Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aynen öyle hastane çıkışı tulum ve zıbın yeterli ilk dönem doğunca durumuna göre alınır
Bende öyle yapicaktim da dayanamadim bide annemin gazına geldim büyük şeyler de aldım, şimdi de diyor ki annem olmazsa hediye götürürsun😀he dedim oldu o kadar hevesle aldım, gerekirse ayaklarını kıvırıp giydiririm 😀

Bende öyle yapicaktim da dayanamadim bide annemin gazına geldim büyük şeyler de aldım, şimdi de diyor ki annem olmazsa hediye götürürsun😀he dedim oldu o kadar hevesle aldım, gerekirse ayaklarını kıvırıp giydiririm 😀
Yazın serin olunca giyer 😅 aynen kolunu kıvırıp bile giydirilir
Ahh anneler veriyor gazı 🙈

Yazın serin olunca giyer 😅 aynen kolunu kıvırıp bile giydirilir
Ahh anneler veriyor gazı 🙈
Demi giydiricem taktım kafama 😀sorma ya küçücük şeyler almışın dedi durdu, şimdi de büyükmüş baya bunlar diyor 😀 diyorum inşallah yıkayınca azcık küçülür, olmazsa yüksek dereceye atarım küçülsun😀

Demi giydiricem taktım kafama 😀sorma ya küçücük şeyler almışın dedi durdu, şimdi de büyükmüş baya bunlar diyor 😀 diyorum inşallah yıkayınca azcık küçülür, olmazsa yüksek dereceye atarım küçülsun😀
Bu sefer avuç kadar kalmasın 🤣 bi tık çeker giydirilir ya bişi olmaz

https://ty.gl/fzpzgphego benimki bu ve gayet güzel görünüyor canım.
Teşekkür ederim, bu markayı görmemiştim. Attım favorilerime inceleyeceğim
Güzel annelerim, anne adaylarım uzun zamandır bu topigi hatmettim😀sayenizde cok sey öğrendim teker teker okudum sayfaları💖 kısmetse şubatta doğumum, trendyol indirimlerinden baya tamamladim eksiklerini oglumun, kendime de bu hafta ici alicam inşaAllah görerek almak istedim, size bi sorum var, şuan bebeğimin gelişimi iyi gidiyor boyu bir hafta geriden geliyor genelde, yenidogan 0 3 ay karışık 6 7 takım aldim 5 6 tane de tek alt aldım, cok heveslenip 3 6 ay 6 ay kıyafetler aldım dedim bayramda giyer inşallah, geldi kıyafetler ama gözüme baya büyük geldi, e haziranda yaz geliyor, sizce giydirebilir miyim
Bebeğin gelişimi, yaşadığın şehirin iklimi vs her şey etkiler bu sorunun cevabını. Arkadaşların da dediği gibi 0-3 ay be birkaç tane 3-6 ay al yeter. Sonrasına sonra bakarsın. Hem kışlık ve yazlık kumaşlar da farklı. Biraz da tecrübelenir, neye ihtiyacın olduğunu daha iyi kestirirsin. Biliyorum zor ama dayan.
Ben kızım olacağını öğrenince cicili bicili beğendiğim her şeyi aldım. Bebeğim az kilo alınca çoğu olmadı, olana kadar mevsim değişti. O kadar çok şeyi giydiremedim ki içimde kaldı. Şimdi Bir kızım daha olacak, sürpriz yumurta. Verdiğim kıyafetler kuzenimden geri geldi, ona giydireceğim artık.

Güzel annelerim, anne adaylarım uzun zamandır bu topigi hatmettim😀sayenizde cok sey öğrendim teker teker okudum sayfaları💖 kısmetse şubatta doğumum, trendyol indirimlerinden baya tamamladim eksiklerini oglumun, kendime de bu hafta ici alicam inşaAllah görerek almak istedim, size bi sorum var, şuan bebeğimin gelişimi iyi gidiyor boyu bir hafta geriden geliyor genelde, yenidogan 0 3 ay karışık 6 7 takım aldim 5 6 tane de tek alt aldım, cok heveslenip 3 6 ay 6 ay kıyafetler aldım dedim bayramda giyer inşallah, geldi kıyafetler ama gözüme baya büyük geldi, e haziranda yaz geliyor, sizce giydirebilir miyim
6 aylar bi tık şüpheli ama mayıs haziran aksamlar serin o zaman giyer büyük ihtimalle. Güzel günlerde kullan her şeyini. 🥲

Ben hastane çantama 4 takım hastane çıkışı koydum birini kullandım sadece.Dogar doğmaz Acıbadem kendi kıyafetini giydirdi.Bizden bişi istemedi ameliyathaneye.O kocaman valizi de boşa hazirlamisim ya.Dependimden,meme ucu kremine,still tea den bebeğin A dan Z ye ihtiyaçlarına kadar hastane verdi.

Ben hastane çantama 4 takım hastane çıkışı koydum birini kullandım sadece.Dogar doğmaz Acıbadem kendi kıyafetini giydirdi.Bizden bişi istemedi ameliyathaneye.O kocaman valizi de boşa hazirlamisim ya.Dependimden,meme ucu kremine,still tea den bebeğin A dan Z ye ihtiyaçlarına kadar hastane verdi.
Memelerin nasıl? 🥲

Memelerin nasıl? 🥲
Kız wala nazar değmesin en ufak bi problem yaşamadım mememle ilgili.Silikon kapak aldım doktorumun tavsiyesiyle ama kullanmadım gerek kalmadı.Sadece sutyenime sürekli ped koyuyorum koymazsam üstüm basım süt oluo🤭🤭

Az kaldı evet sabirsızlanıyorum iyice 🥲🥲 senin dikisler filam nasıl iyisin di mi
İkinci günden sonra baya ayağa kalktım.Her isimi yapiorum.Gayet iiyim.Arada ağrım oluo o da normal zaten.Korkma sezeryan olursa.Ben hep çok zor hikayeleri dinledim ve boşuna strese girdim.

Kız wala nazar değmesin en ufak bi problem yaşamadım mememle ilgili.Silikon kapak aldım doktorumun tavsiyesiyle ama kullanmadım gerek kalmadı.Sadece sutyenime sürekli ped koyuyorum koymazsam üstüm basım süt oluo🤭🤭
Maşallah maşallah yine de fazla dillendirme 🤭 kendine nazar etme 🙈 fazla sütünü sağıyormusun

X