Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Realcim, hadi gözümüz aydın. ❤️ Çokta yormadı Pera seni. Öğlen yattın, gece doğurdun. Geçmiş olsun bitanem. 🌺 Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Darısı bizim başımıza. 🙏🏻
Nihalcim çok teşekkür ederim bitanem.Darisi Derinle sana sağlıkla,vaktinde inşallah😍🥰❤️az kaldı sizin de kavuşmaniza😍😍😍

Nihalcim çok teşekkür ederim bitanem.Darisi Derinle sana sağlıkla,vaktinde inşallah😍🥰❤️az kaldı sizin de kavuşmaniza😍😍😍
Evet canım. Doktorun tahminine göre Aralık sonu gibi olur diyor. Telaş içinde çabuk geçiyor zaten. Daha dün gibi burda ne lazım diye konuşuyorduk. Bak şimdi sen pembiş kızını dünyaya getirdin. Tatlı bekleyişler bunlar. Rabbime şükürler olsun bize bu duyguları yaşattı 🙏🏻

Yolunda şükür. Siz nasılsınız? 🥲🥲
Ben hic iyi degildim ama simdi cok sukur toparladim, daha da iyi olacağım insallah, bebis iyi cok sukur ☺️☺️♥️♥️
Kızlar yavrusum doğdu😍😍😍pespembe bir kizzz😍😍❤️❤️❤️cuma sabahı 9 dan beri sancı cekiodum.Acilmam 5 cm sonrası ilerlemeyince suni sancı verildi.Sunide de bebeğin kalp atımı yavaşladı her kasılmada ama bende acı tavandi.Doktorum 15 dakikada 8 sanciyi baz aldı istediğim gibi değil diyip sezeryana aldı.23.00 ameliyathaneye girdim 23.50 de bitmişti😁😁😁ağrım sızım yok hemen ağrı kesici serum bağlandı ameliyathaneden çıkarken.Suan odamizdayiz deli gibi sütüm var😁😁😁bebiş bana yapıştı birakmio 😂😂😂iki saatten fazla emdi aralıksız.Sonra kendi isteğiyle bıraktı göğsüme yattı uyudu😀🥰bağırmasın diye dokunmadım.Hemsire geldi aldı yatağına yatırdı neyseki bagirmio😂😂kızlar azıcık daha kendime gelim detaylari vericem size.Hepinizi çok öpüyorum.Rabbim bir avazda sağlıklı dogumlar nasip etsin kizlarrrr❤️❤️❤️❤️❤️
Yaaaa yerimmm, cooook tatlısınız maasallah sizeeee, hos gelmis guzel kuzuuuu. Maaşallah maasallah hhhhhhhhh🥰🥰🥰🥰🥰

Kızlar yavrusum doğdu😍😍😍pespembe bir kizzz😍😍❤️❤️❤️cuma sabahı 9 dan beri sancı cekiodum.Acilmam 5 cm sonrası ilerlemeyince suni sancı verildi.Sunide de bebeğin kalp atımı yavaşladı her kasılmada ama bende acı tavandi.Doktorum 15 dakikada 8 sanciyi baz aldı istediğim gibi değil diyip sezeryana aldı.23.00 ameliyathaneye girdim 23.50 de bitmişti😁😁😁ağrım sızım yok hemen ağrı kesici serum bağlandı ameliyathaneden çıkarken.Suan odamizdayiz deli gibi sütüm var😁😁😁bebiş bana yapıştı birakmio 😂😂😂iki saatten fazla emdi aralıksız.Sonra kendi isteğiyle bıraktı göğsüme yattı uyudu😀🥰bağırmasın diye dokunmadım.Hemsire geldi aldı yatağına yatırdı neyseki bagirmio😂😂kızlar azıcık daha kendime gelim detaylari vericem size.Hepinizi çok öpüyorum.Rabbim bir avazda sağlıklı dogumlar nasip etsin kizlarrrr❤️❤️❤️❤️❤️
Çok çok tebrik ederim kuzum ohh çok şükür sağ saglim kavustunuz 🥰🥰 Allah'ım hayırlı evlatlar nasip etsin Pera Zübeydeni 🥰 yanlış hatirlamiyorsam kendine ve yavruna çok dikkat et güzel anne

Kızlar nst de düzensiz sancı çıkıp dogumu bi kaç haftayı bulan oldu mu. Dr yavastan baslamış sancılar dedi ama iki haftayı filan bulur dogum dedi

Kızlar nst de düzensiz sancı çıkıp dogumu bi kaç haftayı bulan oldu mu. Dr yavastan baslamış sancılar dedi ama iki haftayı filan bulur dogum dedi
Benim geçen hafta vardı sancı. Bu hafta yerlerdeydi. 🤷🏻‍♀️ Ama günlük sancı ben daha çok hissediyorum.

Ben çocuğuma astronot tulum almak yerine bunu yaptırmaya karar verdim 0 1 yaş olarak 🙈

Eklentiler

• Screenshot_20211120-134456_Instagram.jpg
    Screenshot_20211120-134456_Instagram.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 82
Bende sancı az az çıktı ama asıl bebişte kalp atış hızı artmaya başladı. Normali 150 ile 160 arası iken benimki 170'lere hatta ara ara da olsa 180'lere vurmaya başlamış. Ondan 3 günde 1 NST'ye başlattı doktor. Şimdilik kalp atış ritmi vs geri kalan her şey olması gerektiği gibi olduğu için sorunlu bir durum görmedi ama bu böyle artarak devam ederse 37 bittiği gibi sezeryan diyebiliriz dedi. Bu arada benim bebiş zaten 2 hafta önden gittiği için 37'de de doğsa kilosu 3,5'un üstünde olur gibi duruyor. Çünkü dünkü ölçümde (36+1 hafta) 3257 g çıkmıştı.

X