Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben stok yapmadım kızlar bez için hangi Bez iyi gelir bilemem diye, sürekli indirim msji geliyor, ben yazayım size kod geldiğinde, siliyodum

Oo maşallah kız🤭 küçük bedenden çok stok yapma ama hangisi çok gidiyorsa ondan bol bol al 😍 bu arada senin bebiş kız mı😍
210 ar adet 1 ve 2 numara aldım. Şimdi 3 e başladım 3 biraz daha fazla gidiyormuş sanırım. Kızlara bakarak alıyorum bende😂

Evet dün %100 kız dedi🥰 senin belli oldu mu 😍

210 ar adet 1 ve 2 numara aldım. Şimdi 3 e başladım 3 biraz daha fazla gidiyormuş sanırım. Kızlara bakarak alıyorum bende😂

Evet dün %100 kız dedi🥰 senin belli oldu mu 😍
Yaa maşallah maşallah yerim onu sağlıkla gelsin kuzum 🥰
Bize de erkek dedi şuda pipisi diye gösterdi ama biz göremedik🤣🤣
210lu pakete emin olamamıştım acaba kalıyor mu. Gerçi bebekten bebeğe değişiyor ama bakalım 1 numarayı 80li alırım diye düşünüyorum

Yaa maşallah maşallah yerim onu sağlıkla gelsin kuzum 🥰
Bize de erkek dedi şuda pipisi diye gösterdi ama biz göremedik🤣🤣
210lu pakete emin olamamıştım acaba kalıyor mu. Gerçi bebekten bebeğe değişiyor ama bakalım 1 numarayı 80li alırım diye düşünüyorum
Ayyy maşallah bizede 12 de erkeğe benziyor dedi 16 da %90 kız dedi 20 de %100 kız dedi🤭 bende göremiyorum ultrasonda pipi falan😂😂

Çok kilolu olursa sanırım 210 bitmez 2 ye çabuk geçer. Normal olursa aşağı yukarı o kadar kullanılır diye düşünüyorum

2 numaradan 250-300 adet arası olsa yeter. Sonra 3e geçilir. 1 almayan almasın. Yani bemim kullanıma göre bu şekildeydi. Bebe de 3430 doğdu
Sleepy düşünüyorduk onunda 1 numarası ile 2 arasında çok fark yok diyorlar. Aslında dediğin mantıklı bebeğin gelişimine göre bakarız ihtiyaç olursa bir paket alınır ama çok fark yoksa 2den başlanır

X