Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de ondan korkuyorum ya Allah korusun. Kendimiz ameliyattan kaçalım derken bebeğimizi riske sokmak zaten mantık dışı.
4 günde yerleşmezdi herhalde en mantıklısı olmuş mis gibi sağlıkla kucağında şimdi🥰
Yerleşmez dedi hiç de zorlamak istemedim. Yerleşmemiş halde suyum gelse normal denesek nolurdu Allah korusun.

Ayyyy inşallaaaah🙏🏼🙏🏼🙏🏼 O kadar çok istiyorum ki artık ama kanala bile girmemiş daha. Aşağıda dursa da kanala girer girmez doğar mı ki
Şey. Benim kanala hic girmedi ama nisanim da suyum da aniden geldi. Neticede gobek asagi dusmedi, bebek kanala giremedi derken derken sezaryen veleddalin amin 🤪 hem dogum aninda dahi girenler oluyormus. Hic belli olmaz 🥰

Şey. Benim kanala hic girmedi ama nisanim da suyum da aniden geldi. Neticede gobek asagi dusmedi, bebek kanala giremedi derken derken sezaryen veleddalin amin 🤪 hem dogum aninda dahi girenler oluyormus. Hic belli olmaz 🥰
En sağlıklı sezeryan zamanı bebeğin doğum için sancısının suyunun geldiği zaman diye bir yazı okumuştum. Ona da şükür yani😂😂 En azından bebiş doğmaya niyetliymiş😂

Büyük leğense aslında aynı boy sayılır😂 Ya da benim küvet boyutu gözüme öyle geldi. Şu içine katlananlardan almıştım.
Maşallah kuzucuk büyümüş. Acaba biraz büyüyünce kucağımıza alıp beraber yıkansak olmuyor mu😂
Oturmaya başlayana kadar küvet daha iyi
Oturunca duşta altına bişiler serip mis gibi yıkanır 🥰

En sağlıklı sezeryan zamanı bebeğin doğum için sancısının suyunun geldiği zaman diye bir yazı okumuştum. Ona da şükür yani😂😂 En azından bebiş doğmaya niyetliymiş😂
Gofret gelen aklıma geldin de nicki tam hatırlayamadım 🤣 mobilya işini naptın 😆ne aldın

Gofret gelen aklıma geldin de nicki tam hatırlayamadım 🤣 mobilya işini naptın 😆ne aldın
Çilek teki montes baby natural olanı aldık gitti😂 Geleli baya oldu çok beğendik odaya bir de uyumlu emzirmek için koltuk aldık. Gün içerisinde sürekli oradayım😂
Siz de beyazını almıştınız değil mi? Nasıl memnun musun

Çilek teki montes baby natural olanı aldık gitti😂 Geleli baya oldu çok beğendik odaya bir de uyumlu emzirmek için koltuk aldık. Gün içerisinde sürekli oradayım😂
Siz de beyazını almıştınız değil mi? Nasıl memnun musun
Evet kullanmıyoruz daha dolap kullanışlı 😍 süper güle güle kullan bebişle
Biz gündüz arada ziyaret ediyoruz odamızı anne yanı beşikte yattığı için 🤣
Foto atsana 😆

Evet kullanmıyoruz daha dolap kullanışlı 😍 süper güle güle kullan bebişle
Biz gündüz arada ziyaret ediyoruz odamızı anne yanı beşikte yattığı için 🤣
Foto atsana 😆
Bence de dolap gerçekten kullanışlı. Şifonyeri de öyle.
Biz de yatağına sanırım 1 yaşından sonra anca geçebiliriz. Odamıza beşik aldık takımın değil.
Kahvaltıdan sonra eve geçip atayım🥰

Bence de dolap gerçekten kullanışlı. Şifonyeri de öyle.
Biz de yatağına sanırım 1 yaşından sonra anca geçebiliriz. Odamıza beşik aldık takımın değil.
Kahvaltıdan sonra eve geçip atayım🥰
Bnde takımın beşiğini almadım yine çilekten anne yanı aldım bn şifonyerde almadım
6 aylık olsun gündüz uykuları odasında yapar gece yanımda
Tmmdır atarsın 😻

Yok valla karar veremedim durur mu içinde nasıl birşey alınır hiç bir fikrim yok. O yüzdem sormuştum size zaten
Sana önerdiğimin yorumlar çok kötü 🤣

Sunu buldum ucuza.
Ben şunu aldım daha kullanmadım yeni aldım
https://ty.gl/jga23ixtng
Screenshot_20220109_112100.jpg

Bu bir itiraftır ⚠️⚠️

Whiterose89 Whiterose89 gel şahit ol :rolleyes:

Bebelerinize küvet alın. Benim gibi cimrilik edi leğende yıkamayın. Sığmıyo çocuk. :KK70:
Konu açılmışken bu yazıya denk gelmişken söyleyim ben çok memnunum ayaklı küvet setimden iyi ki almışım çokta güzel çokta rahat haha :KK71:

Konu açılmışken bu yazıya denk gelmişken söyleyim ben çok memnunum ayaklı küvet setimden iyi ki almışım çokta güzel çokta rahat haha :KK71:
İyi bari çok para verdim diye üzülmüştün bol bol yıkansın bebiş 😻

X