Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ayyy maşallah bizede 12 de erkeğe benziyor dedi 16 da %90 kız dedi 20 de %100 kız dedi🤭 bende göremiyorum ultrasonda pipi falan😂😂

Çok kilolu olursa sanırım 210 bitmez 2 ye çabuk geçer. Normal olursa aşağı yukarı o kadar kullanılır diye düşünüyorum
Ya yerim ben onu utanmış da 20. Haftayı beklemiş 🤭🤭
Zaten doktor ultrasonu açınca merhaba bebiş diyor ben ortada bebiş arıyorum 🤣renkliye geçmediğimiz sürece bir şey anlaşılmıyor 🤭

Ya yerim ben onu utanmış da 20. Haftayı beklemiş 🤭🤭
Zaten doktor ultrasonu açınca merhaba bebiş diyor ben ortada bebiş arıyorum 🤣renkliye geçmediğimiz sürece bir şey anlaşılmıyor 🤭
Ayyyy😂😂 ben anlıyorum o kadar da işte pipi falan göremiyorum benimkinde olsa belki görürdüm başkalarının olmadığından demek ki bilemiyorum 😂😂

Özellikle alışveriş yapanlara geliyormuş. Ya bana da geliyordu ama hiç önemsemiyordum geçen biri dedi de aldım 🤭

Mesela geçen 34 adet 3 numara aldım 54.99 liradan indirimle 24.99 a aldım.

Mesajda şu şekilde geliyor
Eki Görüntüle 2992880
Tesekkur ederim. Ben de e bebek bildirimleri kapali diye gelmiyormus demek ki :) Simdi Sms bildirimlerine izin verdim. Bakalim illa bi kod falan gonderirler 😊

Bana yine geldi kızlar alacak olan varsa
Screenshot_2022-01-22-10-32-55-029_com.google.android.apps.messaging.jpg

Ben de e-bebekte çok alış veriş yapıyorum ama beni çok umursamıyor anlaşılan, bebek arabası bile ordan almıştım 😅

Bez muhabbetine katılabilirim artık ben de:))
Çok şükür doğduk evimize geldik🥰

Burada sleepy 1 numara aldım 210 tane ama çok küçük sanırım yanlış yaptım demiştim. Hatta ondan önce de doktor kilosuna ve boyuna uzun diyor, hep de yeni doğan kıyafetleri almışız hiçbiri olmayacak diye söylemiştim.
Oğlum tam 3 kilo 50 cm doğdu. Sleepy 1 büyük bile geliyor:) sürekli kakası için değiştirmek gerekiyor. 210 tane çok geçmeden biter bence. Hastanede de molfix kullanıldı o biraz daha büyük. Sanki daha da sızdırmaz gibi geldi bana. Ama daha anlayamıyorum tam onu.
Yeni doğan kıyafetlerinin de hepsi büyük oluyor:)

Bez muhabbetine katılabilirim artık ben de:))
Çok şükür doğduk evimize geldik🥰

Burada sleepy 1 numara aldım 210 tane ama çok küçük sanırım yanlış yaptım demiştim. Hatta ondan önce de doktor kilosuna ve boyuna uzun diyor, hep de yeni doğan kıyafetleri almışız hiçbiri olmayacak diye söylemiştim.
Oğlum tam 3 kilo 50 cm doğdu. Sleepy 1 büyük bile geliyor:) sürekli kakası için değiştirmek gerekiyor. 210 tane çok geçmeden biter bence. Hastanede de molfix kullanıldı o biraz daha büyük. Sanki daha da sızdırmaz gibi geldi bana. Ama daha anlayamıyorum tam onu.
Yeni doğan kıyafetlerinin de hepsi büyük oluyor:)
Sağlıkla büyüsün. 1 ortalama 20 gün gider zaten. Ama 2ye geçince anlayacaksın gerek yokmuş 🤣

Ayyy maşallah bizede 12 de erkeğe benziyor dedi 16 da %90 kız dedi 20 de %100 kız dedi🤭 bende göremiyorum ultrasonda pipi falan😂😂

Çok kilolu olursa sanırım 210 bitmez 2 ye çabuk geçer. Normal olursa aşağı yukarı o kadar kullanılır diye düşünüyorum
Sweetim maşallah prensesmi geliyor sağlıkla gelsin inşallah 🥰🥰

Selam kızlar doğum yapanlar sağlıkla büyütün kuzularınızı gözünüz aydın darısı bize inşallah 🥰🥰
Bende detaylı ultrasonu atlatinca biseyler almaya başladım odası bebek arabası kıyafetler banyo gereçleri falan derken bayağı azalttım alacaklarımı. Bezi ıslak mendili deterjanı falan kaldı kararsızım ne alsam diye🤔 biberon gerekir diye mamajoo aldım ama iyi mi yaptım bilmiyorum kullanan varmı aranızda. Ateş ölçer braun koltuk altı tipi aldım 3sn yede ölçüyor geçen burda bir arkadaş braun kulaktan olanı tavsiye etmişti sanırım onudamı alsam yada diyorum braun yeni bi tane çıkarmış alından ölçen maması içeceği banyo suyunu falanda ölçüyormus onumu alsam sizin deneyimleyip tavsiye ettikleriniz önemli benim için.
Başa döndüm tekrar okuyup not alıyorum eksikleri almak için siz değerli tecrübeli annelerin bize faydası çok 😊

X