Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Diğer 30 TL indirimi de kullandım
Kargo dahil 76 TLye 6 adet prima pure coconat ıslak mendil daha aldım.

Islak mendil stoklamak kuruma olayı yüzünden beni korkutuyor açıkçası.
Bu kadar ıslak mendil şimdilik yeter.
Bir kutuda baby me pamuk alacağım indirimde. Gerisini çocuk doğduktan sonra alırım.

Bu ıslak mendiller sert kapaklı değilmiş daha çabuk kuruyormuş. Herkes aynı yorumu yazmış.
Uygun fiyatlı ıslak mendil kutusu da bulsam iyi olacak.
Trendyol da buldum ama 90 TL diyor :skandal:
Daha ucuza gören duyan insaniyet namına haber versin :KK48:

Son düzenleme:
Diğer 30 TL indirimi de kullandım
Kargo dahil 76 TLye 6 adet prima pure coconat ıslak mendil daha aldım.

Islak mendil stoklamak kuruma olayı yüzünden beni korkutuyor açıkçası.
Bu kadar ıslak mendil şimdilik yeter.
Bir kutuda baby me pamuk alacağım indirimde. Gerisini çocuk doğduktan sonra alırım.

Bu ıslak mendiller sert kapaklı değilmiş daha çabuk kuruyormuş. Herkes aynı yorumu yazmış.
Uygun fiyatlı ıslak mendil kutusu da bulsam iyi olacak.
Trendyol da buldum ama 90 TL diyor :skandal:
Daha ucuza gören duyan insaniyet namına haber versin :KK48:
Yettim yettim

Hava atmak gibi olmasın da dün 50 tl idi aldım ve linkledim de burda.

Şunda da 2.zi 1 tl

Yettim yettim

Hava atmak gibi olmasın da dün 50 tl idi aldım ve linkledim de burda.

Şunda da 2.zi 1 tl
Evet bunlar uygunda işte ben prima olsun diye azıcık cüzdanı sarstım o_O
Bunlar bizi bir süre idare eder zaten

Bana şuan resimdeki gibi bir ıslak mendil kutusu lazım
Ama uygun fiyatlı 😂😂😂
ADCC3BA2-AE92-4A99-AA86-A678134BA745.jpeg

Ayrıca sadece pure temiz içerik diye biliyorum primada.
Diğer aldığımda temiz içerikmiş.
Prima pure coconat oil yazıyor

Hindistan cevizi yağı varmış.
Herkes 💩yı daha iyi temizliyor.
Bu yüzden pişik oluşumunuza engelliyor yazmış.
Olmazsa kendim kullanırım mecbur

Pofidik evet. Boyut kıyaslaması açısından açtım ikisini. Bebe land daha ince ama sızma olmuyor. Benim kızda altını açtığımda hususi çişini yapıyor. K Kuf 🤦🏻‍♀️ Kirlenen yeri katlayıp bir kaç kere kullanıyorum ben.
Niye yapıyorlarmış biliyor musun? Çünkü zaten buna odakliymis bebekler. Doğar doğmaz leğene yaptıran var mesela çünkü açar açmaz yapıyo. Ve bir yaşa gelmeden tuvalet egitimi böylece tamamlaniyomus. Benim totom yemedi bunu o ayrı yapana saygim sonsuz😅

Şimdiye kadar 8 paket pamuk 60lı 23 paket de 40lı ıslak mendil kullanmışım. Markalar baby me.
Ay ben bu topigi unutmusum yaa🥶🥶
Ne kadar israfcisin ben daha ilk paket islak mendilimi bile bitiremedim😂😂 pamuk hic kullanmadim 🤭🤭

