Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Selam kızlar doğum yapanlar sağlıkla büyütün kuzularınızı gözünüz aydın darısı bize inşallah 🥰🥰
Bende detaylı ultrasonu atlatinca biseyler almaya başladım odası bebek arabası kıyafetler banyo gereçleri falan derken bayağı azalttım alacaklarımı. Bezi ıslak mendili deterjanı falan kaldı kararsızım ne alsam diye🤔 biberon gerekir diye mamajoo aldım ama iyi mi yaptım bilmiyorum kullanan varmı aranızda. Ateş ölçer braun koltuk altı tipi aldım 3sn yede ölçüyor geçen burda bir arkadaş braun kulaktan olanı tavsiye etmişti sanırım onudamı alsam yada diyorum braun yeni bi tane çıkarmış alından ölçen maması içeceği banyo suyunu falanda ölçüyormus onumu alsam sizin deneyimleyip tavsiye ettikleriniz önemli benim için.
Başa döndüm tekrar okuyup not alıyorum eksikleri almak için siz değerli tecrübeli annelerin bize faydası çok 😊
Ben ateşölçer hiç kullanmadım daha. 2. ay aşısinda koltukaltı eczaden aldığım ucuz bi modelle tarak setinin var onları kullanacam. Hoşuma gitmezse o zaman alırım.

Ben ateşölçer hiç kullanmadım daha. 2. ay aşısinda koltukaltı eczaden aldığım ucuz bi modelle tarak setinin var onları kullanacam. Hoşuma gitmezse o zaman alırım.
İnşallah kullanmamıza gerek kalmaz🤲

X