Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Al merve arkadaşıninkilerinin ayyyyynısını
Şimdi daha okuyorum 200 küsürlerdeyim senin aldıklarının ekran görüntülerini aldım. Bakacaz duruma göre. Bi tane doona bebek arabası var çok pahalı ama kullanım rahatlığı hoşuma gitti. O tarz hafif kolay açılıp kapanan bir şey arıyorum bakalım

Ben iç zıbın aldım 6 tane ikisini prematüre almışım araya karışmış. Arada çok az fark var koldan. Zaten alta giyilecek bu değiştireyim mi yoksa kalsın mı kızlar?
O kruvazeler çok kullanılsız, yeni doğduğunda kullanılıyo sadece. O da bütün hastane çıkışlarının içinden çıkıyo, ekstra almaya gerek yok bence. Ben olsam hepsini iade ederim

Eklentiler

• 695C4566-4892-42DD-81D3-34FC51CBD6B6.jpeg
    77,4 KB · Görüntüleme: 49
Aziz bebe urunlerini severim, 10-15 tl bandinda bulduklarim olunca azicik daha biseyler aldim, vesile ile emzirme yastigim da oldu, 38TL idi, kilifi fermuarliymis insallah iyi cikar

Eklentiler

• Screenshot_20211125-195924_Trendyol.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_20211125-200002_Trendyol.jpg
    142,1 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_20211125-200013_Trendyol.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_20211125-195942_Trendyol.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20211125-195952_Trendyol.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 61
Bn doona nın muadilini aldım yarı fiyata hatta daha uyguna geldi tek bi tane kalmış diye foo foo diye şuan fiyatları yükseldi dolardan dolayı ona bakabilirsin
Bn netten almadım mağazasına gidip aldım

Subat annelerinde 29 haftada cinsiyet değişen oldu 15 haftada erkek denmis şimdi Kiz
Eşimin akrabasının dr doğuma birkaç hafta kala izne ayrılmış, başka dr bakmış. Erkek falan deyince yeni dr şaşırmışlar, kızımız olacaktı demişler. Zaten bir oğulları olduğu için kız istiyorlarmış. Doğumda erkek olduğu kesinleşmişti. Tabi bunlar küçük bi ilçede, devlet hastanesinde olmuş.

Subat annelerinde 29 haftada cinsiyet değişen oldu 15 haftada erkek denmis şimdi Kiz
Vay canina, o haftada degisen gormemistim, detaylida 21-22.haftada bu is biterdi yahu :)) Bi garip hissetmistir, neye inanacagini bilemez insan. Insallah bolca unisex beyaz, sari, yesil, turuncu vb. birseyler alip masmavi almamistir herseyi
Bizimkiler "yigidin mali meydanda" mottosuyla hareket ediyor, yuzunu gostermiyor ama sag olsun....

Ikinci çocuk canim ilki erkek olunca bisey almamışti arkadas allahtan simdi almalara baslicak :)

O kruvazeler çok kullanılsız, yeni doğduğunda kullanılıyo sadece. O da bütün hastane çıkışlarının içinden çıkıyo, ekstra almaya gerek yok bence. Ben olsam hepsini iade ederim
Ben zaten yeni doğduğunda 10 güne kadar giydirmek için aldım onları. Hastane çıkışı almayı düşünmüyorum. Yeğenlerimde falan hep böyle kullandık
Benimkini de erkeğe benzetmisti ama kız çıktı
Anaaaaaaaa Erkek renkleri almıyorum zaten
Degisebilir cnm benim degisti
Ay inanmıyorum Zaten unisex renkler alıyorum yaa
Hemen bakıyorum teşekkür ederim
Nerden aldiniz acaba
E bebekte aldım iç zıbınları

Biraz bekle tam öğren sonra al ben öyle yaptım

bana çaycı önerseniz olmaz mı
ama çelik olsun
daha önce arçelik aldım güzeldi ama çatladı su sızdırdı
garanti değiştirdi yine çatladı plastik olduğu için.

bana çaycı önerseniz olmaz mı
ama çelik olsun
daha önce arçelik aldım güzeldi ama çatladı su sızdırdı
garanti değiştirdi yine çatladı plastik olduğu için.

Arçeliğin plastiği biz Çelik olanı da annem kullAnıyor. İkisini de su akıtıyor diye garantiye yolladık. Yapıyorlar yine akıtıyor. Çok önermem.
Ama eskiden Tefal kullanmıştık, ben onu öğrenci evine götürdüm geri getirmedim 10 sene falan kullandık sorun olmadı onda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…