Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay evet bizim uzaktan bi akraba tam hatırlamıyorum da doğumda farklı çıkmıştı Ne büyük şok ya
Hazırlığı da bir kenara koy, doktor ne diyorsa ona alıştırıyorsun kendini, öyle seviyorsun. . Şimdi benim erkek çıksa valla kötü olurum kızım nerde nerde derim, sanki ona ihanet etmişim gibi

Hazırlığı da bir kenara koy, doktor ne diyorsa ona alıştırıyorsun kendini, öyle seviyorsun. . Şimdi benim erkek çıksa valla kötü olurum kızım nerde nerde derim, sanki ona ihanet etmişim gibi
Haklısın valla ismi de cabası. İsim koy onla seslen çocuğa ama başka çıksın

Kız bu aynısı ya bildiğin sence nasıl güzel mi kullanışlı mı? Kaç aya kadar kullanılır

Kız bu aynısı ya bildiğin sence nasıl güzel mi kullanışlı mı? Kaç aya kadar kullanılır
Aldım daha kullanmadım ama 1 yaşa kadar kullanılır bence
Araba koltuğu da olduğu için bn o yüzden tercih ettim
Sonra da bastona geçilir
Senin ilk bebekse ikinciye bile kaldırırsın

Aldım daha kullanmadım ama 1 yaşa kadar kullanılır bence
Araba koltuğu da olduğu için bn o yüzden tercih ettim
Sonra da bastona geçilir
Senin ilk bebekse ikinciye bile kaldırırsın
Tecrübelisin ya fikrin vardır diye șeettim 1 e kadar olması iyi ya
Isofix i var mı peki?

İlk çocuktan kalma park yatağımız vardı ama anne yanı ahşap beşik almak istiyorum. Kademeli ve asansörlü olmasını istiyorum. 2 yaşa kadar yatsın sonra ablasının yanına transfer olacak. Var mı bu özellikte beşik alan?

Tecrübelisin ya fikrin vardır diye șeettim 1 e kadar olması iyi ya
Isofix i var mı peki?
İsofix derken aparatını diyorsun demi o yok kemer yerleri var ordan geçiriliyor
Henüz bebek doğmadığı için pek tücrebem olmadı kullanmaya
Tabi bi de bebe severse arabada durmayı
Tam bi oto koltuğu değil ama iş görür yine 1 yaşa kadar
Nette var bilgi alabilirsin de satıcılar yine daha iyi bilgi veriyor bn şekline taşıma için tek götürüp getirirken özellikle kaldır indir çıkarma olmamam yönü cezbetti bi de ağır değil hafif portatif

Güzel annelerim, anne adaylarım uzun zamandır bu topigi hatmettimsayenizde cok sey öğrendim teker teker okudum sayfaları kısmetse şubatta doğumum, trendyol indirimlerinden baya tamamladim eksiklerini oglumun, kendime de bu hafta ici alicam inşaAllah görerek almak istedim, size bi sorum var, şuan bebeğimin gelişimi iyi gidiyor boyu bir hafta geriden geliyor genelde, yenidogan 0 3 ay karışık 6 7 takım aldim 5 6 tane de tek alt aldım, cok heveslenip 3 6 ay 6 ay kıyafetler aldım dedim bayramda giyer inşallah, geldi kıyafetler ama gözüme baya büyük geldi, e haziranda yaz geliyor, sizce giydirebilir miyim

Bence yazlık ürünleri yazın alın tombil olursa beden değişir
3 aylıkken bile 3-6 giyen bebe oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…