tutun musluga sap sap yikayin totiyi vallahi bebe de rahatliyor
Niye yapıyorlarmış biliyor musun? Çünkü zaten buna odakliymis bebekler. Doğar doğmaz leğene yaptıran var mesela çünkü açar açmaz yapıyo. Ve bir yaşa gelmeden tuvalet egitimi böylece tamamlaniyomus. Benim totom yemedi bunu o ayrı yapana saygim sonsuz😅
Bak ben o bilgiyi okuduktan sonra her beslenme sonrasi bebegimin bezini lavaboda acip lavaboya tuttum pipisini ve saril saril cisini yapti. Henuz kakaya cesaretim yok ama en azindan bezinin daha uzun sure (bir cislik) temiz kalmasini sagliyorum boylelikle😂 hem de bez baglarken her defasinda etrafa fiskirtiyordu simdi bezden once cisini yaptirdigim icin uzun uzun kremleme ve rahatca bezleme firsatim oluyor🥳

Ay ben bu topigi unutmusum yaa🥶🥶
Ne kadar israfcisin ben daha ilk paket islak mendilimi bile bitiremedim😂😂 pamuk hic kullanmadim 🤭🤭

tutun musluga sap sap yikayin totiyi vallahi bebe de rahatliyor

Bak ben o bilgiyi okuduktan sonra her beslenme sonrasi bebegimin bezini lavaboda acip lavaboya tuttum pipisini ve saril saril cisini yapti. Henuz kakaya cesaretim yok ama en azindan bezinin daha uzun sure (bir cislik) temiz kalmasini sagliyorum boylelikle😂 hem de bez baglarken her defasinda etrafa fiskirtiyordu simdi bezden once cisini yaptirdigim icin uzun uzun kremleme ve rahatca bezleme firsatim oluyor🥳
Sus sen zenginsin kombiyi yüzde yakıyosundur her bezde popo yıkayamıyoz üşütürüz diye sadece kaka çok olunca 🥲

Ev 23 derecede, zenginler 25 in altina dusmez bence🥶🥶 Bu arada banyom buz benim hic isinmaz ama iki dk yikamaktan bisey olmaz deyip yikiyorum. Cocugu miyminti alistirma azcik soguga dayanikli olsun🙄
Yok ya cidden sarıp sarmalamıyorum ben de. Ama kız çocuğu biraz daha kolay üşütür totoyu bence o yüzden korkuyom her çişte yıkayamam.

Şimdiye kadar 8 paket pamuk 60lı 23 paket de 40lı ıslak mendil kullanmışım. Markalar baby me.
:silah:
Yaaa bunu bende çok araştırdım
Doğar doğmaz alıştırıp hiç beze yaptırmayan bile var
Ama o sinyalleri yakalamak için gözünü hiç bebekten artırmamak gerekir

:silah:

Yaaa bunu bende çok araştırdım
Doğar doğmaz alıştırıp hiç beze yaptırmayan bile var
Ama o sinyalleri yakalamak için gözünü hiç bebekten artırmamak gerekir
Benimki kaka yapacağı zaman belli aslında ben yapabilirim bunu. Eh eh demeye başlıyo bi sakinlik çöküyo ilk günlerde odaklanıyodu. Hatta gözlerini kocaman açıyodu ilk bir kaç seferinde korkmuştu. 🤣🤣 ama çişi bilmiyom. Emerken de işiyo bi yandan sinyal minyal yok.

E bebekten verdiğim siparişler hazırlanmış diye mesaj geldi
Umarım biran önce verirler kargoya.
Şoktan bir kaç eksik alacaktım.
3 paketde alt açma örtüsü ekledim sepete :KK9:

Benimki kaka yapacağı zaman belli aslında ben yapabilirim bunu. Eh eh demeye başlıyo bi sakinlik çöküyo ilk günlerde odaklanıyodu. Hatta gözlerini kocaman açıyodu ilk bir kaç seferinde korkmuştu. 🤣🤣 ama çişi bilmiyom. Emerken de işiyo bi yandan sinyal minyal yok.
Kaka için sinyali yakaladığın an deneyebilirsiniz aslında
Hem oda rahatça yapmış olur

X