Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de direkt almayı düşünüyorum ya doktor önersin diye beklemeden.
Aaa en gerekli şey o reflü yatağı.
Babynes falan şık görünüyor da sağlık açısından olumlu değil.
Evde o reflü yatağıyla her yere koydum bebeleri ben, yatağının içine de yine onunla koyuyordum.
Alın aldırın bir ürün

Battaniye en çok kullanılan şey bence evde misafirlikte,pusette yatarken bebek arabasında yatarken ortuyorsun belli yasa kadar
Annem ormustu bana da renk renk alize marka örgü ipliginden böyle kadifemsi yumuşacık sıcacık tututordu görsel ekleyemiyorum ki örgü bilen arkadaşlar bilir hangi ip olduğunu

Eklentiler

• 5451906B-22F3-46A7-BFC6-9971577A824B.jpeg
    159,6 KB · Görüntüleme: 79

Bunu istiyorum ben. Çok güzel desene

Ben anladım. Görsel yüklemek için uygulamadan değil tarayıcıdan gireceksin.

Benimki bayağı dümdüz sünger şeklinde bir şeydi aynı markanın, bunlar havalıymış.
Babynesslerle reflüyü birleştirmişler, akıllıca olmuş.
3 tane eskittim ben
O fiyatlar ne öyle, Allah hepinize güç kuvvet versin.
Ciddi anlamda hurçlarca kullanılmamış, giyilmemiş, el dahi sürülmemiş eşya dağıtan bir anne olarak söylüyorum, lüzumsuz hiçbir şey almayın, yazık günah şu paralara bak.
80 liraydı ben alırken.
4 seneyle yırtmışım.

Ya düzleri ucuz da ben bunla yanımda da yatırmak istiyorum kendi alanı olsun cevrili olsun istiyorum. Sence nasıl olur? Yoksa düz reflü yatağı yeter mi ki? Ben ondayken de çocuğu ezemem zaten minyonum. Çok hesap kitap ediyorum. Çünkü biliyorum ışık hızında büyüyolar ya.

Şimdi ne desem yalan olur bunun içeriğini okuduğumda delikli boğulma önleyici sünger vs bildirimi yoktu.
Reflü yatağının amacı o, bebek kafası yüksekte yatıyor ve altındaki sünger pinpon topu gibi onlarca delikten oluşuyor.
Orta kısmı süngerin kare şekilde boşluk, oraya gaz durumunda kirazçekirdeği yastığı koyabiliyorsun ve kaymasın diye yanlarında kollukları, belinde de kemeri var.

Bu attığın link bana yumuşak geldi açıkçası, ellemeden bir şey diyemem ama yine sevi bebenin düz reflü yatakları bence çok yeterli.
İstesen de ezemezsin, bir gözün açık uyuyacaksın daima İçin rahat etmezse o reflü yatağının çevresine koltuk kırlenti benzeri bir şeyler koyarak kendi sınır alanını da oluşturursun.
İnanılmaz pahalı geldi bana Allahın süngeri yahu, kusacak neredeyse her gün yıkanacak, 4 ayı zor görüyor zaten ömür olarak.

Eklentiler

• 6E5B82DF-CC7B-44FF-A088-839476666FFC.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 62
Vazgeçeyim o halde çok doğru. Net iki kat fiyat. Biraz bakıp sana link atsam inceler misin?

Vazgeçeyim o halde çok doğru. Net iki kat fiyat. Biraz bakıp sana link atsam inceler misin?
Elbette bakarım.
Yukarıya görsel de ekledim, inan marka fiyat önemli değil bu mevzuda.
Delikli sünger, nefes alabilen kumaş ve eğim gerekli, gerisi faso fiso üç dört ay sonra bozulmasa bile kullanayacağın bir ürün.

Evet bi dolandım geldim. Bu dediğin özellikler sevibebede var. Diğerlerinde yok zaten. Hiç kafa karıştırmaya gerek yok. Ürün açıklaması kısmında da uzun uzun güzelce de anlatmışlar zaten.

Sen yine bakmaya devam et bence, bu fiyat da çok yahu ahahahs
Ben kendi bebeklerimi doğdukları andan itibaren gözeterek bu yatağa yüzüstü yaptırabildim, erken kuvvetlenen kafa kol bacak kasları sayesinde de kımıl kımıl şeyler oldular.
Kustukları an kafalarını yana çevirip kendilerini kurtarıyorlar, böyle yattıkları için gazlarını kendileri çok rahat çıkarıyor, altlar delik olduğu için sıvı oradan emilerek süngere geçiyor dolayısıyla daima hava akışı var ve boğulma riski neredeyse yok.

Sevdiğim ürünü kendi malım gibi övme huyumdan vazgeçemiyorum
Benim için güvenlik ve sağlık daima 1 numaradır.

Diğerleri düz sünger ya bu delikli yapıdan bahseden yok. Daha ucuza elbet var ama.

Baksana kılıfı 80 ira

Süngeri tek yok mu ki acaba, kılıf dediğin ne yani atarsın üstüne bir müslin ya da battaniye bitti gitti.
Gülüyorum ama çok çok üzülüyorum, etmeyecek şeylere ne paralar isteniyor hele bebekse mevzu çok vicdansızlar, zorunlu alınacak diye basıyorlar zammı el insaf.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…