Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sağol canım yok avent almadım mycey uygun fiyatlı olan iş görüyor dediler ondan aldım. Krem de daha sürmüyorum ama sürünce de pek acısını almıyor sanki. Benim uçlar hamile kaldım kalalı çok acıyor. Hele ilk günler biber sürmüş gibiydi

Krem bence tamamen yumuşatması için kullanılıyor ya hazır ayva mevsimiykem bol bol ayva çekirdeği biriktirip onu jöle gibi sürmek lazım, bak o acıyı alıyormuş mesela

O tarz konuşanlar çok can sıkıyor , benim de daha en başta amh sonucumu görünce ' yaşından çok daha ileride senin rezerv , hemen tüp bebek demişti doktor . Eşimin yanında bana yaşlısın demesi çok ağırıma gitmişti , hiç o kadar kötü hissetmemiştim bu yaşıma ( 35 ) kadar

İnşallah bizler de sağlıkla alıcaz kucağımıza , moralimizi bozanları umursamayarak .

Hemşire de bana mycey önerdi, onu aldım. Çok da memnunum

Ben de şuan lansinoh balm kullanıyor şuan çok yumuşadı uçlarım ama yumuşaması işe yaramıyor mu
Yani yumuşuyor ama yaraları iyileştirdiğini söyleyemem. Hemşire emzirmeden sonra birkaç damla sütü meme ucuna sür, kurusun, kalkanı kapat üzerine demişti. Bazı emzirmelerden sonra öyle yapıyorum. Hangisi işe yaradı, süt mü krem mi, lansinoh mu bilmiyorum.

Aynen aklımda biriktirip buzluğa mı atsak
Evet en garantisi o
Teşekkür ederim, bol sütlü günlerin olsun

Yok yavrum yaaa.Markete indim hurma aldım şimdiakşama sıcak duşa giricem,squat yapicam süt sağma makinesini denicemdoğal başlasa keşke ama tık yok ya.Sen nasılsın kuzum
Ananas da alaydın ahududu yaprağı çayı
Valla bunlarka da olmazsa ne bilim

Yok yavrum yaaa.Markete indim hurma aldım şimdiakşama sıcak duşa giricem,squat yapicam süt sağma makinesini denicemdoğal başlasa keşke ama tık yok ya.Sen nasılsın kuzum
Ben balon gibiyim yeni semptom geldi güncelleme hurma bu akşam geliyor aldırdım. Yürüyüşe de başlicam. Yarın kontrol var doktor ne dicek bakalım. Aklım sende yazmayınca doğurdun sanıyorum

Onun ki daha zor iki taneyle Allah yardım etsin biz 1 taneyle ne hale geldik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…