Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Doğum zamanı bana yakın olup bebeği ekstra huysuz olan var mı aklımı kaçırmak üzereyim 💆🏻‍♀️ Herşeye isyan modundayız hiçbir şey istemiyor biraz takılıp zırıl zırıl ağlıyor avutmakta çok zorlanmaya başladım sinirlerim çok bozuk 🤦🏻‍♀💆🏻‍♀️

Buraya da kopyalayım😃
Philips Avent ultra air emzik kullanan var mı kızlar? Benimkilerde yıkadıgımda içinde su kalıyor hatalı mı sizinkilerde öyle mi anlamadım suyu çıkarcam diye ugrasıyorum bide yahu🤦🏻‍♀️
Bizde de öyle canım. Normal demek ki..
Evet içinde su kalıyor hatta ben korktum delik mi diye emzik ağzına kopar diye 🙄🙄he benim kız asla emzik almiyor zaten 😐
Keşke bizim sıpa da almasa.. ben emzik sevmediğim için başta almamıştım bile, ama emme güdüsü o kadar fazla ki, emip emip kusmasın diye mecburen veriyorum. Bir de altını alırken vs ağlarsa..

Selamlarr,

Nem ölçer araştırıyorumda siz taze anneler ne almıştınız hangi markayı önerirsiniz bana? Teşekkür ederim şimdiden :)

Selamlarr,

Nem ölçer araştırıyorumda siz taze anneler ne almıştınız hangi markayı önerirsiniz bana? Teşekkür ederim şimdiden :)
Bn mı bin ısı ölçer aldım nemde ölçüyor memnunum küçük de bişi

Sezgilerin kuvvetliyse olur bence :KK70: ben asla anlamıyorum bebeklerin sıcaklık nem hissiyatını o yüzden alacağım :)
Şimdi şöyle ki nemi bilemiyorum tabi sık sık havalandırma gündüzleri. Sıcaklık da içime sindiği gibi giydirip örtüyorum oluyo bitiyo ne alıştırırsak o zaten. Ben t-shirtle duruyorum bebenin altı üstü çift kat. Kafada sapka yok. Gece penye battaniyeye sarmaalyıp göğsüne kadar nohut battaniye örtüyorum. Gündüz nohutu da örtmüyorum. Sadece penye ile sarmalamak yeter.

Selamlarr,

Kanz marka almış eşim. Kendi kontrol ediyor. Gün içerisinde gelip “ısıtıcıyı Yak, klimayı kapat, pencereyi aç” diye komut verip gidiyor. İç ve dış mekanı ölçüyormuş ama biz sadce odayı görmek için içeriyi aktif yaptık.

Kanz marka almış eşim. Kendi kontrol ediyor. Gün içerisinde gelip “ısıtıcıyı Yak, klimayı kapat, pencereyi aç” diye komut verip gidiyor. İç ve dış mekanı ölçüyormuş ama biz sadce odayı görmek için içeriyi aktif yaptık.
Ebebekte gördüm onu sanırım onu alacağım memnun kaldınız değil mi 😊

X