istediğimiz gibiyse alıp geleceğiz

Ben ufak bir anne yanı istiyorum yaa
Bu yatak odasında çok yer kaplar
Uygun fiyatlı e bebeğin kumaş olan anne yanı beşiklerinden bakıyorum letgoda.
Çocuk büyüdükten sonra aldığım paraya bsatsam yeter Kafasındayım ki eminim aldığımın iki katı parasına bile satabilirim.
Malum fiyatlar her geçen gün artıyor

X