Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim 10 gün önce 4400 du canım yarın tekrar kontrol var molfix 2 numara tam oluyor çok hafif bol bu bitince 3 e geçecektim ama pişik yaptı elimdekiler bitsin diye kullanıyordum ama çocuktan önemli degil o yüzden degistircem
Pişik olduysa bırak kremi falan bir süre zeytinyağı sür iyileşsin hemen. Zeytinyağı koruyor cildini

Kızlar merhaba. Ne zamana kadar bebişlerinizi 2 saatte bir uyandırmaya devam ettiniz? Ya da kaç günlük oldunuz ve hala devam ediyor musunuz uyandırmaya ?

Kızlar merhaba. Ne zamana kadar bebişlerinizi 2 saatte bir uyandırmaya devam ettiniz? Ya da kaç günlük oldunuz ve hala devam ediyor musunuz uyandırmaya ?
40ımız çıktı. Ben ilk bi kac gün uyandırdım bi iki kez. Zaten hic uzun uyumadı. 15-20 günden sonra 3 saati filan bulmuştur arada uyumalar.

24 günlük olduk hala uyandıriyorum ama bizim sariligimiz geçmedi o yüzden sarılık geçince bırakırım uyandirmayi

Kızlar birde temazsiz ateş ölçer aldnizmi aldıysanız hangu marka ve memnun musunuz?

Benim kızımda sarılık oldu uyku yapıyordu mecbur ben uyandırıyordum 2 saati geçirmedim hiç sık sık emzirmeye çalıştım.
Şimdi gündüzleri ve geceleri kendi uyanıyor o da max. 2 buçuk saat- min. emzirmeden 1 saat sonra uyandığı oluyor.
Doğum yapalı 11 gün oldu.

https://ty.gl/7e4oyzhfuz yada bunu alcaktım bu dahaa küçük görünüyor fiyatından dolayı Solomombaby aldım yorumlarıda iyiydi. Seninle boylaruımız aynı evet büyük biraz ama takması falan rahat bebegimde rahat eder inşallah
JES JES Buna da bakabilirsin

Screenshot_20220110_075617.jpg

kanguru alırken bebeğin yönünün size dönük olmasına ve bacakların u şeklinde olmasına dikkat etmek gerekiyor, çok araştırıp almıştım ilk oğlumda. çok da memnundum, yönü bana dönük göğüsümde sıcacık uyurdu, hele avm de çok keyifli olurdu, o uyurken gezerdim :)

kanguru alırken bebeğin yönünün size dönük olmasına ve bacakların u şeklinde olmasına dikkat etmek gerekiyor, çok araştırıp almıştım ilk oğlumda. çok da memnundum, yönü bana dönük göğüsümde sıcacık uyurdu, hele avm de çok keyifli olurdu, o uyurken gezerdim :)
Evet bende şurdan okuyup bakıp aldım 👇benim aldıgım her yöne ilk zamanlar bana dönük olur tabiki büyüyünce öyle durmak istemeyebilir diye her yöne aldım
Bebek Kanguru Tavsiyeleri: 14 Model İncelemesiyle! | Anneysen

Evet bende şurdan okuyup bakıp aldım 👇benim aldıgım her yöne ilk zamanlar bana dönük olur tabiki büyüyünce öyle durmak istemeyebilir diye her yöne aldım
Bebek Kanguru Tavsiyeleri: 14 Model İncelemesiyle! | Anneysen

bende 6 sene önce almıştım, dün çıkardım yeniden yıkadım,
ilk cocukta anca 4 cü ayda başlayabildim, bunda da büyük ihtimalle öyle olur

bende ki momfortbaby baktım ama şu an satışı yok ona yakını solomom imiş

Eklentiler

• Ekran Resmi 2022-01-10 09.52.47.png
    Ekran Resmi 2022-01-10 09.52.47.png
    316,1 KB · Görüntüleme: 34
Buraya da kopyalayım😃
Philips Avent ultra air emzik kullanan var mı kızlar? Benimkilerde yıkadıgımda içinde su kalıyor hatalı mı sizinkilerde öyle mi anlamadım suyu çıkarcam diye ugrasıyorum bide yahu🤦🏻‍♀️

Buraya da kopyalayım😃
Philips Avent ultra air emzik kullanan var mı kızlar? Benimkilerde yıkadıgımda içinde su kalıyor hatalı mı sizinkilerde öyle mi anlamadım suyu çıkarcam diye ugrasıyorum bide yahu🤦🏻‍♀️
Evet içinde su kalıyor hatta ben korktum delik mi diye emzik ağzına kopar diye 🙄🙄he benim kız asla emzik almiyor zaten 😐

X